ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Norejau paklausti is kur man atsisiust xbox360 update kuris man leistu ziuret filmus . nesijungiant i live ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti is kur man atsisiust xbox360 update kuris man leistu ziuret filmus . nesijungiant i live ?

negali jo atsisiust be xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negali jo atsisiust be xbox.

 

turi omeni nesijungiant i live ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi omeni nesijungiant i live ?

Taip, be live neatsisiusi tu updatu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi omeni nesijungiant i live ?

butent.per pc gali dashboardu pilnus update persisiut ir per usb pasidaryt, bet paciu updeitu kas liecia media update,ar xbox1 update reikia tik per pati xbox siust. bet tai gali padaryt bet kur ,nebutinai namie ,jei nera kaip pvz pasijungt ir boxas ne banintas ,tai bet kur kitur galima nusinesus xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, be live neatsisiusi tu updatu.

taigi galima i usb irasyt. http://support.xbox.com/...em-updates.aspx is cia atsisiust galima. bet ar su situ galima zet filmus?

 

butent.per pc gali dashboardu pilnus update persisiut ir per usb pasidaryt, bet paciu updeitu kas liecia media update,ar xbox1 update reikia tik per pati xbox siust. bet tai gali padaryt bet kur ,nebutinai namie ,jei nera kaip pvz pasijungt ir boxas ne banintas ,tai bet kur kitur galima nusinesus xbox.

o tai as galiu prisijungt i live ir namie . bet pas mane console flesinta ir zaidimu pilna neoriginaliu prirasyta i xbox hdd. tai turbut ban gausiu . delto ir ieskau budo kaip be live gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi galima i usb irasyt. http://support.xbox.com/...pdates.aspx is cia atsisiust galima. bet ar su situ galima zet filmus?

o tai as galiu prisijungt i live ir namie . bet pas mane console flesinta ir zaidimu pilna neoriginaliu prirasyta i xbox hdd. tai turbut ban gausiu . delto ir ieskau budo kaip be live gaut.

tai kas kad flashinta,jei neturi flago nedek jokio zaidimo tuo metu,pajung online ,atsius viska ka reikia,ir atjung vel jei cia taip bijai. juk niekas nedalina banu dabar ,ko bijai? juk neisi losk naglai kokiu zaidimo online anksciau laiko. nera ko baimintis.

tavo linkas cia naujausia dasha duoda. juk sakyta jau negalima media update atsisiust.nu ir taskas. :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kas kad flashinta,jei neturi flago nedek jokio zaidimo tuo metu,pajung online ,atsius viska ka reikia,ir atjung vel jei cia taip bijai. juk niekas nedalina banu dabar ,ko bijai? juk neisi losk naglai kokiu zaidimo online anksciau laiko. nera ko baimintis.

tavo linkas cia naujausia dasha duoda. juk sakyta jau negalima media update atsisiust.nu ir taskas. :dribble:

o tai nepamatys game kurie yra hdd ? ar atjunkt hdd ? ir ar jei dar siusiuos kokiu dlc ar dar ko tai neusbanins ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai nepamatys game kurie yra hdd ? ar atjunkt hdd ? ir ar jei dar siusiuos kokiu dlc ar dar ko tai neusbanins ?

ne HDD reiktu atjungt jei ka, o DVDroma nebent,jei koks lievas idetas ar ka. jei viskas ok tai nieko neatjung. jei nori 100% garantiju tai ne cia pataikei tada,ir reikejo neflashint xbox tuo atveju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematys. Eik greičiau junk ir siųskis tik. :dribble: Blogiausiu atveju ir HDD atjunk jai bijai. Sekmės. :)

 

Ne į temą

EDIT: Scalman'as aktyvesnis, pirmiau parašė. :) Trinkit postą
Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematys. Eik greičiau junk ir siųskis tik. :dribble: Blogiausiu atveju ir HDD atjunk jai bijai. Sekmės. :)

HDD ne prie ko cia visai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HDD ne prie ko cia visai.

o kaip del kitu failu pvz dlc ar dar ka neusbanins ? ir kai jungsiuos tai tikriausisi mes lentele kad atnaujint dash i kinect tai jie nepamatys kai atnaujiniu kad mano console flasinta ? dekui uz visu atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip del kitu failu pvz dlc ar dar ka neusbanins ? ir kai jungsiuos tai tikriausisi mes lentele kad atnaujint dash i kinect tai jie nepamatys kai atnaujiniu kad mano console flasinta ? dekui uz visu atsakymus

taip iskart nores updeitint viska aisku ir dasha. na ziurek kokia fw turi ir su kokiu draivu sedi. na turiu omeni jei pvz su samsungu ir su LT, tai Fable 3 pvz dabar veikia,kai atsinaujinsi i kinect dasha neveiks,siaip visi kiti veiks taip pat. aisku ziurint ka ten turi. del DLC tai ne ,juk DLC ne vogti ir taip jei ka. metytu jei eitum lost online su zaidimu kuris dar nera oficialiai isejas. tada matytu,bet irgi jei neduoda banu niekam tai neduotu ir tau. na jei zinai kad iki siol losiai saugiai ir na neturi flago, ir jung. tikrai be baimes. is kitos puses mum cia maziausia rupi zinok. pasakyt mum lengva daryk ta ar ana. tu pats galvok. ir maziau klausyk jei kas ka sako daryt. :dribble: bet na sakau kad nieko nebus blogo. ir negausi to bano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu problemą, kaip paleidžiu kaikuriuos žaidimus po kiek laiko jie pastringa, kas galėtų būti?

 

P.S Žaidimai įrašyti į Verbatim diskus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.