dudeperfect

Kam gali ruoštis?

Rekomenduojami pranešimai

Gyvenu kaime, vienkemyje. Žiūrėdamas pro langą pastebėjau, kad iš lėtai važiuojančio automobilio kažkas filmuoja mano namą. Na, pirma mintis - lietuviski numeriai, tai nelabai turistai kokie norės įsiamžinti. Tai kita mintis - vagys. Jau buvo vienas atvejis, kad pro langą buvo įsilaužę pas mane. Tai baiminuosi, kad nebūtų ir vėl taip pat. Ką jūs galvojat? Panašus jums elgesys į vagių?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei cia istirkruju tai manau apsirupink kokia nors apsauga (beisbolke pvz as namie turiu atsargai) Naktimis patamsyje pabuk tyliai tv paziurek, gal pasirodys, uzklupsi tu juos pirmas. Ir buk namuose visa laika, nes isvaziuosi kur ir gryzes nieko nerasi. Ir reikejo tuos numerius isidemet, nes jei ne dieve myli, tai zinosi uz ko griebtis.

 

Ne į temą

O dabar man padeka uz sita posta kuris gali tave apsaugot nuo vagystes ;)
Redagavo pataloska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo del numeriu isidemet, paziuret ar visos fortkes uzdarytos nakciai, langai. duris uzrakintos. bita kokia ar stanga pasidek kur arciau rankos, biski isvengt smugiu reketu moket, nes jei naudosi salta ginkla, o jegos nelabai atsilaikyt turi, tai po keliu smugiu i galva apsvaigsi, taigi pavengt reikia moket, beto negailek lupk galvon, i tarpukoji, kas veiksmingiausia, isgamos tavo teritorijoj visvien, isibrove, gyneisi, tau nk nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puska po paduska

jei galetu puska susiveikt jauciu neklaustu :DD kam ruostis ir ka daryt, siaip tai "teleskopas" FTW atidauzyt galvike ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puska pats tas,ypac vienkemyje nezinai kada prisireiks,o prisireikt tai vsitiek ankgsciau ar veliau reikes,tik reik imti ne zaisline kaip dujiniai o kovini arba bent jau guminem kulkom saudoma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs gal mažiau filmų žiūrėkite? :D KAM vagims filmuoti namą IŠ IŠORĖS? :D) Ir visokios bitos ar puškos, nuo vagių neapsaugos, nes vagys vagia kai nieko nėra namie. Jei jau kalbėtume apie banditėlių įsiveržimą į namus, tai reikėtų nepamiršti, kad ir jie patys tuščiom rankom nesibraus...

Šiaip dėl to filmavimo tai aš greičiau galvočiau, kad gal kas tiesiog domisi senais namais (jei namas senas), gal filmuoja vietoves pro kurias pravažiuoja atminčiai, gal gamta domisi, gal kokį filmą kuria ir t.t. ir pn. Priežasčių gali būti begalės....

Nemanau, kad vertėtų labai jau pergyventi. Negi man dabar reikia bijoti killerių, vien dėl to, kad gatvėje kažkas nufotografavo? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs gal mažiau filmų žiūrėkite? :D KAM vagims filmuoti namą IŠ IŠORĖS? :D) Ir visokios bitos ar puškos, nuo vagių neapsaugos, nes vagys vagia kai nieko nėra namie. Jei jau kalbėtume apie banditėlių įsiveržimą į namus, tai reikėtų nepamiršti, kad ir jie patys tuščiom rankom nesibraus...

Šiaip dėl to filmavimo tai aš greičiau galvočiau, kad gal kas tiesiog domisi senais namais (jei namas senas), gal filmuoja vietoves pro kurias pravažiuoja atminčiai, gal gamta domisi, gal kokį filmą kuria ir t.t. ir pn. Priežasčių gali būti begalės....

Nemanau, kad vertėtų labai jau pergyventi. Negi man dabar reikia bijoti killerių, vien dėl to, kad gatvėje kažkas nufotografavo? :D

patiklus siame pasaulyje esi. sekmes tau.

 

Puska pats tas,ypac vienkemyje nezinai kada prisireiks,o prisireikt tai vsitiek ankgsciau ar veliau reikes,tik reik imti ne zaisline kaip dujiniai o kovini arba bent jau guminem kulkom saudoma

druskini blyn suvaryt i nugara ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patiklus siame pasaulyje esi. sekmes tau.

Biški nepagavau kampo.... Kuo pasireiškia patiklumas? Tipo paranojos neturėjimas, vadinamas patiklumu, ar kaip? Gal paaiškinsi?

Aš manau: patiklumas - tai, kai žmogui kažkas kabina makaronus ir jis tuo tiki (čia šitoj temoj aš išvis tokio nepastebėjau :D Nebent tema sukurta ant "prikolo" ir niekas nieko nefilmavo :D ).

O kai žmogus pamato kažką nepažystamą, ir iš karto bėga pirkti pušką ar bitą, tai jau - paranoja. Gal kreipkis pas daktarus? :D

O apsaugos nuo vagių, turi būti pagal "defaultą" pas kiekvieną, kad nereikėtų paskui jomis rūpintis, kai jau gali būti per vėlu...

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biški nepagavau kampo.... Kuo pasireiškia patiklumas? Tipo paranojos neturėjimas, vadinamas patiklumu, ar kaip? Gal paaiškinsi?

Aš manau: patiklumas - tai, kai žmogui kažkas kabina makaronus ir jis tuo tiki (čia šitoj temoj aš išvis tokio nepastebėjau :D Nebent tema sukurta ant "prikolo" ir niekas nieko nefilmavo :D ).

O kai žmogus pamato kažką nepažystamą, ir iš karto bėga pirkti pušką ar bitą, tai jau - paranoja. Gal kreipkis pas daktarus? :D

O apsaugos nuo vagių, turi būti pagal "defaultą" pas kiekvieną, kad nereikėtų paskui jomis rūpintis, kai jau gali būti per vėlu...

tu nematai esmes, bandai isziuret kiekvienam gera puse, kas daro kazka neiprasta. reiketu pirma pamastyt,

 

vieta

laikas

elgesys

 

siuo atveju tikrai keistai, ir as ji suprantu, tuolab jei gatvej dienos metu uzpuola tave, perkerta galva, sulauzo ranka. (realu ivikiai, praeitos savaites)

visam pasauly taip dedas ir reiketu tikrai pagalvot ne pirma ar jie cia kazka filmuoja filmui, ar siaip domisi. o tai, kad tau gali kelti pavoju ir rizika, tokie dalykai. tuolab, kad saly urodu tikrai daugiau liko nei geru zmoniu. thats it. tau sprest SudraSkytaS, ar leisi, kad tave sudraskytu anksciau ar veliau, ar tiesiog pasiruosi sudraskyt tuos kurie bandys stot tau skersai kelio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal mano bėda, kad bandau mąstyti logiškai.... Niekada negirdėjau, kad vagys filmuotų namus. Būna stebi, kada kas būna namie, sudarinėja grafikus... Bet, kad filmuotų namą iš išorės, ir dar taip akivaizdžiai... Chmm... Sunkiai įsivaizduoju kam to reikia vagims.

Dėl apsisaugojimo jau minėjau - žmogus turi pasirūpinti iš anksto, o ne tada, kai kyla kažkoks įtarimas. Turiu kelis pažystamus, kurie įsistatė rimtesnes duris butuose, jau tik po to, kai apvogė... Vat toks žmonių aplaidumas - nedovanotinas. Ir šiuo atveju, manau, temos autorius turi turėti įprotį uždarinėti langus ir duris KIEKVIENĄ NAKTĮ, o ne tada kai kažkas jam forume paterė...

Ieškojimas visur tik blogybių, irgi prie gero neprives. Nervai, stresas... Kam to reikia? Būk apsisaugojęs bent elementariomis priemonėmis, ir nereikės panikuoti, vos išvydus nepažystamą mašiną kieme. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal mano bėda, kad bandau mąstyti logiškai.... Niekada negirdėjau, kad vagys filmuotų namus. Būna stebi, kada kas būna namie, sudarinėja grafikus... Bet, kad filmuotų namą iš išorės, ir dar taip akivaizdžiai... Chmm... Sunkiai įsivaizduoju kam to reikia vagims.

Dėl apsisaugojimo jau minėjau - žmogus turi pasirūpinti iš anksto, o ne tada, kai kyla kažkoks įtarimas. Turiu kelis pažystamus, kurie įsistatė rimtesnes duris butuose, jau tik po to, kai apvogė... Vat toks žmonių aplaidumas - nedovanotinas. Ir šiuo atveju, manau, temos autorius turi turėti įprotį uždarinėti langus ir duris KIEKVIENĄ NAKTĮ, o ne tada kai kažkas jam forume paterė...

Ieškojimas visur tik blogybių, irgi prie gero neprives. Nervai, stresas... Kam to reikia? Būk apsisaugojęs bent elementariomis priemonėmis, ir nereikės panikuoti, vos išvydus nepažystamą mašiną kieme. :D

pff piderastai uz kiekvieno kampo :D pro mano nama ir sukiojas su masinom. tai ash pasiruoses turiu :DD guitar hero gitara prie lovos gerai eina per galva :DD sviedziant

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl filmavimo. Tai pas mane yra grotos ant langu pirmame aukste. Taigi visai imanomas dalykas, kad nufilmuotu, o po to isnagrinėtu viska kaip yra. Kad atvaziave tarkim jau vogt, jau butu pasiruose ir greitai viska padarytu. O dėl to, kad nakti sėdėt prie tv ar puska po pagalve. tai cia gryna nesamone. Nakti tikrai niekas nesilaus kai yra viduje zmoniu. Kaip jau kazkas sake, vagia tada, kai tusti namai.

Pneumatini turiu sautuva, bet tikrai jo neprireiktu. Nebent jei jau vogtu ir neziurėtų ar namuose kas yra ar nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu isbek su kamera ir filmuok tuos kurie tavo nama filmuoja :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau pradejot i lankas eit ,rakinu tema

Temos pavadinimas jau neatitinka relibes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.