dodylody

psp konverteris

Rekomenduojami pranešimai

koki psp video konverteri naudojat? gal turit koki nemokoma psp konverteri patart nes gal 6 atsisiunciau ir neivienas neiveike taip kaip pagal mane turetu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie koki konvertinima eina kalba? Video? Ar ISO>CSO? Duok daugiau informacijos.

Ne į temą

Be to, jau tokiu temu del konverteriu yra tikrai daug forume, geriau nepatingeti pasiknisti, ar tiesiog pasinaudoti paieska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koki psp video konverteri naudojat? gal turit koki nemokoma psp konverteri patart nes gal 6 atsisiunciau ir neivienas neiveike taip kaip pagal mane turetu

Taigi va prieš tai sukurta tema yra http://www.playmanija.net/forumas/Psp-filmai-t23229.html , užsimano tinginiai, kad viska ant stalo jiems paduotu... Redagavo audriusvaldo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Šita tema sukurta 2010-06-22, o ta 2010-06-25. Tai kuri čia senesnė? :whistling:
Čia ne apie senuma kalbam, gi toj temoj jau yra žmones paraše kokius konverteris naudoja, taip pat juos rekomenduoja, tai kam dar viena tema kurt ir ta patį rašyt ? Jei kas neaišku parašai į ta pačia tema ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudoju PSP video 9, problemų kol kas nėra.

pradėjau naudot šį konverterį, bet man daug filmų iki galo taip ir nesukonvertuoja, ties 99 proc. sustoja ir viskas, lieka 1-3 sek. ir stoja. :) Gal aš ką ne taip darau? Nors kai kuriuos filmus kuo puikiausiai konvertuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.