sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Žaižiau Brothers. Perėjau vienu prisėdimu, su visais trophies. Vienas žodis - woooooooooooooooooooooooow :omg:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar pajungiau Dragons dogma dark arisen tai 5 h non stop užkabino vėl nesveikai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomb Raider. Super. Patiko, nes priminė Uncharted (asmeniškai viena geriausių serijų).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaižiau Brothers. Perėjau vienu prisėdimu, su visais trophies. Vienas žodis - woooooooooooooooooooooooow :omg:

Prie progos pažaisk ICO HD, pats neseniai pradėjau ir taipat iš gerklės veržiasi tik wow ir niekas kitas, super žaidimas ir atmosfera. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomb Raider. Labai idomus grajus, rekomenduoju ;)

Man nepatiko. Mečiau jį pro langą. Aplinkos ne kokios, vien pilkuma. Taip pat ir Lara paversta į kažkokią verkšlenančią jauniklę.

 

Kažkas dar čia drįso lyginti su Far Cry 3 ar net Uncharted.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Belaukiant Reaper of Souls, po 2.0.3 Diablo 3 patch'o, kartais prisijungiu ir kiek pakeliu paragon level'ą bei pabandau kąnors geresnio "iškratyti" upgrade'inimui.

Taip pat, neperseniausiai gavau God of War Collection Volume 2, tai taikausi pereiti du paskutinius nežaistus GOW žaidimus.

2q2r6lj.pngn3kgoi.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nepatiko. Mečiau jį pro langą. Aplinkos ne kokios, vien pilkuma. Taip pat ir Lara paversta į kažkokią verkšlenančią jauniklę.

 

Kažkas dar čia drįso lyginti su Far Cry 3 ar net Uncharted.

nu kiekvienam savas skonis :) mane kazkaip is pat pradziu uzkabino,kiti zaidimai gali zaist kiek nori ir nekabina nors tu ka :D i far cry 3 man tai nei kiek nepanasus, o uncharted kazkiek primena zaidimo stiliumi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 - Grand Theft Auto V

PS4 - Killzone Shadow Fall

XBOX 360 - Forza Motorsport 4

XBOX ONE - Ryse : The Son Of Rome

PS VITA - Uncharted Golden Abyss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ka pradejau Killzone shadow fall, nesuprantu ar cia man vienam atrodo kad jis ne tik sudetingas bet ir sunkus nors losiu ant normal, nebuvau sutikes sunkesnes saudykles nei si :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS GZ . Forza4. Thief.

Real Racing 3.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ka pradejau Killzone shadow fall, nesuprantu ar cia man vienam atrodo kad jis ne tik sudetingas bet ir sunkus nors losiu ant normal, nebuvau sutikes sunkesnes saudykles nei si :D

labai teisingai,nuo antros misijos jau tenka neblogai išsisukinėti nuo priešų,daug lakstyt slėptis nes būrys xebrantų gana greit padeda į vietą :D o vėliau ir youtube teko kelioms misijoms naudoti kad pereiti,buvo užstrigimų. bet pamatysi,istorija neblogai nustebins kai pereisi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.