Alanas

Jtag

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki neperseniausei nusipirkau xbox 360 nulauztas ixtreme ,tai va esu zalias ant to dalyko , noreciau suzinoti keleta dalyku , noreciau persikelti zaidimus is pc i hdd maciau galima su jtag kaskaip bet pas mane ne jtaginta console o pats nenoriu daryti nes netturiu reikalingu priemoniu, skaiciau galima per usb bet neturiu 8gb usb.

kam skirti tie updeitai , priminsiu kad live nelosiu.

turiu lan laida neitu per ji persikelti nes kaip ikisu i xboxa man per pc rodo kad tipo yra prijunktas xbox. tiek noreciau pokolkas suzinoti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiai zaidimus kelti i hdd kad jie veiktu galima tik su JTAG xbox, su paprastu xbox360 gali TIK INSTALIUOTI zaidimus i xbox360 HDD/USB, bet zaidziant vis tiek reikes disko. Instaliavimas paprastas - idedi diska, geltonas mygtukas ant pulto ir pasirenki install to hard drive.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, o maciau per video kad kaskaip galima jtagint per usb ir kaip zinot ar tavo konsole jtaginta ir kas tas xexloader maciau su juo galima zaisdti zaidimus is hardo be cd kaip ji irasyti reiktu kaip xboxo zaidima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki tai va gyvenu palanoje ir noreciau suzinoti ar kas klaipedoj-kretingoj-palangoj ar kur netoli jtagintu konsole ir kiek tai kainuotu ir uztruktu?

 

Kaip suzinoti ar tavo konsole jtaginta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki tai va gyvenu palanoje ir noreciau suzinoti ar kas klaipedoj-kretingoj-palangoj ar kur netoli jtagintu konsole ir kiek tai kainuotu ir uztruktu?

 

Kaip suzinoti ar tavo konsole jtaginta?

kokia dashboardo versija pas tave?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kaip pats sakei tavo konsolė nejtaginta, kad galėtum jtagint konsolę reiktų, kad jos fdashboard updeitas būtų senas ;P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai sumazint negalima kaip ar reik laukt kur galetume su 8vers?

su 8 versija jau nieko nebegalima. laukti irgi nebera prasmes nes uzlope visas skyles ir netgi imete apsauga. suprantama kalba aiskinant :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o sumazint ar kokiu dar variantu persikelt i hdd?

nieko daugiau negalima padaryt. hdd cia isvis neprieko. viskas, jtag'as nebepasidaro. ir jokiu postumiu ta linkme nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katik rasiau i dvd+r dl double layer live star diska rasiau lost planet 2 ir man jis neveike, idedu diska i xboxa raso reading ir open tray tipo atidaryti diska , labai retai kad isiraso zaidimas:(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katik rasiau i dvd+r dl double layer live star diska rasiau lost planet 2 ir man jis neveike, idedu diska i xboxa raso reading ir open tray tipo atidaryti diska , labai retai kad isiraso zaidimas:(

rasyk letai zaidima ir naudok verbatim diskus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.