edvinoksnis

Ps2 fat sugedo

Rekomenduojami pranešimai

Taigi kas galetu buti atsitike jeigu kaip ijungi konsole jinai nieko nedaro tik ausintuvas veikia. Nera ne garso ne vaizdo. Pries tai buvo sugedes cd-rom neatsidarinedavo stalcius. Po kurio laiko atsitiko taip kad dabar isvis tik ausintuvas veikia. Rodos taip atrodytu kad cd-rom negauna elektros nes net nera jokiu pozymiu kad bandytu sukti diska ar ka nors panasaus. Ir ta cd-rom atidarymo lempute nedega melynai kaip turetu. Jinai isvis nedega ir nereguoja i atidaryma cd-rom, bet ja paspaudus kaip koncole isjunkta ps2 isijunge. Tai kas cia galetu buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk gal ta juostele/laidas yra nutrukes.

bandziau viska isiardes buvau ant daliu viskas ok lygtais ten nieks nenutruke buvo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

itariu sugedo! :) sep su tokiais simptomais pas mane du guli, sep as jau juos nurases, vienam taip atsitiko kai netycia uzsitrumpino ta juostele kur i reseto ir sta;ciaus atidarymo mygtukus eina, o antram kai lazeris paruko, cia mano nuomone nera ko gilintis, o kad nest pas meistra, ps2 fat to nevertas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

itariu sugedo! :rolleyes: sep su tokiais simptomais pas mane du guli, sep as jau juos nurases, vienam taip atsitiko kai netycia uzsitrumpino ta juostele kur i reseto ir sta;ciaus atidarymo mygtukus eina, o antram kai lazeris paruko, cia mano nuomone nera ko gilintis, o kad nest pas meistra, ps2 fat to nevertas!

Neapsimoka as nesiau su panasiu simptomu ir man sake kad pigiau nusipirkt kita normaliai veikianti slima,nes sake taismymas apie 300lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.