Impaler

Bendra žaidimų kategorija jau sukurta

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Tiesiog pranešu, kad bendra žaidimų kategorija jau sukurta, temos perkeltos iš visų žaidimų kategorijų. Senos kategorijos panaikintos.

 

Moderatoriai, kurie moderavo nors vieną iš buvusių subforumų - dabar turi teisę moderuoti tą žaidimų forumą.

 

P.S. taip pat šiandien po pietų buvo atstatyta vakar nakties duomenų bazė. Atsiprašau už nesklandumus. Turinio praradome labai labai nedaug. Tai įvyko dėl mano paties neapdairumo, mūsų nenulaužė. Galimas daiktas, kad nė nepastebėjote viso to. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Apie tolesnes permainas: - No comment :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fainai čia dabar viskas atrodo, nebereikia spėlioti ar "PS3 žaidimai", ar "XBOX 360" žaidimai yra tai ko ieškai. Užskaitau. :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fainai čia dabar viskas atrodo, nebereikia spėlioti ar "PS3 žaidimai", ar "XBOX 360" žaidimai yra tai ko ieškai. Užskaitau. :thumbup:

Bent man kaip tik daug patogiau buvo kai buvo atskiros kategorijos,o dabar viskas tiesiog sumesta i viena vieta ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas dalykas.

Dabar kai susijunge pc forumas su konsoliu pradeda-prades atsiradinet vis daugiau pranesimu "zaidimas neveikia, kokie reikalavimai, ka daryt norint isirasyti". Bijau kad nevirstu kaip lm'e, nueini i foruma paskaityt apie zaidima o ten paskutiniai puslapiai vien pc problemu uzversti. Negeriau butu sukurt atskirai koki subforuma ar tiesiog kaip svarbia tema Žaidimai stringa/nepasileidžia? Bendra tema visiems klausimams ?

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas dalykas.

Dabar kai susijunge pc forumas su konsoliu pradeda-prades atsiradinet vis daugiau pranesimu "zaidimas neveikia, kokie reikalavimai, ka daryt norint isirasyti". Bijau kad nevirstu kaip lm'e, nueini i foruma paskaityt apie zaidima o ten paskutiniai puslapiai vien pc problemu uzversti. Negeriau butu sukurt atskirai koki subforuma ar tiesiog kaip svarbia tema Žaidimai stringa/nepasileidžia? Bendra tema visiems klausimams ?

good point, sukurk ir prisek tokia tema. dekui :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent man kaip tik daug patogiau buvo kai buvo atskiros kategorijos,o dabar viskas tiesiog sumesta i viena vieta ir viskas.

Vot man ir tada buvo daug patogiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu cia kaip kam, kas turi visas konsoles tai tiem patogiau kai viskas viename, o pvz. as turiu X360 ir PSP tai man patogiau kai viskas atskirai. O pagal mane tai ir taip ir taip gerai, nieko neatsitiks jei retkarciais pasimaisys nereikalinga tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.