Impaler

Žaidimų leak'ai

Rekomenduojami pranešimai

Prieš 27 minutes, Džekeris parašė:

Šiąnakt hakeriai negavę 2mln prašomos sumos nutekino 1,7TB domenų iš Insomniac Games
Įskaitant ir ateities žaidimus iki 2030-tų bei Marvel's Wolverine footage/gameplay ir concept art bei siužetą.

Ateinantys "Insomniac Games" žaidimai ir jų datos pasak leak'o:

  Rodyti paslėptą turinį

1. Marvel's Venom - 2025
2. Marvel's Wolverine - 2026
3. Marvel's Spider-Man 3 - 2028
4. Ratchet and Clank - 2029
5. Marvel's X-Men - 2030

Nežiūrėjau. Nutekino ir nutekino. Kas normalus ir patinka jų žaidimai tikrai nepuls žiūrėti. Na ir gerai, kad nemokėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Aš netyčia X'e užmačiau sąrašą žaidimų ties kuo dirba, tad čia ir surašiau sąrašą paslėptą kam įdomu ties kuo dirba.
O kas liečia Wolverine žaidimo footage tai bandau vengti.
Apie šį didžiulį leak'ą manau kalbės ir per ŽB podcast'ą, mano galva čia daug didesnis leak'as nei su GTA VI 2022-ais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, kad buvo žiaurus Sony hack. https://www.neogaf.com/threads/all-ps-first-party-sales-figured-leaked-days-gone-and-bloodborne-7-5-million-driveclub-5-million.1664880/

Visi first-party sales nutekinti.

Days Gone 7.5 mln ir Sony negali padaryti tęsinio dėl to, nes nenori įžeisti feminisčių gaming žurnališčių + jiems per mažas metacritic score.

Čia dar nieko, atsimenu Xbox leaka su nauju digital-only Xbox modeliu ir Phil Spencer laiškais, kuriuose jis pasirodė kaip visiškas narcizas. Dabar keršija turbūt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2023-12-19 23:19, airidas20th parašė:

Days Gone 7.5 mln ir Sony negali padaryti tęsinio

Dėja taip.  Patys devai buvo pasidalinę panašia statistika kad žaidimas gerai parsidavė ir žaidėjai laukė tęsinio, net peticija buvo sukūrę internete. Bet gaming pasaulyje taip būna, ką padarysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)

Vasario 2d., dokumentiniame filme pasakodamas apie TLOU II kūrimą Nealas Drukmanas pirmą kartą išsakė tvirtą užuominą apie galimą III dalies kūrimą. Jeigu trumpai tai esmė buvo tame kad Drukmanas ilgai negalėjo sugalvoti esminės koncepcijos (čia ne siužetas, o apskritai esminė idėja apie ką apskritai bus žaidimas). Jeigu pirmoje dalyje idėja tai buvo besąlygiška tėvo meilę savo vaikui, antroje dalyje teisingumas per kerštą bet kokią kaina, tai kaip sakau būsimai 3 daliai tos esminės idėjos truko. Bet intriguoja Drukmanas pagaliau jį gimė ir "bus tokia pat nuostabi kaip prieš  tai buvusios." "Ji yra atskira, bet suriša visas 3 dalys". Taigi panašu TLOU III būti. Fingers crossed🤞

SVARBU!!! Filmas turi SPOILERIUS I ir II dalies siužetui. Apie busima 3 dalį kalbama pačioje pabaigoje.

 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)
Prieš 57 minutes, Džekeris parašė:

Puikios naujienos mėlynosios stovyklos žmogeliams, tikiuosi kad šis gandas yra tiesa.
https://www.glitched.online/starfield-and-other-xbox-exclusives-reportedly-coming-to-ps5/

O ha ha, žmogau. Jeigu tai tiesa, tai čia įdomus įvykiai gaunasi. Tai tuomet XBox išvis nafik nepirks. Aš realiai dėl Starfield ir kitų busimų "excliusivų" jį pirkau. Nežinau ką jie nori tuom pasiekt. Užsidarys turbūt, kas yra aišku blogai, nes ir dabar jų pardavimai gerokai nuo Sony atsilieka. Nors realai nei kiek nesigailiu kad pirkau, nemaišo tą antrą konsolė😃 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Na Pasak XboxEra to priežastis ta, kad mažai uždirba, tad savo žaidimus nori paleisti ir PS konsolėje, kiek tai tiesos pamatysim greit, nes pasak xboxera starfield ps pasieks kai išeis shattered expanson 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neogaf (pro-Playstation forumas) džiaugsmo pilnos kelnės, Resetera (pro-Xbox forumas) pila ašaras. Pagrindinė priežastis dėl ko Xboxas failina yra gamepass, nes Microsoftui jis nėra sustainable ir jie dėl jo + hardware žemų pardavimu eina į nuostolį. Gali turėti pinigų pilnus maišus, bet kas iš to jei pelno nėra. Ar Microsoft planas nusipirkti visą industrija neišdegė, parodys tik laikas.

Mano nuomone visada laimi PC, nes niekur nebus tokio katalogo + jei mėgsti senesnius žaidimus ir esi gaming isorikas kaip aš kartais mėgstu tokiu būti, geresnės platformos niekur kitur negausi. Tiesa, pagrindinė mano platforma dabar PS5, retkarčiais PC. Nėra geresnio pultelio nei DualSense ir niekas mano nuomonės nepakeis, plius mano atmintis gerai prisimena PS pultelio mygtukus nuo senų dienų priešingai nei Xbox controllerio.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 35 minutes, Džekeris parašė:

@Javelin Na Pasak XboxEra to priežastis ta, kad mažai uždirba, tad savo žaidimus nori paleisti ir PS konsolėje, kiek tai tiesos pamatysim greit, nes pasak xboxera starfield ps pasieks kai išeis shattered expanson 

Tai uždirbs dar mažiau. Visgi platformos pardavimai yra svarbu. Platforma vis labiau trauksis, niekas jai nebegamins atskirų žaidimų. Dar PC yra rinkoje. XBox konsolių nebepirks, kas norės pirks PS žaidimus, bet nemanau kad tokių bus ypatingai daug. Šiaip man gaila XBox. Techniniu požiūriu labai gera konsole, išbaigta ir vadovybė tokius failus daro. Dabar berašydamas net pagalvojau ar nebus tokio bajerio kad Microsoft nekonkuruos kitoje kartoje. Turiu omeny kad neskubės leisti naujos kartos konsoles, o šita kažkiek praupgraidins ir jį pasidarys, na kaip dabar SeriesS sakykim gamepasui tiesiog. Tokios mintys kilo dėl to kad kaip ir eina leakai kad Sony jau pasirašiusi sutarti su AMD dėl būsimos Playstation6 geležies, o oš Microsoft stovyklos tylumą... 

Prieš 19 minučių, airidas20th parašė:

Neogaf (pro-Playstation forumas) džiaugsmo pilnos kelnės, Resetera (pro-Xbox forumas) pila ašaras. Pagrindinė priežastis dėl ko Xboxas failina yra gamepass, nes Microsoftui jis nėra sustainable ir jie dėl jo + hardware žemų pardavimu eina į nuostolį. Gali turėti pinigų pilnus maišus, bet kas iš to jei pelno nėra. Ar Microsoft planas nusipirkti visą industrija neišdegė, parodys tik laikas.

Mano nuomone visada laimi PC, nes niekur nebus tokio katalogo + jei mėgsti senesnius žaidimus ir esi gaming isorikas kaip aš kartais mėgstu tokiu būti, geresnės platformos niekur kitur negausi. Tiesa, pagrindinė mano platforma dabar PS5, retkarčiais PC. Nėra geresnio pultelio nei DualSense ir niekas mano nuomonės nepakeis, plius mano atmintis gerai prisimena PS pultelio mygtukus nuo senų dienų priešingai nei Xbox controllerio.

Man tai praktiškai vienodai ir Xbox ir PS kontroleriai, abudu savaip geri, šaudyt net sakyčiau gal Boxo patogesnis. Bet po Dualsens pultelio Boxe iš tikrųjų labai trūksta haptic feedback. Nebūtu ir negalvotu, bet kai turi su kuo palygint iš karto jaučiasi. Prie gero greit priprantama...

O dėl PC, tai jis liks man tik strategijom ir tokiems kaip pvz. Baldurs Gate. Konsole + didelis ekranas immersion prasmę laimi į vienus vartus. 

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Panašu kad gandai nebe gandai 

 

Na Xbox liks su gamepass jis gyvuos nori perki žaidimus ps nori zaidi su gamepass. Tai taip išeina Xbox pataps casual only o ps tikriems geimeriams kurie vertina story ir puikius exclusive 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 14 minučių, Džekeris parašė:

@Javelin Panašu kad gandai nebe gandai 

Na Xbox liks su gamepass jis gyvuos nori perki žaidimus ps nori zaidi su gamepass. Tai taip išeina Xbox pataps casual only o ps tikriems geimeriams kurie vertina story ir puikius exclusive 

Dėja panašu kad taip ir bus, pridirbo jie čia reikalu su savo buisness model. FB žaidėjų balse irgi nemenka diskusija užvirė tą tema. Man tai panašu kad NextGen Xbox mes jau nematysim, gal šita praupgraidins Digital Only. Nepritariu aš jų tokiems bandymams. Įsivaizduok jeigu pvz. būsimo TLOU3 lygio žaidimas būtu realūs XBox exclusive, tai ten ir tik ten ir niekur kitur artimiausiu kelerių metų perspektyvoje. Aš kaip dabar atsimenu, savo laiku kai rinkausi tarp XBox ir Playstation gan ilgai svarsčiau ką paimt ir finale persvėrė Playstation, nes labai norėjau TLOU pačia pirmą dalį sužaist. Na ir viskas, nusipirkau konsole, patekau į jų ekosistemą, žaidimai, po to PS+ ir važiuojam. Tai kiek aš pvz Sony o ne Microsoft pinigų atnešiau tokiu savo sprendimu. Tai apie ką mes kalbam.

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašu, kad MS nemato kaip gali pranokti Sony exclusive atžvilgiu, tad jungiasi prie jų :D

Na bus įdomu paklausyti rytoj tinklalaidės ŽB.

Aš rinkausi tuomet x360 dėl RGH nulaužimo ir aplamai x360 buvo geresnė už PS3 neskaitant exclusive.

O dabar jau PS nuo PS4 vieni vartai. 

Įmetu savo postą iš fb :D 

Citata

 

Būkim biedni bet teisingi kaip sakoma.
Ar tai nėra atsakas į Sony žaidimus skirtus PC vartotojams?
Čia gausis kaip ir savotiški mainai.
Ar aš čia jau per daug giliai kapstau?

 

 

Kaip dar sakoma "ko negali įveikti - prisijunk prie jų" 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.