wader

PlayManijos meeto organizavimas

Rekomenduojami pranešimai

Kas norit, atlekite i Megos cili pica 15h. :rofl: Cia paskutinis vietos pakeitimas, nes kaip matau, dauguma nebegali dalyvauti. Tad kartoju MEGA->CILI PICA->15H prie iejimo tinkames Redagavo wader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As butinai dalyvausiu , jei sugalvosiu kaip nukakt iki kauno:)Jei kas netycia vaziuoja is klaipedos tai gal ir mane galetu paiimt, nes as dar vairuot negaliu:)Aj jeigu kas gali paiimt tai parasykit i pm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man irgi problemos su nusigavimu iki kauno :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios kainos, bei uzsiemimai bus ( tikiuosi ne pultelius minkysime tame Bajorkiemyje xD ) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka gi, padekite nuspresti diena kuria vyks susitikimas, ar geriau ne ateinanti, bet kita savaitgali ar pradzioje savaites. Susitikimo vieta Bajorkiemis, tad vieta nebus keiciama :)

 

VILNIECIAI DAVAI PARODYKIT NORA DALYVAUTI, TURIM 2 MASINAS IR UZ JAS DEKINGI MADLINUI, BEI LUKRINUI. TALPINAM IKI 11 ZMONIU !!!!

 

P.S Kas galvoja vaziuoti is Klaipedos, bei turi masina? Yra 2 zmones norintys vaziuoti kartu.

P.S.S Kaunieciai irgi pakrutekit, nes jusu mazai bus.

P.S.S.S Kitu miestu Playmanai, jeigu keliausite autobusu, bus kas pasitiks :) Jeigu susiorganizuosite masina isvis bus OSOM.

Redagavo wader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kodėl norite daryti meetą pirmadienį ar antradienį? penktadienis - šeštadienis pats tas, juk ne visiems, kaip supratau, bus atostogos. o iš darbo x... kas paleis :thumbup: jei sumastote perkelti į savaitgalio dieną ar bent penktadienį tai ir aš varyčiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, jau pakeiciau posta :thumbup: Turetu dauguma sutiks dar kita savaitgali (penktadieni ar sestadieni daryti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau parašyk savo postą į pirmą, kad iškarto galima būtų pamatyti :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryt man atrodo sestadieni reikia, pasistengsiu ir as atvaryt , dar noreciau paprasyt kad i skype chata imestu nick: btxasas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal darom spalio 30? kaip tik ten išeiną tris savaitgalio dienos, tiems kam į darbą bent bus dieną išsimiegot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.