vidas

Del ps2 lazerio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki noriu paklaust kiek mazdauk kainuoja ps2 fat lazeris be mechanizmo ir kur ji galma butu nusipirkti kaune ir dar ar sunku ji pakeisti paciam nevezant pas meistra

Redagavo vidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki noriu paklaust kiek mazdauk kainuoja ps2 fat lazeris be mechanizmo ir kur ji galma butu nusipirkti kaune ir dar ar sunku ji pakeisti paciam nevezant pas meistra

pakeist nesunku, bet ji gaut lietuvoj yra labai sunku, nes dabar visi meistrai turi tik slim lazerius, beto kaina jo manau butu gana didele, nes amerikieciu shopuose jie mazdaug nuo +/- 40$ ...

EDIT: Beto, kas nutiko tavo senajam lazeriui ? gal ji imanoma pati patvarkyt

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. man irgi lygtai kazkas su lazeriu negerai. idedu geima (betkoki) paleidziu, kokias 5-8 min pazaidziu ir kompas nustoja diska sukt. ir taip pastoviai. noreciau paklausti gal kas susidure su panasia problema ir rado iseiti? pas mane ps2 slim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. man irgi lygtai kazkas su lazeriu negerai. idedu geima (betkoki) paleidziu, kokias 5-8 min pazaidziu ir kompas nustoja diska sukt. ir taip pastoviai. noreciau paklausti gal kas susidure su panasia problema ir rado iseiti? pas mane ps2 slim

Kai tau nustoja suktis diskas ir geimas uzstringa? Jaigu ne tai nebijok zaiks toliau nieko cia blogo pas mane ir pas visus manau tjp yra nes as pazaides geima 2-3h isemes diska jis buna beveik saltas diskas pradeda suktis tik tada kai ka nors reikia uzkrauti. Pvz. nori pradeti kova ir t.t. ;) O jaigu nustojas suktis uzstringa geimas tai nzn kas gali but ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tau nustoja suktis diskas ir geimas uzstringa? Jaigu ne tai nebijok zaiks toliau nieko cia blogo pas mane ir pas visus manau tjp yra nes as pazaides geima 2-3h isemes diska jis buna beveik saltas diskas pradeda suktis tik tada kai ka nors reikia uzkrauti. Pvz. nori pradeti kova ir t.t. ;) O jaigu nustojas suktis uzstringa geimas tai nzn kas gali but ;)

tai aisku, kad uzstringa geimas. kitaip nebutu problemos

 

P.S. pastringant geimui pasigirsta tas specifinis lazerio garsas (lyg chekintu kazka) toks pats kaip ir perkrovus konsole.

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.