BlueSing

Renkuosi telefoną....

Rekomenduojami pranešimai

Bandyk Samsung omnia i900 .Labai geras telefonas nors ir nenaujas, ir groja pakankamai garsiai.Galingas procesorius, windows.Pats atvaiksciojau pora metu dabar siek tiek pradejo naravintis tai i samsung galaxy s pasikeiciau, bet tik del to, kad pasitaike proga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk Samsung omnia i900 .Labai geras telefonas nors ir nenaujas, ir groja pakankamai garsiai.Galingas procesorius, windows.Pats atvaiksciojau pora metu dabar siek tiek pradejo naravintis tai i samsung galaxy s pasikeiciau, bet tik del to, kad pasitaike proga.

Nerandu kur parduodu... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as turejau Nokia 5800XM is pradziu patiko, bet veliau prasidejo visiokie stabdziai ir didesnes problemos. Po metu naudojimo pardaviau.. Nusipirkau nauduota iPhone 3G pakankamai nedidele kaina, geroj busenoj. Nors iPhone'as yra senesns uz 5800, taciau 5800 tikrai neprilygsta iPhonui(snekant apie 3G). Pradedant kokybe, baigiant apps'ais ir zaidimais.

Siaip jeigu ruosies pirkt smartphone, venk Symbian OS(s60v5) ant touchu.

Cia galima sakyt patirtimi pasidalinau, bet gal kazkiek pades :)

Redagavo holim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš Iphone nenoriu, nes du draugai turėjo ir tipo sakė, kad baterija labai trumpai laiko, kiekvieną dieną krauna (jie kaip aš, vos ne visą dieną muzika ant telo, sms visą parą ir pan.), tai kažkaip nenoriu, kad taip būtų, nes visi telefonai kuriuos turėjau, kiekvieną dieną kroviau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paklausk savęs tada ko tu iš tikro nori. Joks touchscreenas tau netemps daugiau paros, jei vis muziką leisi ir sms rašinėsi. SMS čia neesmė, esmė tame, kad kai rašai sms veikia,šviečia,dega ekranas, kuris labiausiai ir ryja bateriją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paklausk savęs tada ko tu iš tikro nori. Joks touchscreenas tau netemps daugiau paros, jei vis muziką leisi ir sms rašinėsi. SMS čia neesmė, esmė tame, kad kai rašai sms veikia,šviečia,dega ekranas, kuris labiausiai ir ryja bateriją.

Nu tada bullshit. O šiaip kaip manot, ar apsimoka imti Nokia 5228, arba dar galvoju Samsung S5620 Monte. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paklausk savęs tada ko tu iš tikro nori. Joks touchscreenas tau netemps daugiau paros, jei vis muziką leisi ir sms rašinėsi. SMS čia neesmė, esmė tame, kad kai rašai sms veikia,šviečia,dega ekranas, kuris labiausiai ir ryja bateriją.

Nesutinku su tavim. Mano Nokia x6 tempia be problemu 2 paras , nors naudoju visa diena, t.y sms, ir muzika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nori appsu kokiu ir zaidimus zaist, tai Symbiana nerekomenduoju, o kadangi visos Nokios su s60, tuomet nerekomenduoju nokios. Sakau is savo(ir ne tik) patirties. Jei nenori iPhono, oreantuokis i Android OS.

Jeigu nori garsiai grojancio telefona, rekomenduociau imt 5800XM arba naujesne. Kodel? Nokia 5800XM turi dvi koloneles, tad groja garsiai ir kokybiskai.

LG ir Samsungai man visalaik atkrisdavo. Nepatinka man ju telefonai.

SE X10/x10 mini, pakankamai neblogi telefonai, taciau X10 problemos su baterijos laikymu laiku, o X10 mini su garsu.

 

Snekant apie iPhona, tai taip kraunu kiekviena vakara, kaip ir visus telefonus kurios teko turet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noone. Biski klaidini temos autoriu. Wildfire turiu apie kelias savaites ir galiu pasakyti, kad nei bloga rezoliucija, nei kokie stabdymai NESIJAUCIA!!!! Todel patariu drasiai imti wildfire. O del nokia 5800, tai ten yra isvis stabdantis... Isvis, niekam nepatariu imti telefonu su symbian, nes pats symbian yra labai stabdantis. Turejau n80 - stabde, n82 - stabde, wildfire - nestabdo (ypac kai oveclockini procesoriu tai telefonas isvis ore laksto :))

.

Redagavo usblaidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet desire ir kaina normali :) O seip del rezoliucijos tai matosi tik ant tokiu spalvu perejimu. Bet taip tai nekrenta labai i akis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nori appsu kokiu ir zaidimus zaist, tai Symbiana nerekomenduoju, o kadangi visos Nokios su s60, tuomet nerekomenduoju nokios. Sakau is savo(ir ne tik) patirties. Jei nenori iPhono, oreantuokis i Android OS.

Jeigu nori garsiai grojancio telefona, rekomenduociau imt 5800XM arba naujesne. Kodel? Nokia 5800XM turi dvi koloneles, tad groja garsiai ir kokybiskai.

LG ir Samsungai man visalaik atkrisdavo. Nepatinka man ju telefonai.

SE X10/x10 mini, pakankamai neblogi telefonai, taciau X10 problemos su baterijos laikymu laiku, o X10 mini su garsu.

 

Snekant apie iPhona, tai taip kraunu kiekviena vakara, kaip ir visus telefonus kurios teko turet.

5800XM tikrai man patinka (mano draugas turi), bet man jis per brangus. Norėčiau sutilpti į 500 ar 600lt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5800XM tikrai man patinka (mano draugas turi), bet man jis per brangus. Norėčiau sutilpti į 500 ar 600lt. :)

Nokia C5. Visapusiškai geras aparatas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.