EvalCo

Mafia II demo jau čia!

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Xtaf errora pries ijungiant pradejo mesti, gal kas pagalbos? The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application

Susitvarkiau, winus perasiau ir nebeliko .net framework

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, in-game grafika neblizga, bet video intarpai tikrai ispudingi :] ir gameplay patiko :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neispudinga ir PC grafika, zaidziau viska ant high tik physics isjungtu, nes Radeonas. Tikrai nera kazkoks stebuklas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas gerai su ta grafika tik dabar reik sulaukt kol kas atras koki nors timer glitcha, nes 10 min gan maza :D

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas gerai su ta grafika tik dabar reik sulaukt kol kas atras koki nors timer glitcha, nes 10 min gan maza :D

Jau yra kad nuima ant pc ta time limit.

Mine timer patch.

http://filebeam.com/16c96e23916bdc64067360d199dcc3c5

 

1) apply patch to (\Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc\Mafia2.exe)

2) enjoy.

lot of ppl tested it, work fine.

 

 

If you want to do it by ur self:

NOP instruction FST DWORD PTR DS:[ESI+4C] ( D9 56 4C ) at 004F5F86.

Redagavo MadenX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ATSIPEIKEKIT JUS BLYN. visi jau palikot grafikos aukos. normaliai tas geimas atrodo.

Ant didelio ekrano patikek kaip mirgu margu... Va katik pats prazaidziau ir galiu pasakyt gamplay labai patiko , hide'inimo sistema gera, bet masinos nevaziuoja, o plaukioja :D Video intarpai tai tirkai geri, bet manau jiem per daug laiko skirta, galejo prie grafikos pacio zaidimo daugiau padirbet.. jai bus tokia versiaj pilna ant x'o, tai manau teks jungtis ant pc Xbox pulta ir zaist :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant didelio ekrano patikek kaip mirgu margu... Va katik pats prazaidziau ir galiu pasakyt gamplay labai patiko , hide'inimo sistema gera, bet masinos nevaziuoja, o plaukioja :D Video intarpai tai tirkai geri, bet manau jiem per daug laiko skirta, galejo prie grafikos pacio zaidimo daugiau padirbet.. jai bus tokia versiaj pilna ant x'o, tai manau teks jungtis ant pc Xbox pulta ir zaist :D

jei kas visi intarpai zaidime eina ant in game grafikos variklio,taigi grafika gal kiek geresne intarpu bet ne per labiausiai. "teks jungtis ant pc..." jo gali jungtis jei turi pc kuris pavez max grafika ir visa fizika.ne visi siaip laikais kazkaip meta pinigus i PC deze,ten kiek meti tiek telpa. del grafikos skirtumu ar del kazkokiu stikliuku pabyrejimo moket simtus ar tukstancius uz pc.bet vistiek ji noreciau jungti prie didelio teliko ir losti su pulteliu.labai logiska. man viskas ok. grafika gera,vazinejimai na reikia priprasti manau.daug demesio skirta hide and shoot sistemai,nemanau kad labai idomu bet ok.svarbu story kokia bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kas visi intarpai zaidime eina ant in game grafikos variklio,taigi grafika gal kiek geresne intarpu bet ne per labiausiai. "teks jungtis ant pc..." jo gali jungtis jei turi pc kuris pavez max grafika ir visa fizika.ne visi siaip laikais kazkaip meta pinigus i PC deze,ten kiek meti tiek telpa. del grafikos skirtumu ar del kazkokiu stikliuku pabyrejimo moket simtus ar tukstancius uz pc.bet vistiek ji noreciau jungti prie didelio teliko ir losti su pulteliu.labai logiska. man viskas ok. grafika gera,vazinejimai na reikia priprasti manau.daug demesio skirta hide and shoot sistemai,nemanau kad labai idomu bet ok.svarbu story kokia bus.

Taip pries 2m prikisau i pc 8k LT, tai dabar reik bent jau panaudot pc ne filmam ir ne facebook zaidimukam :D Pc kaiptik atitinka maximuma dar vos vos virsaus, del to ir planuoju PC versija geriau zaist su xbox pultu :D O gameplay ir story yra svarbiausi zaidimo aspektai, bet gera grafika irgi nepamaisytu, o jai yra galimybe pagerinti ja tai kodel gi ne? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kas nepastebejot, demo options yra driving mode nustatymai. "Normal" ir "simulation"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kas norit insirašyt demo į flashą ir ne tik šitą, tia va čia mano sugalvotas ( aišku nete spėju tokių pilna) tutorialiukas :

1. Per xboxą susikonfiguruojat usb, kad viską leistų ten seivint.

2. Atsisiunčiat USB Xplorer programikę, suninstalinant ir pan.

3. Būnat content folderį, su viskuo, kas jame yra įsikėlę į dekstopą.

4. Tada per tą programikę einat file - open device -, , tada inject folder ir susrandat tą content folerį ir susikeliat, gali pastringt , nenutraukit ;D

5. Ir vuolia, xboxas randa demo, ir tada ir persikeliat demo į jį :D

Viso preceso metu sub raktas pc turi būt ;D

 

O pačioje mafijos demo, tai man irgi nelabai patiko kai viskas mirga marga, net akys paskaudo, bet pats gameplay, tai laaaaabai linksmas. Šaudymo sistema gerai išdirbta, bent jau mano manymu, vairuot irgi patiko...

Story ir gameplay tikrai atpirks visas klaidas ir , manau, patenkins visus mano lūkesčius :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kas norit insirašyt demo į flashą ir ne tik šitą, tia va čia mano sugalvotas ( aišku nete spėju tokių pilna) tutorialiukas :

1. Per xboxą susikonfiguruojat usb, kad viską leistų ten seivint.

2. Atsisiunčiat USB Xplorer programikę, suninstalinant ir pan.

3. Būnat content folderį, su viskuo, kas jame yra įsikėlę į dekstopą.

4. Tada per tą programikę einat file - open device -, , tada inject folder ir susrandat tą content folerį ir susikeliat, gali pastringt , nenutraukit ;D

5. Ir vuolia, xboxas randa demo, ir tada ir persikeliat demo į jį :P

Viso preceso metu sub raktas pc turi būt ;D

 

O pačioje mafijos demo, tai man irgi nelabai patiko kai viskas mirga marga, net akys paskaudo, bet pats gameplay, tai laaaaabai linksmas. Šaudymo sistema gerai išdirbta, bent jau mano manymu, vairuot irgi patiko...

Story ir gameplay tikrai atpirks visas klaidas ir , manau, patenkins visus mano lūkesčius :P

Gal gali man padėti?Dariau viską kaip sakei įsidedu flasha į xboxa ir rodo,kad yra 1 g užimtos atminties nu tipo demo,o kai įeinu į demo skilty ten nieko nėra.Man taip ir su gamerpictures ir su temomis yra.Nežinau nei ką bedaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.