Rekomenduojami pranešimai

Nu tai nebek jam i nasrus, kalk is magiju, is lanko, nebuk visada lauke, bek i boksta daznai jei mazai hp lieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Is pat pradziu pradejus zaisti, kai veze vezimu apeme geras jausmas, kad cia bus OSOM, to ko laukiau. bet po geru 5 min, kai prasidejo ten tas pabegimas ir pan, apeme liudsys, geimas atrode shudinai (texturu atzvilgiu). Isvis nesuprantu nahren leisti geima su 3.8gb, kai galejo nespaude ar bbz ka ten isleisti normaliai 8GB ir valio. Toks jausmas kad tie 3.8GB taikyti i arkade konsoles, kad galetu ciuvai susidiegti, ar kad dvdromas spetu streaminti visa stuffa. (nu cia bus matyt kai ps3 versija iseis, jeigu ji uzims daugaiu, tai dekokit bolvonams kurie neturi HDD :) ). Anyway, pradejus losti normaliai ir isejus i lauka vel apeme geras jausmas. Matosi toli horizontai, kurie atrodo ryskiai detalesni nei tas kas dedasi po nosim :) Bet metam grafika i sona, nes ji yra pakenciama ir realiai geimo negadina. Pats geimplayjus neprastai patobulejas nuo Oblivion laiku. cia didelis pliusas. - Patobulejes inventorius, nors dar neidialus (kazi ar ant konsoles imanoma labai patogu inventoriu padaryt, dabar mastau) - Mapas in 3d, cia tai liux :) - Kovos sistema (nors as losiu gryani uz maga), tiesiogine prasme veza, ypac kai pasidarai dual magic ir dedi dviguba smugi. kai tave tranko ir jauciasi kad gauni i skura :) - Olos/urvai (nors tebuvau 3juose), visi pasitaike skirtingi tiek architektura/tiek atmosfera. - Muzonas primena Morowinda (cia didelis +) - Aplamai pats zaidimas toks atmosferinism, tikrai jautiesi kad ten lakstytum, va oblivione toks labai generic buvo :x - Gali issivirti sriubos virtuvej xD (Tas tai nuzude, bet patiko) - Kiek supratau galima kaldinant ginklus prisideit visokiu brangenybiu ir jie PAPIMPINA ginkla/armora :) - Echantinimas irgi jega (nori suzinoti kaip buvo pvz tavo dzempas su +100resisto padaryti, turi ji sudestrointi, tada tik gauni kas ir kaip ir galesi kita pasidaryti pats su +100resisto) Pakolkas viskas OK, ir tikiuosi kad islesi texture paka :)

 

 

Man tj labai patiko viskas pradzioje,bet db jau matau kad ir texturos nedadarytos kazkokios,ir tai tamsu tai sviesu ziurint kokiu kampu pazesi,supratau db kodel jis visai nelagina,nes supaprastintas labai,kai kurie objektai ziauriai lievai atrodo,bet sutinku kad ne grafikoje esme,pats zaidimas tikrai geras,bet viliuosi jie isleis kazka texturom,nes rmt gadina puse kaifo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tj labai patiko viskas pradzioje,bet db jau matau kad ir texturos nedadarytos kazkokios,ir tai tamsu tai sviesu ziurint kokiu kampu pazesi,supratau db kodel jis visai nelagina,nes supaprastintas labai,kai kurie objektai ziauriai lievai atrodo,bet sutinku kad ne grafikoje esme,pats zaidimas tikrai geras,bet viliuosi jie isleis kazka texturom,nes rmt gadina puse kaifo

 

Ai p*, toliau atsisedau nuo tv, tai nebematau kad low texturos :) Bet kuo tolaiu, tuo labiau veza :D

 

 

(Prie kazkokio mezio uzsiroviau ant nekromanceriu, visus ispjoviau su magija) uzlipu tiltu ir kai pi** kazkoks monstras is firebolo, as taip vos ne per puse mepo ore lavonas :D. Mintyse, oh je gaid*, toj pirksim skrolu ir i dalis tave palesiim :;)))

 

 

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Užverčiau šiandien mamutą ;) gal 50 strėlių reikėjo :D šaudžiau iš tokios vietos kur jis negalėjo daeit (cheateris :D ) bet ne veltui mano laukiamiausias žaidimas buvo, negaliu atsiplėšt aš nuo jo.

Dabar man įdomu kur rast Dark brotherhood. O tie companions skaitos kaip fighters guild oblivione?

 

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Užverčiau šiandien mamutą :) gal 50 strėlių reikėjo ;) šaudžiau iš tokios vietos kur jis negalėjo daeit (cheateris :D ) bet ne veltui mano laukiamiausias žaidimas buvo, negaliu atsiplėšt aš nuo jo.

Dabar man įdomu kur rast Dark brotherhood. O tie companions skaitos kaip fighters guild oblivione?

 

 

 

Nu companions tipo kaip samdiniai butu, nelosiau obliviono tai negaliu pasakyt. Del dark brothehood, tai prikolas buvo, pasiunte jie assassina mane uzlenkt, tai teko paskrudint su fire truputuka :D

Ir dar, ant kokio difficulty losiat?

 

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas isties kerintis, nors teksturos siek tiek nuvyle, bet.. ne tame esme.

Turiu tuo paciu ir klausima: gal kas esate vykdantis "Revealing the unseen" questa? Uzstrigau ties "Focus the Oculory" dalimi.. Reikia ten magijos pagalba kaitinti ir saldyti kristala. Taciau nepavyksta nei liepsnomis, nei ledu jo paveikt....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Užverčiau šiandien mamutą ;) gal 50 strėlių reikėjo :D šaudžiau iš tokios vietos kur jis negalėjo daeit (cheateris :D ) bet ne veltui mano laukiamiausias žaidimas buvo, negaliu atsiplėšt aš nuo jo.

Dabar man įdomu kur rast Dark brotherhood. O tie companions skaitos kaip fighters guild oblivione?

 

 

Taip companions tai fighter guildas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas isties kerintis, nors teksturos siek tiek nuvyle, bet.. ne tame esme.

Turiu tuo paciu ir klausima: gal kas esate vykdantis "Revealing the unseen" questa? Uzstrigau ties "Focus the Oculory" dalimi.. Reikia ten magijos pagalba kaitinti ir saldyti kristala. Taciau nepavyksta nei liepsnomis, nei ledu jo paveikt....

 

Dėl textūrų tai ir aš biški nusivyliau iš pradžių, bet kai pamačiau kaip atrodo tolumoj kalnai, vanduo, PŪGOS,vakare rudai žalias dangus, panašus į šiaurės pašvaistę, tai galiu pasakyt WOW. :D Nežinot koks max lvl? nes dabar aš noriu ir už karį lošt ir lockpickint ir su lanku pamedžiot, bet jaučiu neišeis geros mixed klasės pasidaryt... :D Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam pavyko susisiekt su Dark Brotherhood? P.S. man vieninteliam praeiviai pastoviai sako, kad blogai atrodau, t.y sergu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

O cia to dark brotherhood questui reikia ar cia siaip?

 

 

Siaip, mano galva tai idomiausia grupuote, todel ir ieskau jau 3h ju, jei kas pasidalintu informacija, buciau dekingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Gal kas vygdet kvesta whiterune sventykloj kur praso medi prikelti. tai as jo antroj daly, kai patenki i urva o ten belekaip grazu ir medis virsuj, bet neina iki jo dasigauti, nes saknys trugdo. wtf ka ten dary :x

 

 

 

 

Ir tiesa gal kas jau patyret, kai nukerti drakona tai apsorbuoji jo siela, bet jei neturi rades zodziu, tai sauto negauni. Tai ar kai rasi zodzius automatiskai jie aktyvuosis, ar vel teks drakonus galabyt (nors ziauriai gera atmosfera buna kovojant su jais :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam pavyko susisiekt su Dark Brotherhood? P.S. man vieninteliam praeiviai pastoviai sako, kad blogai atrodau, t.y sergu?

 

teoriskai jai blogai atrodai tai sergi vampyru. O su brotherhood bandyk susisiekti nuzudes civili ar nieko deta zmogu ir pamiegok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teoriskai jai blogai atrodai tai sergi vampyru. O su brotherhood bandyk susisiekti nuzudes civili ar nieko deta zmogu ir pamiegok

 

Butent, kad nera jokiu pozymiu jog esu vampyras. Del shoutu auksciau kur klausia, drakonu 'sielas' gali turet kiek nori , ju auto neatima, jei turi neatrakintu shoutu, gali issirinkti kurio nori ar pasitaupyti geresniems. Redagavo Stddtnd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.