WhyOrWho

Sraigtasparniai...

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki givenu klaipedoje. Ir jau ne pirma kart matau sraigtasprani > KARINI < Su ginklais skraidanti po klaipeda tiksliau "2" ir 4 paprastus karinius keleivinius. Kame diela ? Apmokina pilotus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pala pala.Pirma isitikink ar dar kas nors mato tuos sraigtasparnius, nes jei tik tu vienas gali buti, kad turi sesta pojuti - matyti kitus pasaulius.Galbut tai nso -skraidanti lekste ,skraidantis povandeninis laivas arba dar kazkoks nezinomas mums objektas.Galbut tu tas zmogus, kuris isgelbes musu planeta nuo 2012 katastrofos.

Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pala pala.Pirma isitikink ar dar kas nors mato tuos sraigtasparnius, nes jei tik tu vienas gali buti, kad turi sesta pojuti - matyti kitus pasaulius.Galbut tai nso -skraidanti lekste ,skraidantis povandeninis laivas arba dar kazkoks nezinomas mums objektas.Galbut tu tas zmogus, kuris isgelbes musu planeta nuo 2012 katastrofos.

b* gerai sakai as jo vietoj susimastyciau. rimtai susimastyciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzjauciu bet ne as vienas maciau... As givenu nuo draugo kazkur 20Km ir pro ji praskrido ir pro mane ir pro dar 1 draugeli...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki givenu klaipedoje. Ir jau ne pirma kart matau sraigtasprani > KARINI < Su ginklais skraidanti po klaipeda tiksliau "2" ir 4 paprastus karinius keleivinius. Kame diela ? Apmokina pilotus?

Na tikriausiai, rusų arba US kariniai taip vadinami "Stealth" bomberiai, gal planuoja kažkokį karinį aktą ar kažką, patarčiau pranešt kraštosaugai :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki givenu klaipedoje. Ir jau ne pirma kart matau sraigtasprani > KARINI < Su ginklais skraidanti po klaipeda tiksliau "2" ir 4 paprastus karinius keleivinius. Kame diela ? Apmokina pilotus?

Ten F4728 misijos aštuoni pilotai apmokomi. Sako, kad Rusiai žada pulti su 16 hederofeliceptoreterių, tačiau Lietuviai su savo lazerinėms technologijom yra nenugalimi. Kiekvienas kareivis karo metu gaus lazerinį šautuvą, kuriuo galima perpjauti bet kurį tanką per pusę. Tai va, nėr čia ko bijoti, Lietuva saugi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzjauciu bet ne as vienas maciau... As givenu nuo draugo kazkur 20Km ir pro ji praskrido ir pro mane ir pro dar 1 draugeli...

Iskilo vienas klausimas ... Už kiek km gyvena tas dar vienas draugelis nes matai. Jei netoli skrisdami sraigtspariniai galejo padaryti tam tikrą trikampį skydą ir dabar negali atskirti realybes nuo tikroves.Svarbiausia nepanikuok dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepanikuoju as. Tas kitas gal uz koke 10-13Km mazdwg. Bet sakau. Keistai kazkaip. Man namo vos nenunese tj kazkaip :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepanikuoju as. Tas kitas gal uz koke 10-13Km mazdwg. Bet sakau. Keistai kazkaip. Man namo vos nenunese tj kazkaip :DDD

Viskas aisku blogiausia ko buvo galima tiketis.Negalim tau nieko padet jau dabar...Nors ne yra vienas budas staigiai parsisiusk dvi paskutinias star wars dalis ir prasukdamas perziurek iki to s vietos kai pamatysi svytincius kardus .Turetu padet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepanikuoju as. Tas kitas gal uz koke 10-13Km mazdwg. Bet sakau. Keistai kazkaip. Man namo vos nenunese tj kazkaip :DDD

Sorry man kai pilotavau alus is ranku iskrito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka man daryt, kai garsai pradeda sklist panasus kaip is filmo DISTRICT 9? ;/// Ai beto, as tik vienas juos girdziu (cry) ka daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.