eiwas123

Eye Pet/ Invizimals Psp Kamera

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Gal kas bandet? Turit? Gal zinot kur Lietuvoje nusipirkti? Gerai butu kad abu kartu vienam packa butu. Ar veiks ant Cfw? Aciu uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Gal kas bandet? Turit? Gal zinot kur Lietuvoje nusipirkti? Gerai butu kad abu kartu vienam packa butu. Ar veiks ant Cfw? Aciu uz atsakymus.

psp kamera siaip neveikia su CFW. yra 6.20 pluginas spec kad veikia bet tik 5.00 M33 CFW jis tinka. o siaip ant kitu CFW nepasileisi kameros ,tai aisku ir zaidimo nepalosi.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip PSP-300 kamera puikiai veikia ant cfw.

Nuotrauka

o va ta kuri buna kartu su EyePet tai turbut taip kaip ir sake scalman.

 

PS. As pats esu zaides ta EyePet nes turiu butent tokia kamera kuri yra auksciau kaip nuotraukoje.

viskas veikia ir testuota su 5.50 prome-4. dar aisq tereikia pasidaryti toki carda kad kamera aptiktu ir viskas puikiai veiktu

Nuotrauka

Redagavo audriuxs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip PSP-300 kamera puikiai veikia ant cfw.

Nuotrauka

o va ta kuri buna kartu su EyePet tai turbut taip kaip ir sake scalman.

 

PS. As pats esu zaides ta EyePet nes turiu butent tokia kamera kuri yra auksciau kaip nuotraukoje.

viskas veikia ir testuota su 5.50 prome-4. dar aisq tereikia pasidaryti toki carda kad kamera aptiktu ir viskas puikiai veiktu

Nuotrauka

tai tas pluginas butent ir leidzia nauodot ta kamera kuri buna su zaidimu. nu as kai turejau man neveike ,bet mano buvo ne 300 modelis ,kitoks kazkoks.

 

Sveiki,

Gal kas bandet? Turit? Gal zinot kur Lietuvoje nusipirkti? Gerai butu kad abu kartu vienam packa butu. Ar veiks ant Cfw? Aciu uz atsakymus.

tai jei tu klausi apie CFW tai kam tau pirkt tuos zaidimus. tik kamera turek ir CFW ir atsisiuntes losi nu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo klausimas ko noriu Kaledom. Todel issirinkau butent toky daikta. Su savadarbe "Magic Card" veikia? Tiesa Psp 3004.

Redagavo eiwas123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As saviske uz 30 lt gavau. Zaidziau invizimals. Viskas puikiai veikia. Ta taikini susipiesiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.