sharoo

psp

Rekomenduojami pranešimai

sveiki taigi va nusprendziau ir ash isigyti toky grazuoly , tai vat mano esminis klausimas butu toks ar jai ash nusipirksiu per ebaju naudota psp ar jis bus atrisamas kaip suzinoti?:D jai ten neparasyta tu skaiciu pagal kurios pasakot ar atrisamas,pvz koky geriau pirkti fata ar koky kox tikrai kad butu atrisamas, ir dar siuo metu nesu lietuvo tai nera galimybes nesti meistruj kad atristu, tai kokie sancai kad sugebeciau pats atsiristi? (kompiuteriuose gaudausi)

ACIU uz atsakyta klausima ir sugaista laika skaitant mano topika :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki taigi va nusprendziau ir ash isigyti toky grazuoly , tai vat mano esminis klausimas butu toks ar jai ash nusipirksiu per ebaju naudota psp ar jis bus atrisamas kaip suzinoti?:D jai ten neparasyta tu skaiciu pagal kurios pasakot ar atrisamas,pvz koky geriau pirkti fata ar koky kox tikrai kad butu atrisamas, ir dar siuo metu nesu lietuvo tai nera galimybes nesti meistruj kad atristu, tai kokie sancai kad sugebeciau pats atsiristi? (kompiuteriuose gaudausi)

ACIU uz atsakyta klausima ir sugaista laika skaitant mano topika :D

Bus parašyta koks modelis. Jei 100x ar 200x (x - bet koks skaičius) tai atrišamas, jei 300x tai gali būti neatrišamas, arba nepilnai atrišamas.

100x - tai phat'as, 200x - Slim&Lite, jie abu visi atrišami, galėsi atsirišti pats, Playmanijoj pilna gidų, tik nepatingėk susirast.

Redagavo nexpro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus parašyta koks modelis. Jei 100x ar 200x (x - bet koks skaičius) tai atrišamas, jei 300x tai gali būti neatrišamas, arba nepilnai atrišamas.

100x - tai phat'as, 200x - Slim&Lite, jie abu visi atrišami, galėsi atsirišti pats, Playmanijoj pilna gidų, tik nepatingėk susirast.

na okej aciu uz atsakyma , bet dar paklausiu ash dairausi ish ebajaus ash anglijoj tai manau man geriauses variantas butu galima nebrangej rasti su zaidimais ir t.t bet ten nebuna parasyta ar ash nematau

 

na gerai daleiskim toks tai ce kox?:D

 

http://cgi.ebay.co.uk/Sony-PSP-console-gam...=item27b2e1b0a2

 

sory kad taip klausineju tai man labai svarbu ir esu visiskai zalias :D

Redagavo sharoo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visi psp 2000 pilnai atrisami bet nepilnai tai tikrai.

Taigi su Pandora baterija gali atsirišti tuos PSP 200x, kuriems chickHEN netinka

 

na okej aciu uz atsakyma , bet dar paklausiu ash dairausi ish ebajaus ash anglijoj tai manau man geriauses variantas butu galima nebrangej rasti su zaidimais ir t.t bet ten nebuna parasyta ar ash nematau

 

na gerai daleiskim toks tai ce kox?;)

 

http://cgi.ebay.co.uk/Sony-PSP-console-gam...=item27b2e1b0a2

 

sory kad taip klausineju tai man labai svarbu ir esu visiskai zalias :D

Šiame neparašyta, bet ant daugelio yra parašyta koks modelis.

P.S. šitam jau siūlymai vistiek pasibaigė :D

Redagavo nexpro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi su Pandora baterija gali atsirišti tuos PSP 200x, kuriems chickHEN netinka

Kaip tik ne visiem slimam eina pandora. Jei datecode 8b ar žemesnis, tik tada eina pandora.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik ne visiem slimam eina pandora. Jei datecode 8b ar žemesnis, tik tada eina pandora.

Pamiršau dėl datecode :D vienu žodžiu, jeigu nori būt užtikrintas, kad galėsi atsirišti PSP, tai imk Phat'ą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba tiesiog pasiziurek skelbimuose.Yra tikrai neblogu variantu ir nereiks vargt su tuo ebay.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu db Amerikoj ir noretusi paimt psp, tai kaip supratau go yra neatrisami, o kaip man tarkim is dezutes pamatyt kokia ten motina stovi tam 300x? ant dezes yra parasyta? Ar tarkim kaip man zinot koks FW stovi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu db Amerikoj ir noretusi paimt psp, tai kaip supratau go yra neatrisami, o kaip man tarkim is dezutes pamatyt kokia ten motina stovi tam 300x? ant dezes yra parasyta? Ar tarkim kaip man zinot koks FW stovi?

Ant dežes apie modeli nieko nera parašyta išskyrus psp modeli prekes koda, o kaip pažiurėt koks fw reikia per psp, iįjungus nueini į settings-> System information, System software.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu db Amerikoj ir noretusi paimt psp, tai kaip supratau go yra neatrisami, o kaip man tarkim is dezutes pamatyt kokia ten motina stovi tam 300x? ant dezes yra parasyta? Ar tarkim kaip man zinot koks FW stovi?

Neatidarius dėžės galima pažiūrėti koks FW, štai link'as, negi sunku D.U.K. paskaityti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neatidarius dėžės galima pažiūrėti koks FW, štai link'as, negi sunku D.U.K. paskaityti?

Kalba eina apie 300x modeli, o psp 300x Fw pradiniai modeliai eina tik nuo 5.03 po to 5.50 ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip pasiziureti fw versija paciam psp tai zinau, nes turejau ilga laika, bet dabar vel uzsinorejau del keliu zaidimu, kad tureciau kaip stmt laika darbe. Tada negerai gaunasi, nes jie dezese sudeti, nepradesiu juk ardyt dezes parduotuvej. Na aisku,dekui, bandysiu gal tada imt go, kiek maciau zaidimai cia nebrangus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Greitai pirksiu PSP, į ką vertėtų atkreipti dėmėsį? Pats šiuose dalykuose nieko nenusimanau.

Redagavo refresh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.