red-cat_eX

6.20 TN (hen)

Rekomenduojami pranešimai

gal zada kaska isleist ir 6.35?

o gal kaipnors ymanoma is 6.35 atstatyt y 6.20 nes kai pirkau buvo 6.20 bet prisikeliau demo paprase update padariau ir dabar 6.35 ir neveikia tas patapon 2 nesusiloadina tas seivas

ne negalima, kada isleis ant 6.35 neaisku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora klausimu.

Ar jau galima psp isjungt ant naujos versijos . Ir ar galima iskart i tn B eit ar pradet nuo pacios pirmos TN versijos ir test iki naujos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, PSP išjungt negalima, nes tuomet išsivalytų ram = dingtų HEN. Reiktų viską paleidinėt iš naujo. Tai dar ne CFW, kažkas panašaus į LCFW.

Gali eit iškart prie TN-B.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas tas TN Homenrew Enabler ? nes ji ijunges nieko nevyksta psp tik supoksi ir issijungia, jau galvojau gavau bricka, fuuuuu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iskilo problema.taigi isirasiau 6.20 tn-a ir dbr noriu 6.20 tn-d.kaip man ja irasyt?

Ne į temą

aciu visiems uz pagalba nes teko paciam pasukti galva.
Redagavo urbis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, ar yra kokiu atnaujinimu temom ant 6.20 TN versijos ? nes norejau siandien pasijunkt ctf temas, bet ju neranda pas mane nors plunginus esu ijunges o tos paprastos temos visai neidomios tai reikia konors sustresnio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, ar yra kokiu atnaujinimu temom ant 6.20 TN versijos ? nes norejau siandien pasijunkt ctf temas, bet ju neranda pas mane nors plunginus esu ijunges o tos paprastos temos visai neidomios tai reikia konors sustresnio :)

 

o tu isirases recovery menu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

failas turi buti recovery.prx. atsisiunti is interneto ultimate recovery menu for 6.20 tada isirasai pernament patch (jei neturi)o tada viskas kaip ant senu fw :D

Redagavo urbis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na isireike ir man pagalbos, senei buvau susidures su psp cfw reikalais reikia atnaujinti zinias.

 

turiu psp 3003 date code 9B fw 6.10

 

nuo ko pradet downgradint, kur pasiskaityt, ir rast reikiamus failus. Gal yra koks simple downgraderis/cfw instaleris?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tikiuosi padesit bent susigaudyt kur info ieskoti. Foruma varciau bet info radau jau senoka ir galvoju jau gali buti daug kas pasikeite. Tad klausimas butu apie senuka PSP 1004 version 4.05. Radau savo stalciuj visa apdulkejusi ir pamirsta ir galvoju reikia atristi. Tai nuo ko pradeti, ka daryti? Buciau dekingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Naujinkit i 6.20 versija.

2.Atsisiuskit 6.20 PRO B10 arba 6.20 Pro Nightly build (jie nieko nesisikiria, tik ant nightly galima bus paleist 1 plugina su kuruo galesi zaisti online Ad-Hoc rezimu per infrastrukture.

3.Parsisiuntę 6.20 pro-b10 keliate tik PROUPDATE ir Permanent patch aplankus į ms0:/PSP/GAME/4. Pirma, paleidžiate PROUPDATE ir spaudžiate 2 kartus X migtuką.. Po to paleidžiate permanent patch ir spaudžiate X po to O migtuką.

3,4,5 ikeliau is PSP-LT.com tinklapio, nes tingejau rasyti.

Abimes tas pats gidas

Bei 300x turetojams pazekit per PSPident arba kai pasileidziat bet kuria pro versija nueje i system info koks g nes jei bus didesnis nei 5g tai galit uzbrickint PSP kai darysit permament patch

Redagavo eimis1998

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aplamai sena tema.senai senai psp cfw. moderai paimkit ir viena tema padarykit visom naujausiom psp cfw ir ju aptarimam. ir nereiks cia tokiu senienu prikelinet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetu tikrai atnaujinti kur butu su PRO CFW, nes TN yra homebrew enableris, PRO yra visa normali CFW su viskuo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.