edvuliukas

Svolaciai Sony arba Final Fantasy kurejai

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, zaidziant si zaidima, nepataisomai sugedo mano konsole, tiesiog uzlinko!!!! Kaip tik siandien internete radau, kad 5 milijonai(!!!) nukentejusiu, ir tos 2 apsisikeles kompanijos vengia zalos atlyginimo, kaltindamos viena kita, cia blogiau nei xbox rrod. Zodziu chebra, saugokites. Gal zinote kur man kreiptis del zalos atlyginimo? Ir kas blogiausia, sugedo mano brangusis storasis ir retasis 60gb modelis su korteliu skaitytuvu ir ps2 palaikymu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pala pala, duok nuoroda i uzsienio saltinius, kad taip ivyko butent del FF 13 kaltes. labai idomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo ps3 jau apysenis. ir manau gerokai tu ji daspaudei. tada jsi sugedo ir tada kazkokiam interneto uzkampy radai abejotino patikimumo zinia.... pataikiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jūs forumą skaitote? ;))

http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...st&p=167085

Tiesa, ten rašo ne apie 5 milijonus konsolių, o apie 5 milijonų dolerių konsolių vertę... Pagooglinęs išvis radau info, kad 5 milijonai, tai suma, kurią bando prisiteisti vienas nukentėjęs geimeris... Kaip ten iš tikro yra, tai nesuprasi.

Bet, kad būtent po FF13 žaidimo yra sugedusi ne viena konsolė - faktas. Tik man būtų labai įdomu sužinoti tikslius skaičius, kiek sugedo po FF13 ir kiek po kitų žaidimų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokios gedimu statistikos nera ir taip, 5 milijonai, tia vieno optimisto reikalaujama kompensacijos suma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry bet pasidziaugsiu sita nelaime, sony db pykstas su se, vadinas kh 3, ff versus 13 tikimybe dideja atkeliaut ne vien i ps3 ^__^, pwnage time.

o siaip tai blyn nelabai suprantu kaip gali, uzlinkt nuo periglo geimingo - tai suprasciau, bet kokia kita tikimybe, ;D ka tas diskas atominis hw gadina ?, o kernelio modifikuot tai nemanau kad sistemos gali zaidimas, tik naudot bootinimuisi. keista, keista cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai netikiu, kad FF apkrove PS3 taip, kad tas uzlinko/perkaito. Cia didziausia tikimybe pasiu SONY kalte

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai tai yra taip jog vienas vaikinukas sugalvojo kaip pasipelnyti (matyt amerikonas, jie dazniausia i teismus duoda is oro...) galbut jam tikrai sugedo ps3 zaidziant butent ta zaidima, bet visgi pastringa ne vien ant FFXIII konsole, asmeniskai pora kartu man buvo ant Uncharted2 uzstrige, nieko blogo visgi neivyko. Taciau pastebejau desninguma jog kencia tik seni PS3, o kadangi YLOD ~10% buvo Fat'ų todel manau jog didesnis precendentas paduoti i teisma negu paprastas konsoles "fail"

 

p.s ziurejau keleta youtubes filmuku ten vienas vaikinukas aiskina jog genda xbox360, ps3 fat ir slim... bet is komentaru radau jog tik ps3 fat mirsta (prisiminkime tuos ~10% atejo laikas ir mire...)

 

p.s.s esu pastebejas dar viena desninguma del xbox360, bent jau daugelis falconu 2006 gamybos mazdaug siuo laiku gauna RROD, kaip ir su ps3 ateina laikas ir mirsta, todel nesistebiu zmogaus mastymu suversti kalte kazkam kitam...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na padeti as negaliu,tiesiog uzjauciu del konsoles ;)
Redagavo MrAlex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

normalus zaidimo diskas visiskai sugadina konsole??? naujojo tukstantmecio stebuklai, autoriau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

normalus zaidimo diskas visiskai sugadina konsole??? naujojo tukstantmecio stebuklai, autoriau :D
Square Enix bei Sony Computer Entertainment America kompanijos buvo paduotos į teismą dėl Final Fantasy XIII žaidimo „sustingimo“, ko pasekoje PS3 konsolė susigadindavo nepataisomai.

 

Daniel Wolf iš San Diego(Kalifornija) padavė į teismą šias kompanijas, teigdamas, jog žaidimas pridarė daug žalos ne tik jo, bet daugelio kitų konsolėms. Po kovo mėnesio išleidimo. „Bežaidžiant Final Fantasy XIII konsolės tiesiog „sustingsta“, ko pataisyti tampa visiškai neįmanoma“ – sakė Wolf‘as. O žaidimas buvo toks laukiamas, kad net susidarydavo eilės, prie parduotuvių.

 

Po problemų pasirodymo Sony ir Square Enix ėmė kaltinti viena kita. Square Enix tiesiog pareiškė, kad tai konsolės kaltė, o Sony atrėžė, jog tai žaidimo bėda, kuri ir sukėlė šią problemą. Kol kompanijos aiškinasi kas kaltas – klaida taip ir lieka neištaisyta. Kaip bebūtų, jau susikaupė 5 milijonų dolerių vertės konsolių, kurioms jau pakenkta. Neaišku kiek dar žmonių paklius į šios problemos pinkles?

 

Šaltinis: reklama netoleruojama

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip truputį besidomėdamas šia problema, buvau perskaitęs įvairių nuomonių, kaip galėjo žaidimas pakenkti konsolei.

Populiariausia nuomonė, kad žaidimas per daug "apkrauna" geležį. Šiaip nz kaip su FF13, bat kai kurie žaidimai tikrai daugiau "melžia " konsolę, negu kiti. Jau vien pagal ventiliatorių darbą galima išgirsti :D

Dar viena mintis (pasitaikė ne viename forume), kad neva FF13 buvo įrašytas į labai prastos kokybės diskus, ko pasekoje BDRomo lazeris nelabai susitvarko...

Na čia tik tokios nuogirdos, o jau tikėti šitais variantais ar ne, palieku jums. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip truputį besidomėdamas šia problema, buvau perskaitęs įvairių nuomonių, kaip galėjo žaidimas pakenkti konsolei.

Populiariausia nuomonė, kad žaidimas per daug "apkrauna" geležį. Šiaip nz kaip su FF13, bat kai kurie žaidimai tikrai daugiau "melžia " konsolę, negu kiti. Jau vien pagal ventiliatorių darbą galima išgirsti :D

Dar viena mintis (pasitaikė ne viename forume), kad neva FF13 buvo įrašytas į labai prastos kokybės diskus, ko pasekoje BDRomo lazeris nelabai susitvarko...

Na čia tik tokios nuogirdos, o jau tikėti šitais variantais ar ne, palieku jums. :D

Man tai įtikinamesnis pirmas variantas, antras tai nebent tik BD romui galėtų pakenkti, bet nenužudyti PS3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.