5XeviL

XBOX 360 Slim

Rekomenduojami pranešimai

Nebuvo man nė karto sugedęs arba perkaitęs xboxas, todėl noriu konsultacijos, čia tam video, kur matom, taip buna kai x'as kept pradeda? jei taip, vadinas ir slimai neatsparūs kaitimui :/ crap

 

cia uzkaito gpu, o siaip tai rrodo nebera bet yra kitas power button uzsidega raudonai pats tas zenkliukas jau senokai maciau tas foto, ir errora xboxas ismeta kad blogai puciamas oras, cia taip turetu but del mazai vietos orui cirkuliuot, taigi fail po savaites nuo isleidimo ach ms, ms

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad cia tycia buvo xbox pakaitintas (jei cia tikrai del perkaitimo) , bet svarbu kad ir perkaites xbox, rrod negauna , isjungus kokiai valandai vel viskas turetu su juo ok buti .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvo man nė karto sugedęs arba perkaitęs xboxas, todėl noriu konsultacijos, čia tam video, kur matom, taip buna kai x'as kept pradeda? jei taip, vadinas ir slimai neatsparūs kaitimui :/ crap

 

Nereikia to naujo xbox'o uzstatinet is visu pusiu visokiom konsolem, dezem etc. Fenas tai dabar is sono, o ne gale. Video autorius - genijus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo ,kad slimas negali stoveti vertikaliai , tik horizontalaiai nes isputimas jei neklystu ira kai horizontaliai pastatytas ----- tai isputimas ira is desines puses , cia tik man taip atrodo ..Nes kek maciau tai toje puseje ira groteles iseiti karstam orui ,o per virsu ipucia i vidu ir pro sona ispucia .

Redagavo spikeriuks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo ,kad slimas negali stoveti vertikaliai , tik horizontalaiai nes isputimas jei neklystu ira kai horizontaliai pastatytas ----- tai isputimas ira is desines puses , cia tik man taip atrodo ..Nes kek maciau tai toje puseje ira groteles iseiti karstam orui ,o per virsu ipucia i vidu ir pro sona ispucia .

Kaip tu nori taip jy pastatai, ar tu vertikaliai jy pastatysi ar horizontaliai groteles ant sono bus atidengtos. MS apie oro cirkuliacija tai jau tikrai apgalvojo tiek gulsciai koncolei tiek staciai,va :

 

 

Redagavo xNingenx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagalvok geriau virsutines groteles tik ipucia ora , o pro sona ispucia tai kaip jis gali ispusti laukan normaliai jei jis staciai pastatytas ... arba nezinau gal jis ispucia kai horizontaliai pastatias pro virsu ora karsta ar pro sona ???

Redagavo spikeriuks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagalvok geriau virsutines groteles tik ipucia ora , o pro sona ispucia tai kaip jis gali ispusti laukan normaliai jei jis staciai pastatytas ... arba nezinau gal jis ispucia kai horizontaliai pastatias pro virsu ora karsta ar pro sona ???

Tai kai tiksliai suzinosi tada ir įrodynėk savo tiesas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

isvis tu konsoliu ausinimo sistema failiska . Nors visa sistema tenka sugrust i menka dezute ,bet kazkas jose netaip. Biski labiau pakaito ir jau genda , kai tuo tarpu loptopai su dvigubai prastesniu ausinimu ir dar labiau suspaustoj dezej , ir ipatingai ikaites veikia be jokiu trugdziu . Pc tai vapsie ,kad i spinta ikisk blogiausiu atveju issijunks (su passyvais kita kalba :D)
Redagavo Gytixas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko jūs stumiat ant to naujo XBOX??? Nė vienas iš jūsų dar rankose nelaikėt, neturėjot, o jau stumiat "M$ vėl fail" ir tt. Dabar aš gaučiau tokį, prikiščiau fejerverku į vidų ir jus tada irgi tikėtumėt, kad XBOX'as dabar jau sprogsta kai perkaista? Kai nusipirksit ir gausit kokį error'ą tada dėkit į forumą ir stumkit.

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko jūs stumiat ant to naujo XBOX??? Nė vienas iš jūsų dar rankose nelaikėt, neturėjot, o jau stumiat "M$ vėl fail" ir tt. Dabar aš gaučiau tokį, prikiščiau fejerverku į vidų ir jus tada irgi tikėtumėt, kad XBOX'as dabar jau sprogsta kai perkaista? Kai nusipirksit ir gausit kokį error'ą tada dėkit į forumą ir stumkit.

tai kad ne vienas ir ne vienas tukstantis turi xbox ir turi arba turejo rrod.ir tik pasirodzius jau pareina tas pats slimu,nieks ant ju nevaro,bet nu gauna rrod vistiek.nieks cia jus specialiai negadina tikrai.bet tikrai vervas suima kai toks "patikimas" daiktas ir vel pareina.

 

Microsoft has responded to claims that the latest iteration of the Xbox 360 is prone to overheating, resulting in the so-called 'red dot of death'

 

Various reports have suggested that the new Xbox 360, unveiled at E3 and released in the US last week, is prone to overheating, resulting in an error screen.

 

“We couldn't be more proud of the consoles we are building now”

 

When asked about this specific issue, in an email to NowGamer, the console manufacturer said: "We couldn't be more proud of the consoles we are building now, as well as the new Xbox 360. This console is the culmination of years of continuous innovation in design, testing and learning. Today we are confident we are shipping a high quality product."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia butu absoliuti nesamone, jei sitas slim gestu, nes (pfu pfu pfu) su jasperiais viskas tvarkoj kol kas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.