leshykas

del iphone baterijos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki turiu viena klausimeli. gal kas zinot kur vilniuje galima pirkti iphone 3g baterija?? ir dar ar tiesa kad iphone 3gs laiko ilgiau ant 3g?? gal tada geriau pirk 3gs baterija??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tu nori keist baterija nes ziauriai greit tau issikrauna, tai patariu nekeist , o daryt hard reseta ir rasyt iOS 3.1.3

Bei unlockint ir jailbreakint ji su redsn0w 9.4. Man pvz per 3 valandas nuo 100% iki 0% daeidavo. O Kai padariau Taip kaip va katik rasiau, tai siandien visa diena VISA losiau doodle jumpir nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tu nori keist baterija nes ziauriai greit tau issikrauna, tai patariu nekeist , o daryt hard reseta ir rasyt iOS 3.1.3

Bei unlockint ir jailbreakint ji su redsn0w 9.4. Man pvz per 3 valandas nuo 100% iki 0% daeidavo. O Kai padariau Taip kaip va katik rasiau, tai siandien visa diena VISA losiau doodle jumpir nieko.

Ką tu žinai, gal pas jį tiesiog suvaryta baterija jau nuo krovimų ciklo, ar ko nors panašaus. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurt naujos temos, gal kas galit pasakyt ar kraunasi Iphone 2G per usb laidą? :P

 

Turi krautis. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu klausima del iphone 4 baterijos keitimo imanoma tai kur nors? :) nes man baterija laiko kazkur 24 valandas daug nesneku nezaidziu beveik nzn kodel ji taip isikrauna galvoju pakeist gal..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu klausima del iphone 4 baterijos keitimo imanoma tai kur nors? :) nes man baterija laiko kazkur 24 valandas daug nesneku nezaidziu beveik nzn kodel ji taip isikrauna galvoju pakeist gal..

 

Pirk naują bateriją kad ir iš eBay, nieko kito nepadarysi. Multitaskinge visas programas junk laukan ir t.t., nieko kito nebepadarysi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo panasus atvejis bet su nokia n93 berods, iskraudavo maziau nei per diena, tai paskui pasiziurejau wifi nustatymuose kad jis ieskodavo wlan kas 5min, ir ce buvo problema, isjungiau paieska ir baterija laike kaip priklauso, tai gal tavo iphonas iesko kokio tiknlo ar kasko panasaus ir tas reikalas iskrauna tau baterija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.