Marcello

Kaip vadinas daina? Nezinau pavadinimo

Rekomenduojami pranešimai

Reikia dainos atsimenu situos zodzius, merginos balsas , grodavo per power hit radio, niekaip nerandu. zodziai maybe i will forget you maybe i won let you go

No? Šiaip pačiam būtų lengviau per google susirasti, nes žinai bent kaip melogija skamba. https://www.youtube.com/watch?v=fPughc8Yezs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sita buvau rades, tikrai nesita, ten gal remixas buvo arba visiskai kita daina ko man butent neina atrast, tisklei grodavo per poweri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškau dviejų dainų. 

Pirmos žodžius ką tik atsimenu, tai: "Kažkur toli, girdžiu dar (aš) tavo balsą. Sugrįžk, sugrįžk, maldauju, vėlei pas mane". Daina metų 80-90, atlieka vaikinas.

Antros, daina linksmo stiliaus, irgi atlikėjas vaikinas: "Kartą, tą vieną kartą, sau aš pasakiau gyvent neverta, kulką, į mano širdį, suvarei...".  


Gal kas žinot dainą? http://coub.com/view/dirw4 Shazam randa atlikėjo III Justice - See the light bei Soldier Hard - see the light dainas bet ten ant viršaus repuoja, ko man nereikia...

Trent Hanna - meditation.

Redagavo Landscape

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškau dviejų dainų. 

Pirmos žodžius ką tik atsimenu, tai: "Kažkur toli, girdžiu dar (aš) tavo balsą. Sugrįžk, sugrįžk, maldauju, vėlei pas mane". Daina metų 80-90, atlieka vaikinas.

Antros, daina lėto stiliaus, irgi atlikėjas vaikinas: atsimenu kelis žodžius "When I see goes on" ir iš priedainio: "Thinking (think) about you". Daina maždaug 2015-2017 metų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antros, daina lėto stiliaus, irgi atlikėjas vaikinas: atsimenu kelis žodžius "When I see goes on" ir iš priedainio: "Thinking (think) about you". Daina maždaug 2015-2017 metų.

Antra angliška buvo 

 

Ieškau dar vienos dainos, žodžius ką tik atsimenu, tai: "Kažkur toli, girdžiu dar (aš) tavo balsą. Sugrįžk, sugrįžk, maldauju, vėlei pas mane". Daina metų 80-90, atlieka vaikinas. 

Antrą girdėjau 1997 metais maždaug, ką iš žodžių tik atsimenu, tai "Everybody shake her body (shaking body), everybody radioooo". Dainuoja vaikinų grupė.

Redagavo Landscape

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.