Akatsukipvp

X360 arcade

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki noriu pirkti x360 arcade kadangi pinigu daug neturiu.

Noriu paklausti kokia jo dabar kaina?

Nes girdejau kad 50$ pigiau po x360 s išleidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jiem detusi HDD ?

Taip, bet gausi atskirai pirktis. Patarčiau imti 120GB arba bent jau 60GB.

 

60 GB - LINKAS - 51.99$ (146 LT)

120 GB - LINKAS - 78.40$ (220 LT)

Dar yra 120GB naudotas LINKAS - 53.12$ (150 LT)

 

O išvis tavo vietoje palaukčiau kol nulauš S ir tada pirkčiau jį...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nusipirkau sau xbox 360 arcade ir nera jokio reikalo to hdd pirkt, bent jau man. Nera jokio diskomforto, nebent sedi kokiu 1.5-2 metru atstumu ir isjunges zaidimo garsa, bet jei losi su garsu tai no problem, o del disku tai kai verbatim perki tai jie ilgamziai ir dar nei vienas is ju nepradejo reiksti pretenziju o diskasukis irgi netureti greitai nusibaigti. Taip kad is mano puses verciausia pirkti arcade jei losi is gana tolimo atstumo nuo xbox'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nusipirkau sau xbox 360 arcade ir nera jokio reikalo to hdd pirkt, bent jau man. Nera jokio diskomforto, nebent sedi kokiu 1.5-2 metru atstumu ir isjunges zaidimo garsa, bet jei losi su garsu tai no problem, o del disku tai kai verbatim perki tai jie ilgamziai ir dar nei vienas is ju nepradejo reiksti pretenziju o diskasukis irgi netureti greitai nusibaigti. Taip kad is mano puses verciausia pirkti arcade jei losi is gana tolimo atstumo nuo xbox'o.

Aš vieną minusą pastebėjau. Ir kartais tas dalykas labai užknisa. kaikuriems žaidmams reik hdd kad įdiegtum antrą diską (kaip pvz: Forza Motosport 3)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vieną minusą pastebėjau. Ir kartais tas dalykas labai užknisa. kaikuriems žaidmams reik hdd kad įdiegtum antrą diską (kaip pvz: Forza Motosport 3)

Galima USB 4GB pasijungt ir uzteks tai Forza :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nusipirkau sau xbox 360 arcade ir nera jokio reikalo to hdd pirkt, bent jau man. Nera jokio diskomforto, nebent sedi kokiu 1.5-2 metru atstumu ir isjunges zaidimo garsa, bet jei losi su garsu tai no problem, o del disku tai kai verbatim perki tai jie ilgamziai ir dar nei vienas is ju nepradejo reiksti pretenziju o diskasukis irgi netureti greitai nusibaigti. Taip kad is mano puses verciausia pirkti arcade jei losi is gana tolimo atstumo nuo xbox'o.

nezinau kaip tau bet man hhd pravercia vien del to kad nereikia bruzinti disku tiek ir dar greiciau kraunasi zaidimas is hdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.