ZZ1

nevyke zaidimai

Rekomenduojami pranešimai

gerai daugelis megstame aptarineti geriausius, labiausiai patikusius zaidimus. bet buna taip, kad laiko praleisto prie kokio nors zaidimo tiesiog gaila, nes zaidimas pasirodo esas niekam tikes.

 

Siulau cia tokius uzrasyti, o gal ir pasigincyti. be abejo tokiu yra daug, bet visu nevardinant, parasome, kelis, kuriuos patys zaidete, o ne tiesiog manote, kad zaidimas niekam tikes.

pats ir pradesiu. tegul tai bus x360 konsoles keli zaidimai:

 

sonic the hedgehog (siaubinga grafika, siaubingas valdymas ir gameplayjus, kruva bugu).

dead or alive xtreame2 (galvojau bus karstas, o pasirode visiskai nuobodi nesamone)

gun (ps2 geimas be patobulinimu jokiu perportintas x360)

fatal inertia (arcade lenktynes su savotisku valdymu, bet visvien labai silpnas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai daugelis megstame aptarineti geriausius, labiausiai patikusius zaidimus. bet buna taip, kad laiko praleisto prie kokio nors zaidimo tiesiog gaila, nes zaidimas pasirodo esas niekam tikes.

 

Siulau cia tokius uzrasyti, o gal ir pasigincyti. be abejo tokiu yra daug, bet visu nevardinant, parasome, kelis, kuriuos patys zaidete, o ne tiesiog manote, kad zaidimas niekam tikes.

pats ir pradesiu. tegul tai bus x360 konsoles keli zaidimai:

 

sonic the hedgehog (siaubinga grafika, siaubingas valdymas ir gameplayjus, kruva bugu).

dead or alive xtreame2 (galvojau bus karstas, o pasirode visiskai nuobodi nesamone)

gun (ps2 geimas be patobulinimu jokiu perportintas x360)

fatal inertia (arcade lenktynes su savotisku valdymu, bet visvien labai silpnas)

na toks vienas pastebejimas,jei zaidimas nera geras,netgi š****,tai kam ji zaisti tada,as tokiu nezaidziu ir neturiu,siaip del x360 tai kiek zaidziau,visi zaidimai patiko kol kas,jei siunciuosi zaidima,tai tikrai tik gerus sau siunciuos,nesiunciu tam kad ismegint zaidima,ismeginu demo versija jei buna idomu,bet ir demo versijos visos kol kas patiko,na kazkaip nesu zaides blogu zaidimu nei ant ps2 ,nei ant kitu konsoliu kurias turejau ar turiu,o visi tavo isvardinti zaidimai tai man ir taip jau buvo neverti demesio tai net nesivarginau tokiu megint zaisti,zaidziu tik gerus :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, buna zaidimu, kuriuos pabandzius diskas keliauja i siuksliadeze. psp sonic the hedgehog irgi sh, lenktynes kazkokios, jokio idomumo. dar buvo kazkox ps2 zaidimas pavadinimas, kazkokia rozes draugija ar kazka.. atseit horror turejo but losiau kelias valandas, laukiau kada prades "idomet" , tai taip ir nepradejo :cheers: ir siaip daug visokiu neidomiu graju yra visoms konsolems, va kai turejom zilitonus, tai losem viska is eiles, ka tik pavykdavo gaut, o dabar esam isrankus. Kita vertus ir zaidimai kuriami dabar atmestinai, dar filmo nera kinoteatruose o jau zaidimas pagal ta filma isleistas, tokie tai visai nevyke.

 

beda yra tame kad zaidimai buna istempti labai, is pradziu kaip ir daug ka zadantys, bet po penkto vienodo etapo pasidaro nebeidomu, renki renki tuos HP ir MP, ginklus tobuliniesi ir viskas. aplinkoj toj pacioj begioji, sneki nuobodzius conversation'us...

 

psp siaip irgi varo visokius remake'us, tuos pacius metalslug'us slifuoja vel ir vel, issiseme zaidimu kurejai, daugiau greiciau, graziau. gerai kad dar hemebrew'as gelbeja psp scena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, buna zaidimu, kuriuos pabandzius diskas keliauja i siuksliadeze. psp sonic the hedgehog irgi sh, lenktynes kazkokios, jokio idomumo. dar buvo kazkox ps2 zaidimas pavadinimas, kazkokia rozes draugija ar kazka.. atseit horror turejo but losiau kelias valandas, laukiau kada prades "idomet" , tai taip ir nepradejo :cheers: ir siaip daug visokiu neidomiu graju yra visoms konsolems, va kai turejom zilitonus, tai losem viska is eiles, ka tik pavykdavo gaut, o dabar esam isrankus. Kita vertus ir zaidimai kuriami dabar atmestinai, dar filmo nera kinoteatruose o jau zaidimas pagal ta filma isleistas, tokie tai visai nevyke.

 

beda yra tame kad zaidimai buna istempti labai, is pradziu kaip ir daug ka zadantys, bet po penkto vienodo etapo pasidaro nebeidomu, renki renki tuos HP ir MP, ginklus tobuliniesi ir viskas. aplinkoj toj pacioj begioji, sneki nuobodzius conversation'us...

 

psp siaip irgi varo visokius remake'us, tuos pacius metalslug'us slifuoja vel ir vel, issiseme zaidimu kurejai, daugiau greiciau, graziau. gerai kad dar hemebrew'as gelbeja psp scena.

na kazkaip as neuzsiraunu ant prastu zaidimu,pries kazka siusdamasis suzinau kiek galima apie ta zaidima,ir kazkaip jau kai siunciuosi tai jau zinau kad ji noresiu zaisti,jei to nezinau tai nesisiunciu,na kazkaip is 300 turimu ps2 zaidimu ne apie viena negaleciau pasakyt kad mane nuvyle,visus vertinu gerai,psp tai yra daug prastybiu bet tokiu tiesiog nelosiu,yra tu prastybiu ant visu konsoliu,bet kiek yra geru uztat ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazkaip as neuzsiraunu ant prastu zaidimu,pries kazka siusdamasis suzinau kiek galima apie ta zaidima,ir kazkaip jau kai siunciuosi tai jau zinau kad ji noresiu zaisti,jei to nezinau tai nesisiunciu,na kazkaip is 300 turimu ps2 zaidimu ne apie viena negaleciau pasakyt kad mane nuvyle,visus vertinu gerai,psp tai yra daug prastybiu bet tokiu tiesiog nelosiu,yra tu prastybiu ant visu konsoliu,bet kiek yra geru uztat :cheers:

taves pasiklausius, atrodo, kad nezinai kas yra blogi zaidimai;

 

tesiant tema:

snooker world championchip 2007 nor ir buvo naujas, bet tikrai esu zaides daug geresniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taves pasiklausius, atrodo, kad nezinai kas yra blogi zaidimai;

 

tesiant tema:

snooker world championchip 2007 nor ir buvo naujas, bet tikrai esu zaides daug geresniu.

ps2 irgi buvo projektu skirtu neaisku kam, pvz RE outbreak file, onlaininis zaidimas, pikta man ant capcom'o, padare grazia grafika, daug grazesne nei code veronica x, ir isleido onlainui, o butu fainiau jei butu RE1,2,3,CVX stilium, o db jei zaidi tipo single player, gauni pora padejeju, visisku idiotu, kurie bega i sienas isireme ir bando kazkur nubegt, ir jokio idomumo. aisku visokiu yra, visokiu reikia.

 

Ir isvis, kur rezidentas PSP konsolei?? senus gerus 1,2,3 palosi ne per visa ekrana ir visas dziaugsmas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn kodel bet man vienas lievesniu zaidimu tai Armored COre:Last Raven.Pirma dalys man patiko bet sita buvon kazkokia nesudeliota su bugais ir pns.DAr Urban Chaos nepatiko tie patys lyggiai tie patys priesai ir t.t.Ir dar prie situ nekam tikusiu zaidimu pridesiu Digimon World 4,jis i mano siukslazede keliavo po 15 min.Zaidimas tiesog baisus,gal vaikams patiks bet seip tikras S. :) issakiau savo mintys apie blogus zaidimus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lieviausi mano zaisti zaidimai:

Psychotic

e-racer

Midnight GT

Flash point

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.