blindside

Angry Video Game Nerd

Rekomenduojami pranešimai

Visi kurie moka anglų kalba tikrai supras jo juokelius nors 50proc. jo kalbos yra keiksmažodžiai, šis vyrukas dergiasi iš "oldschooliniu" geimų ir taip juos išpeikia kad tikrai nebesinori pirkti.

Unreal. Pažiūrėkit jo "reviewus":

 

http://cinemassacre.com/Movies/Nes_Nerd_videos.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi vezlius perziurejau.. :(:D Gerai ten ant galo "You can just walk over it???" :D:( :(

Krc prisiminiau pats kai losiau tuos turtles pries daugeli metu.. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, bet jo naujiausi video nera tokie žiarūs kaip Nintendo Power arba Festers Quest, ans taip jau žiauriai nebeišdergia nes jau nebėra ką išdergt, jau šūdiniausius geimus apvarė xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau visas jo dalis seniau jis buvo ''angry nintendo nerd'' bet nerialus tipas kai dabar net pazvengiu prisimines. gera dar buvo bible adventures arba friday the 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lievas kažkoks tas su top gun, kur DefKnight davė..mano atrodo kaip AVGN kopija.., AVGN geriau pasikeikia.. pažiūrėkit AVGN Top Gun geriau .. žymei juokingesnis.

Ždž. patariu pažiurėt GhostBusters visus tris, Silver Surfer, Bugs Bunny Birthday Blowout .. tie mano nuomone geriausi xD

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blindside:

Lievas kažkoks tas su top gun, kur DefKnight davė..mano atrodo kaip AVGN kopija.., AVGN geriau pasikeikia.. pažiūrėkit AVGN Top Gun geriau .. žymei juokingesnis.

Ždž. patariu pažiurėt GhostBusters visus tris, Silver Surfer, Bugs Bunny Birthday Blowout .. tie mano nuomone geriausi xD

 

aisku lievas ten mano draugelis dare

Redagavo defknight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kas kad tavo draugelis tai kam tokius lievus dedi ir sakai: "Wow, HILARIOUS!" ...

 

Bet vistiek tas AVGN ilgai kuria tuos savo rievewus.. : /

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.