EvalCo

Mafia II demo jau čia!

Rekomenduojami pranešimai

Feomen -

Ne į temą

Aš teip ir sugalvojau, nuo temų :P .

Tai paimk iš naujo restorink xboxe flashą, tada sukonfiguruok iš naujo, tada kai atydarysi open device, pačiam pirman aplanke ir daryk inject folder, daugiau niekur nevaikščiok :)

Tikiuos padės, nes aš irgi su temom ilgai žaidžiau labai, + temų pirmas folderis turi vadintis Content, ne 00... :P

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal gali man padėti?Dariau viską kaip sakei įsidedu flasha į xboxa ir rodo,kad yra 1 g užimtos atminties nu tipo demo,o kai įeinu į demo skilty ten nieko nėra.Man taip ir su gamerpictures ir su temomis yra.Nežinau nei ką bedaryti.

labai paprastai.

is xboxo i flesha nukopini kokia demo,minusas tas kad pirma xboxo hdd reikia ja turet.po to per pc susirandi kur ta demo ir i ta pacia skilti imeti mafia 2 demo. tu paprasciausia ne ten ja igrudi del to neranda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSN'e vis dar nemačiau demūškės, laukiu laukiu visa diena ir nesulaukiu, užknist pradeda...

"Playstation Plus" ziurejai? Nes as jau nuo ryto ten matau

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Playstation Plus" ziurejai? Nes as jau nuo ryto ten matau

Yra, bet reik pirkt abnomenta, nes leidžia tik "playstation plus" vartotojam, žiauru, kažkur skaičiau, kad rytoj tipo ant ps3 išeis visiem regionam, teks laukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam cia neina padaryt su demo ir xtafu tai budavo ir man galiu labai graziai paaiskint kaip pasidaryt.

 

vietoj 0000000. kategorijos naudot savo profilio kategorija o padaryt tai galima

 

isikeli i fleshiuka paveiksleli

 

atsidarai ji perziurai per boxa padarai ji kaip wallpaper Y spaudi sutinki. sukurs temini faila.

 

pasikuri xboxini fleshiuka, perkeli ta temini faila (per settings storage devices) i felshiuka

 

atsidarai fleshiuka su xtaff bus content - ir ten folderis sukurtas is tiek pat simboliu kaip ir 00000000000000....

tai tiesiog i ta folderi perkelsi demo failus 54548864 visa sita papke. kai atstrigs ir dings injecting istrauksi fleshiuka, ikishi i boxa

eisi i games library, game demos ir ten bus MAFIA 2 fsio ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai patiko tai ka reiks surinkt siam zaidime :P gal kas jau ir pamatet? (playmate)

Tris surinkau, kitu dvieju neradau :P Beja jie prideda 2min prie timerio Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka isbandziau ir pc ir xbox 360 demo :P zaidimas gerai optimalizuotas. Tempia amx su 16x atialiasing, visais shadow ir tt High ~50fps, bet jau tu psyhx efektu netraukia, nes fps krenta mazdaug iki ~24-25.

 

Taigi grafika skiriasi detalumu labai! buvau pamirses apie zaidima su pele, tai toks vaizdas, kad zaidime greitis padideja 2x :) Toli matosi detalus pastatai, zaidziant su pc zaidimas kaip per sviesta eina, su masinom vazinet tiesiog fantastika, ant xbox'o zaidimas lyg su mini lag'u (reikia isitikint paciam pazaidus abi demo viena po kitos iskarto). Gaila kad negaliu nufotkinti xbox'o screen tiesiogiai, parodant skirtuma, bet veliau prisegsiu pora screen darytu is savo pc :)

Grafika zaidimo negadina, nes pagrindas yra story ir gameplay, kurie yra nuostabus :P Bet mano manymu kas turi gan nebloga pc siulyciau rinktis pc versija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu bana ant xbox'o, kompas nepavelka, tad lieka psn. Nu ir kas ta viena diena? Palauksim, svarbu, kad ne kokia savaite :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka isbandziau ir pc ir xbox 360 demo :P zaidimas gerai optimalizuotas. Tempia amx su 16x atialiasing, visais shadow ir tt High ~50fps, bet jau tu psyhx efektu netraukia, nes fps krenta mazdaug iki ~24-25.

 

Taigi grafika skiriasi detalumu labai! buvau pamirses apie zaidima su pele, tai toks vaizdas, kad zaidime greitis padideja 2x :) Toli matosi detalus pastatai, zaidziant su pc zaidimas kaip per sviesta eina, su masinom vazinet tiesiog fantastika, ant xbox'o zaidimas lyg su mini lag'u (reikia isitikint paciam pazaidus abi demo viena po kitos iskarto). Gaila kad negaliu nufotkinti xbox'o screen tiesiogiai, parodant skirtuma, bet veliau prisegsiu pora screen darytu is savo pc :)

Grafika zaidimo negadina, nes pagrindas yra story ir gameplay, kurie yra nuostabus :P Bet mano manymu kas turi gan nebloga pc siulyciau rinktis pc versija :)

Ne į temą

ir siulytum lost be physx efektu? tai kam isvis tada.mini lagas sakai.na ne pc juk aisku,siaip ant pc su 24fps labai gerai galima viska lost,cia juk ne fps shooteri online losi kad reiktu max tikslumo ir jokio lago.jei jau su pc lost be physx tai geriau tada su konsolem tikrai.vaizdas matosi toliau,tai visu pc zaidimu taip yra o kas cia naujo.grafika tikrai per daug nesiskiria.turiu omeni kad konsoliu grafika ayra grazi,o pc grazesne biski.bet nera baisios grafikos,va ant pc pamatytum baisia jei lostum su min kompu.tada tai jau butu nekas tikrai.screenai nieko nesako apie zaidima visiskai.gali segt ka nori,o kad graziau atrodo pc tai blrmba juk turi,kam tada perkam tas video kortas.ka cia del bajerio tipo jos .jai dar pc nesugebetu parodyt geresnes siek tiek grafikos tai isvis kurejai fail butu.nieks nesako kad pc negresne,bet tai kalbam tada ir apie tai kokio reikia kompo ir kad jei nepavelka kaip reikiant.o kad cia pasakyt kad va as losiu ant max ir man atrodo puikiausiai tai cia nieko nereiskia.ne visi losia ant max.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ir siulytum lost be physx efektu? tai kam isvis tada.mini lagas sakai.na ne pc juk aisku,siaip ant pc su 24fps labai gerai galima viska lost,cia juk ne fps shooteri online losi kad reiktu max tikslumo ir jokio lago.jei jau su pc lost be physx tai geriau tada su konsolem tikrai.vaizdas matosi toliau,tai visu pc zaidimu taip yra o kas cia naujo.grafika tikrai per daug nesiskiria.turiu omeni kad konsoliu grafika ayra grazi,o pc grazesne biski.bet nera baisios grafikos,va ant pc pamatytum baisia jei lostum su min kompu.tada tai jau butu nekas tikrai.screenai nieko nesako apie zaidima visiskai.gali segt ka nori,o kad graziau atrodo pc tai blrmba juk turi,kam tada perkam tas video kortas.ka cia del bajerio tipo jos .jai dar pc nesugebetu parodyt geresnes siek tiek grafikos tai isvis kurejai fail butu.nieks nesako kad pc negresne,bet tai kalbam tada ir apie tai kokio reikia kompo ir kad jei nepavelka kaip reikiant.o kad cia pasakyt kad va as losiu ant max ir man atrodo puikiausiai tai cia nieko nereiskia.ne visi losia ant max.

Ne į temą

Visa laika pasakymas max visiem kaip pasigyrimas skamba... Suprantu, kad nevisi turi labai galingus pc ir gali zaist ant max. Physx efektu xbox'as man atrodo isvis nepalaiko (buvo nemazai kalbeta del ju, kad sprogimai ir tt atrodys ant xbox'o del to blogiau) ar juos palaiko minimaliai, Pc tai yra papildoma opcija kuria gali pasirinkt, kad maximaliai isspaustum viska. Isjungus opcija vistiek sprogimai atrodo ispudingiau nei ant xbox'o. Grafika skiriasi tikrai labai, bandziau dabar ant to pacio monitoriaus ir xbox ir PC versijas, reiktu paciam isbandyt kad isitikintum. Gaila , kad kazkodel paintas ismeta juoda screena nufotkinus zaidime snapshot. o aplamai snekant xbox'a as ir pats palaikau visu 100%, nes investicijos su pc palyginus minimalios, beto hi-endu vaikymasis tiesiog nesamone.. Veliau tikrai atsiras grafikos palyginimai tarp ps3 v x360 v PC, bus galima pamatytta realu skirtuma :P

 

Radau video: visu 3 palyginimas, atkreipk demesi i ten kur veidrodyje ziuri i savo atvaizda :P geriausiai nueit i pati youtube paziuret sita video 1080p ant viso ekrano :)

 

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Visa laika pasakymas max visiem kaip pasigyrimas skamba... Suprantu, kad nevisi turi labai galingus pc ir gali zaist ant max. Physx efektu xbox'as man atrodo isvis nepalaiko (buvo nemazai kalbeta del ju, kad sprogimai ir tt atrodys ant xbox'o del to blogiau) ar juos palaiko minimaliai, Pc tai yra papildoma opcija kuria gali pasirinkt, kad maximaliai isspaustum viska. Isjungus opcija vistiek sprogimai atrodo ispudingiau nei ant xbox'o. Grafika skiriasi tikrai labai, bandziau dabar ant to pacio monitoriaus ir xbox ir PC versijas, reiktu paciam isbandyt kad isitikintum. Gaila , kad kazkodel paintas ismeta juoda screena nufotkinus zaidime snapshot. o aplamai snekant xbox'a as ir pats palaikau visu 100%, nes investicijos su pc palyginus minimalios, beto hi-endu vaikymasis tiesiog nesamone.. Veliau tikrai atsiras grafikos palyginimai tarp ps3 v x360 v PC, bus galima pamatytta realu skirtuma :P

 

Radau video: visu 3 palyginimas, atkreipk demesi i ten kur veidrodyje ziuri i savo atvaizda :) geriausiai nueit i pati youtube paziuret sita video 1080p ant viso ekrano :)

 

Ne į temą

Nezinau, teisinga mano nuomone ar ne, bet konsoles visai gerai emuliuoja physx :P sakau tai, nes pc mafia 2 temoje daug kas pykosi del physx ir reiske, kad konsoles tures physx :)
Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau video: visu 3 palyginimas, atkreipk demesi i ten kur veidrodyje ziuri i savo atvaizda :P geriausiai nueit i pati youtube paziuret sita video 1080p ant viso ekrano :P

Ne į temą

skirtumas toks kad skirtumo nera,dar karta galim pasikartot,tai ne toks zaidimas kuris isnaudotu labai jeu gerai pc,nes niekas nekure atskirai jam versijos,tiesiog pritaike,tai cia kiekvienas zaidimas tiek atrodo geriau ant pc,nu sorry bet skirtumo jokio nera.kai losi tu nieko to nematysi,garantuotai.irgi sakau is savo patirties.siaip ph kaip atrodo ant pc,svarbbu kad bus sulostas visas ant konsoles.o pc turi tikrai geru zaidimu del kuriu verta i ji kista pinigus,bet sitas ne is tolo toks nera.palyginimai kurie yra ir bus visiskai nieko nesako.ir nereiskia.sumazink ant pc nustatymus ir tureti shh gabal su lagu,vat is bus pc versija,mazdaug tokia kokia dauguma su vidutiniais kompais gales palost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.