lord

sunkiai paleidzia zaidimus

Rekomenduojami pranešimai

pas mane is kokio 6 karto paleidzia zaidimus ir jei paleidzia ziaurei lagina kas tai galetu but? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm, tai turbut kaskas prastai su lazeriu, pradziai galetum pabandyt ji pravalyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nlb noriu lis i vidu nes tokiuose dalykuose nepatyres gal ymanoma kitaip?

Redagavo lord

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei nenori lyst pats i vidu, tai nezinau ar pats ka nors tada gali padaryti. Na mano nuomone tai cia kazkas su lazeriu. Gal kasnors yra susidure su sia problema ir zino kas jam tikslei yra. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tik 2 varijantai 1. Idėjai subraižytą 2. Lazeriui kaninkės

pries patarinedamas igauk siektiek praktikos...

 

Na jei nenori lyst pats i vidu, tai nezinau ar pats ka nors tada gali padaryti. Na mano nuomone tai cia kazkas su lazeriu. Gal kasnors yra susidure su sia problema ir zino kas jam tikslei yra. :notworthy:

siulau uzsiaugint kiausus ir paciam ilyst i vidu, ten nieko sudetingo nera... jei slimas tai tik pekeli dangti ir valai, jei fatas, atsuki 8 varstu ant korpuso, ir poto dar atsuki 4 varstus ir nuimi dangtteli nuo cdromo, ior isvalai.... na jei jau apsisprendei kiausu neaugint, tai susirask kas uz tave isvalytu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries patarinedamas igauk siektiek praktikos...

siulau uzsiaugint kiausus ir paciam ilyst i vidu, ten nieko sudetingo nera... jei slimas tai tik pekeli dangti ir valai, jei fatas, atsuki 8 varstu ant korpuso, ir poto dar atsuki 4 varstus ir nuimi dangtteli nuo cdromo, ior isvalai.... na jei jau apsisprendei kiausu neaugint, tai susirask kas uz tave isvalytu....

Tik ne kiekvienas vien ish to itikejimo, kad uzsiaugino kiawshus konsoles nesugadins :)

Drasa yra gerai. Smalsumas yra gerai. Bet truputis info irgi nepamaishys, nes prieshingu atveju teks mokytis ish savu klaidu. O tai reishkia, kad vienos konsoles gali ir neuztekti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvaliau bat vistie is pirmo karto nepaleidzia

Idomu, kaip tu ji valei ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau gali juokingai skambeti, bet gal pas tave kaip ir pas mane yra?....Vienu zodziu ir pas mane budavo kad nesuka kompaktu arba lagas, tai irgi pavaliau lazeri bet niekas nepadejo, ir viena karta atsitiktinai pastebejau jog reikia uzdeti svorio ant konsoles(mano slim yra tai patogu), tai dabar visad uzded litro buteli ar siaip ka ant virsaus ir suka diskus viska kaip per sviesta:D...Siaip gal kas zinot kame problemos cia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.