Gedulius

Ar apsimoka ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,norejau paklausti ar apsimoka pirkti visiskai nauja sony psp go 16Gb ? Ir dar jei jau taip,plz parasykit visa gida kaip isikelt zaidimus,filmus,nuotraukas,muzika . Filmus gali ziuret ? O kaip ten internetas veikia ? Mokamas ?

Redagavo Gedulius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,norejau paklausti ar apsimoka pirkti visiskai nauja sony psp go 16Gb ? Ir dar jei jau taip,plz parasykit visa gida kaip isikelt zaidimus,filmus,nuotraukas,muzika . Filmus gali ziuret ? O kaip ten internetas veikia ? Mokamas ?

Viskas Tik originalai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,norejau paklausti ar apsimoka pirkti visiskai nauja sony psp go 16Gb ? Ir dar jei jau taip,plz parasykit visa gida kaip isikelt zaidimus,filmus,nuotraukas,muzika . Filmus gali ziuret ? O kaip ten internetas veikia ? Mokamas ?

Na nezinau ar esu teisus , bet kiek girdejes esu , tai PSP Go negalima isikelinet zaidimu aplamai ir isvis PSP Go reikia zaidimus siustis is interneto , kuris yra integruotas paciam PSP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau ar esu teisus , bet kiek girdejes esu , tai PSP Go negalima isikelinet zaidimu aplamai ir isvis PSP Go reikia zaidimus siustis is interneto , kuris yra integruotas paciam PSP.

Norint Įsikelt žaidimus į psp reikės pirma į pc atsisiust, tada į psp įsikelt per media go programa, kuri bus komplekte su psp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint Įsikelt žaidimus į psp reikės pirma į pc atsisiust, tada į psp įsikelt per media go programa, kuri bus komplekte su psp.

Gi virsuje temos autorius aiskiai parase norintis pirkti PSP GO, jeigu tu jau moki imetineti i ji games'us tia butu labai malonu jei tuom pasidalintum :notworthy:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Audriusvaldo,bet imanoma isikelt ?

imanoma tik nusipirkus ir parsisiuntus i kompiuteri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutina pirkti,yra zaidimu kuriuos galima siustis nemokamai,ten yra:gran turismo,little big planet,motor storm:arctic edge,need for speed shift

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony Computer Entertainment Europe today confirmed that adults in Europe and the Middle East who buy a new PSP Go will be able to download 10 full games after June 9 from the PlayStation Network at no extra cost. The games are a mix of both first- and third-party titles. The offer will be available "for a limited time" and open to those who have purchased a PSP Go after April 1. Eligible users will receive e-mail vouchers from Sony when they register their PSP Gos on the PlayStation Network for the first time.

tik neaisku ar tai vis dar galioja ir ar tu gausi ta email jei pirksi LT. o siaip apie 10 zaidimu turetum gaut nemokamai. p oto yra pilna demo.po to gali hoembrew pasileist beveik visus jau ir ant PSP Go,pvs emules senu konsoliu ir pan. o siaip zaidimus arba perki tiesiai su PSP Go iejas i PSN.ir siunti tiesiai i PSP.arba gali siust taip pat per PS3.ir tada isikelt i PSP.arba ta pati per pc Media Go programa. geriau jei jau pirkt is PSN ir siust tai arba i pc arba i ps3,nes ten juos gali laikyt,o isimesi i psp bet kada po to.

aisku filmus bei muzika,fotkes gali kelt laisvai pats tiesiai i PSP ir ziuret,klausyt.situ nereikia pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane draugai PSP Go turi, tai ten isigiji zaidima, ir gauni koda ir ji 3 kart gali panaudot, tai draugas sake, kad yra saitas, kur zmones keiciasi tais kodais. Tiesiog reik vieno originalaus zaidimo ir poto gali prisirinkt tu zaidimu, bet esme, sake db pradejo apgaudinet kist filmus ir pns kai keities. Del interneto, jis nemokamas, mano draugelis ijungia bluetooth'a ir per mobo neta narso per psp. Keliesi muzika, filmus nemokamai. ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.