Shliuzas

Dark Souls (Project Dark)

Rekomenduojami pranešimai

Tikrai bus, kai paštininkė/as atneš :innocent:

 

Na va , bus proga suzaisti coop jei ka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvietiskai sunkus rupuze. Is kokio 10 kart tik prologa pavyko praeiti :)

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvietiskai sunkus rupuze. Is kokio 10 kart tik prologa pavyko praeiti :)

 

Ne į temą

Na su prologu man viskas gerai, Asylum Demoną iš pirmo karto nukaliau, viskas normaliai, bet vos tik prasidėjo tikras žaidimas tai žiauriai sunku... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suparino negaliu. praejau puse turo, nudejau kazkoki didela karve. turejau apie 6000 soulu ir nukritau. antra kart netycia uzmete bombom ir nebera mano 6000 saulu ........... nu b***** ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Kaip suparino negaliu. praejau puse turo, nudejau kazkoki didela karve. turejau apie 6000 soulu ir nukritau. antra kart netycia uzmete bombom ir nebera mano 6000 saulu ........... nu b***** ;D

 

 

Oj man tai jau įprasta :) gal kas žinot kaip su vaiduokliais kovot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oj man tai jau įprasta :) gal kas žinot kaip su vaiduokliais kovot?

 

reik turėt Transcient Curse itemų, (rankos tokios baltos) aš turėjau du gavęs ten toj pačioj vietoj prieš vaiduoklius, bet dabar nebeturiu tai nežinau kaip daryt :) Šiaip galiu pasakyt, kad pagal gameplay tai lygiai taip pat kaip ir Demon Souls, iš pradžių atrodo žiauriai sunku, poto pasidaro lengviau ir tada vėl sunku, tai šiuo metu kai nugalėjau taurą bosą su savo afigiena taktika, einu tolyn ir ten jau daug plotų atsidarė vos tik jį nugalėjau, dabar kolkas daug lengviau nei prieš tai. Žodžiu Dark souls reik žaist neskubant, sukandus dantis, bet vis toliau nuėjęs ir nugalėjęs sunkumus jautiesi aigienai :) :)

 

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Mane tia labiai biesina kad 1 klaida ir puse valandos vel tampytis reikia :) Va vienas bajeris net isteriskai zvengti priverte. ten prabegau ta raudona drakona pro apacia, apsaudzaiu jo uodega gavau karda afigiena, bet negaliu dar nesiotis. tai b* b*. nuejau i apacia ir ten kopecios prie cekpointo. reikia tik i jas spriti ir nulipti. na ir ka manot. ogi ne spyriau o nukritau. ir vel 30min atgal xD

 

 

Kitaip sakant. Mozachistu burelis :"D

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip chebra sekasi žaisti šitą gėrį? :D Aš tai po biški po biški kertuosi per bosus, paskutinis buvo Ceaseless Discharge, niekaip neiškaliau tai išėjau iš Demon Ruins, šiaip dažnai atrodo bosai ar zonos sunkios bet poto kažkaip įgundi ir gali pereit nuo tolimos labai zonos iki Firelink shrine kai karto nemiręs. Kolkas tai tikrai kabliuoja, tik aišku nervina kai žiauriai užsikerti su kokiu vienu bosu... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip chebra sekasi žaisti šitą gėrį? :D Aš tai po biški po biški kertuosi per bosus, paskutinis buvo Ceaseless Discharge, niekaip neiškaliau tai išėjau iš Demon Ruins, šiaip dažnai atrodo bosai ar zonos sunkios bet poto kažkaip įgundi ir gali pereit nuo tolimos labai zonos iki Firelink shrine kai karto nemiręs. Kolkas tai tikrai kabliuoja, tik aišku nervina kai žiauriai užsikerti su kokiu vienu bosu... :D

 

Sunkiai. Einu uz maga ir kuo tolaiu tuo blogiau daros. Nebeina normaliai palost, turi griebtis kardo, o su kartu magas nekaa............ Tai dabar kol Batmana einu, nuo DS pailsesiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei specializuosies dark souls tik ties viena klase tai nelabai ka pasieksi, as pvz karys esu bet turiu Great Soul arrow ir zsoul arrow spellus bei longbow su 100 streliu visada, nes nu tikrai prireikia mixint stiliu kai kuriom kovom, o be skydo tai neisgyvensi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lievas Zaidimas

piev'a Pavadinimas "dark Souls" Wtf ka cai reiskia?

 

Ne į temą

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ir tai parašėNuotrauka

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pokolkas esu tik 21lv, neskubu kelti lv , bandau kelti ginklus ir t.t. , kazko mazokai zmoniu sielu matau zaidime , kazkaip tustoka , co-op teko sulosti , bet summon'ai vyksta labai jau retai. Lendu i 'The Depth' , paziuresim ar atsirausiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sunkiausias kada nors zaistas mano zaidimas po 20min.zaidimo miriau o ko toliau touo sunkiau.Bijau net bosa sutikt

Ne į temą

jei norit but sportiski padarykit po 10 atsispaudimu kai mirstat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sunkiausias kada nors zaistas mano zaidimas po 20min.zaidimo miriau o ko toliau touo sunkiau.Bijau net bosa sutikt

Ne į temą

jei norit but sportiski padarykit po 10 atsispaudimu kai mirstat

 

Ne į temą

Jei daznai mirsti , pazvelk i savo avatara , jis turetu tave padrasinti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sunkiausias kada nors zaistas mano zaidimas po 20min.zaidimo miriau o ko toliau touo sunkiau.Bijau net bosa sutikt

Ne į temą

jei norit but sportiski padarykit po 10 atsispaudimu kai mirstat

 

Aš įsijungęs Batman Arkham City ant Hardo prie pirmos gaujos priešų miriau 4 kartus iš eilės, tai tas tavo "po 20 min" nieko nereiškia, sėkmės tau su Queelag, Capra Demon :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.