sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

A Plague Tale: Requiem on Steam

Koks nuostabus žaidimas, įtraukė į istorija nuo pat pradžių ir nepaleidžia.
Va tokie žaidimai turi būti, kurie tave paima įkiša į istorija ir telieka tik mėgautis nuotykiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tęsiame farminimą ant handheld

Farming Simulator 16

 

IMG-1396.jpg

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į pabaiga judu jau su šiuo game.
FINAL FANTASY XVI | SQUARE ENIX.

Sekantis bus AC: Mirage 
Assassin's Creed® Mirage | Download and Buy Today - Epic Games Store

  • Patinka 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris, "šitas game" pas mane kaip ir daug kitų guli stalčiuje ir dar "steelboock edition". Nekoks iš manęs  žaidėjas pasidarė.

P. S. Patiko ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Gera ir įdomi istorija, bet vietomis erzinatys ilgi boss fight, man asmeniškai FF15 geresnis buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai va, pabaigiau Death Stranding. Užtrukau nei daug nei mažai - 135 valandas, bet žaidžiau neskubėdamas. Mano vertinimu labai geras žaidimas. Viena originaliausių istorijų ir pasaulių, ką esu matęs žaidimuose. Istorija išlaiko susidomėjiną iki pabaigos, netrūksta plot twistų. Gameplay taip pat nepabodo, nes vis atsirakina kokie nors nauji įrankiai, dėl ko siuntas tampa lengviau ir paprasčiau pristatinėti, o ir pats procesas labai kabinantis. Jau seniai teko žaisti 100+ val. žaidimą ir tuo  metu lygiagrečiai kartais neįsijungti ko nors kito. Šį kartą net mintis tokia nekilo. Verta paminėti ir tai, kad per visą žaidimą nepamačiau nei vieno bugo. Tikrai laukiu antros dalies.

Na, o dabar bandysiu Deathloop. Jau seniai stalčiuj guli, reikia išbandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš pora dienu pabaigiau Callisto Protocol expansioną Final Transmission (nors tas expansionas labiau atrodė kaip iš gatavo pilno žaidimo išpjauta pabaiga). Final Boss fight gal užtrūko 3 dienas (nenorėjau mažinti sudėtingumo lygio). Šiaip geras žaidimas, jeigu nebūtu toks linijinis galėtu lygiotis į Dead Space, bet tas jo lijiniškumas, tai major designe flow. Nesuprantu kaip jie komandos viduje nepamatė tokio dalyko.

Dabar pradėjau (na ką reiškia "pradėjau", pati žaidimą jau žaisiu gal 3 katą) - TLOU Part I (t. y. remaiką). Na nuostabus grajus. Dabar su naujasne grafika ir ant didelio TV, tai atrodo išvis lyg kokį interaktyvų filmą žaisičiau pats ten būdamas. Super jausmas. 

the-last-of-us-part-1-button-1654791855870.jpg

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagaliau pribrendau pradėti GTA V, nors turiu jį gal porą metų jau :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baldur's Gate 3 Tops PlayStation's Pre-Order Charts

Nuostabus žaidimas, tiek daug laisvės dar jokiame kitame žaidime nemačiau.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 53 minutes, Džekeris parašė:

Baldur's Gate 3 Tops PlayStation's Pre-Order Charts

Nuostabus žaidimas, tiek daug laisvės dar jokiame kitame žaidime nemačiau.

Planuoju įsigyti fizinę kopiją ir išbandyti pats šitą žaidimą.

Gal gali kiek plačiau apie patį žaidimą? Ar nėra per daug tos laisvės, kad net nežinai ką žaidime daryti, esi pasimetęs ir sunku sekti pagrindine siužetinę liniją?

Ir, jei esi bandęs, kiek pats žaismas panašus į Divinity: Original Sin 2? Nes pastarasis tai man neprigijo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 valandas, Džekeris parašė:

Baldur's Gate 3 Tops PlayStation's Pre-Order Charts

Nuostabus žaidimas, tiek daug laisvės dar jokiame kitame žaidime nemačiau.

Kaip valdymas su PS5🤔?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, Javelin parašė:

Kaip valdymas su PS5🤔?

Valdymas gan patogus visi skillsai R1 su keliais puslspiais.

Žaidžiu iš artimos kameros, valdosi kaip witcher ir pan.,  tik kovoju iš aukštos kameros pozicijos, nes geriau matosi 

prieš 8 valandas, poka parašė:

Planuoju įsigyti fizinę kopiją ir išbandyti pats šitą žaidimą.

Gal gali kiek plačiau apie patį žaidimą? Ar nėra per daug tos laisvės, kad net nežinai ką žaidime daryti, esi pasimetęs ir sunku sekti pagrindine siužetinę liniją?

Ir, jei esi bandęs, kiek pats žaismas panašus į Divinity: Original Sin 2? Nes pastarasis tai man neprigijo.

Divinity nesu žaidęs, sulyginti negaliu.

Laisvės iš ties daug, perėjus prologą tave įmeta į mapa kur eiti nerodo, bet tiesiog eini ir tau story tiesiog vystosi explorinant tą mapa.

LVL kyla labai sunkiai, nėra čia tų mobu ant kiekvieno kampo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 14 valandų, Džekeris parašė:

Valdymas gan patogus visi skillsai R1 su keliais puslspiais.

Žaidžiu iš artimos kameros, valdosi kaip witcher ir pan.,  tik kovoju iš aukštos kameros pozicijos, nes geriau matosi 

Ačiū už info. Gal reikės kada pabandyti, bet dabar Part I užima visą laiką, nors gan greitai žaidžiasi (su dideliu TV žymiai lengviau taikytis, mažiau nukenčiu pats😄). O po to gali būti kad užsikabinsiu ir Part II remastered eis.  Bežaidžiant to pačiu metu peržiūrinėju ir serialą, išvis fantastika gaunasi. Viskas man ten tinka. Labai laukiu 3 dalies ir 2 sezono (šitas aišku greičiau išeis). Pagal ankstesnę patirtį Naugty Dog TLOU žaidimus visą laiką išleisdavo į tuometinės kartos gyvavimo ciklo pabaigą, tai taip užmetu kad gal kokias 2026 m. galim ir sulaukti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Bet jeigu apsiimsi BG3 jis taip laiką ėda kad šakės. Ten minimum reik kelių h ir tai neaišku ar progresuosi.

BG3 man dabar best game, geresnis už mano buvusi iki BG witcheri 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.