5XeviL

XBOX 360 Slim

Rekomenduojami pranešimai

Tai jūs pažiurėkit kokios priedų kainos ir suprasit kodėl toks antakainis :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jūs pažiurėkit kokios priedų kainos ir suprasit kodėl toks antakainis :(

Bet tu pažiūrėk kiek kainuoja Amerikoj, Vokietijoje ar Anglijoj. 850lt, tai palyginus su čia esančiu, tai yra nežmoniškai daug... :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paminejot super elite pagalvojau truputi giliau. Galbut jis taip dirbtinai uzkele kainas kad isparduotu uzsilikusius super elite nes niekas ju nenoretu jeigu slim kainuotu pigiau uz ji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, nusipirkau sendien sita grazuoli sau su gimtadieniu :( Ka galiu pasakyt, tikrai vertas tu 200 svaru, anksciau xboxo neturejas, tai man cia zaisliukas belekoks :( Vienintelis minusas kad batareikos atejusios kartu su pulteliu buvo issikrovusios :}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, nusipirkau sendien sita grazuoli sau su gimtadieniu :( Ka galiu pasakyt, tikrai vertas tu 200 svaru, anksciau xboxo neturejas, tai man cia zaisliukas belekoks :( Vienintelis minusas kad batareikos atejusios kartu su pulteliu buvo issikrovusios :}

Sveikinimai, gero žaidimo. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, nusipirkau sendien sita grazuoli sau su gimtadieniu :) Ka galiu pasakyt, tikrai vertas tu 200 svaru, anksciau xboxo neturejas, tai man cia zaisliukas belekoks :) Vienintelis minusas kad batareikos atejusios kartu su pulteliu buvo issikrovusios :}

Ne į temą

pirkai is lietuviu ar is anglijos? nors sakai svarais tai turbut anglijoje......

Ne į temą

Del tu batareiku tai cia Epic Microsoft FAIL :)

Ne į temą

su mano xboxu atejusios puikiai laike :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

anksciau xboxo neturejas, tai man cia zaisliukas belekoks :)

Sveikinimai :)

 

Prieš pusmetį mano reakcija buvo 1:1. Tobulas daiktas ;D Microsoft Xbox komanda - tikri šaunuoliai. Pykau ant savęs, kad neatradau jo prieš kelis metus. Aišku NXE atsirado ne per seniausiai.. bet spėju ir pirmieji Xbox'ai buvo super.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinimai :)

 

Prieš pusmetį mano reakcija buvo 1:1. Tobulas daiktas ;D Microsoft Xbox komanda - tikri šaunuoliai. Pykau ant savęs, kad neatradau jo prieš kelis metus. Aišku NXE atsirado ne per seniausiai.. bet spėju ir pirmieji Xbox'ai buvo super.

Ne į temą

Dziaukis jog neatradai, butai RRoD Gaves po poros dienu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, visa diena pralosiau galim sakyt :)) Tikrai paliko ispudi, nepasakyciau kad labai jau tyliai jis dirba, nu bet kad tyliau negu senasis 360 tai tikrai :)

Klausimas butu dar vienas (zinau kad netinkama tema bet gal padesit:)) ) Kaip tuos pointus uzsidirbt eina? MS ar kaip jie ten, kad galeciau koki zaidima nusipirkt, ar juos tik pirkt imanoma? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, visa diena pralosiau galim sakyt :)) Tikrai paliko ispudi, nepasakyciau kad labai jau tyliai jis dirba, nu bet kad tyliau negu senasis 360 tai tikrai :)

Klausimas butu dar vienas (zinau kad netinkama tema bet gal padesit:)) ) Kaip tuos pointus uzsidirbt eina? MS ar kaip jie ten, kad galeciau koki zaidima nusipirkt, ar juos tik pirkt imanoma? :)

Man regis tų 'MS points' negalima užsidirbti žaidžiant, juos reikia pirkti atskirai.

Ne į temą

Jei klystu - pataisykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, visa diena pralosiau galim sakyt :)) Tikrai paliko ispudi, nepasakyciau kad labai jau tyliai jis dirba, nu bet kad tyliau negu senasis 360 tai tikrai :)

Klausimas butu dar vienas (zinau kad netinkama tema bet gal padesit:)) ) Kaip tuos pointus uzsidirbt eina? MS ar kaip jie ten, kad galeciau koki zaidima nusipirkt, ar juos tik pirkt imanoma? :)

Šito pranešimo apačioje yra keletas naudingų nuorodų apie MSP: http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...st&p=166215. Yra nuoroda į FAQ'ą. Būtinai perskaityk ir daugiau nebekils klausimų.

 

Dėl 'užsidirbimo': itin retais atvejais pasitaiko loterijos, kai už kažką duoda kažkiek MSP (pvz pirmiems 5000 parsisiuntusiems Red Dead Redemption žaidimo multiplayer video ar pan.).

 

Visais kitais 99.999% atvejų - reikia pirkti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va jau apsisprendziau pirkti xbox 360 slim, tik pries perkant noriu dar kai ko paklausti. Pirksiu xbox 360 slim 250gb atrista i LT+ 1,9 ir kazkur viena akim playmanijoj maciau, kad jei zaidimas su ap2,5 apsauga ne pereitas ant abgx360 specialiai lt+ 1,9 firmwarui tai neveiks ant 1364x ar naujesnio dash ar as teisus? Nes as turiu atsisiuntes kelis zaidimukus su ap2,5 ir jie isvis nepereiti per abgx'a tai as juos galesiu zaist ant savo naujojo xbox ar ne?

P.S. as online nezaisiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.