ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Jau siunciuosi ta kur scalman'as sake, paziuresim kaip cia bus.

 

Taigi, suformatavau per X'ą į tą reikiamą FAT32 formatą (ar kaip jis, bet suformatavau). Pajungiau prie pc flash'ą. Noriu įkelt atisiuntęs ŠITĄ, bet išmeta error'ą, kad flash'as yra pilnas (Jis yra ištikro 1GB). Taigi nueinu pažiūriu - like tik 3mb iš 1GB... O failo - NEIVIENO. Kame bėda? Megint 2GB flash'ą imt?

Aš irgi taip buvau nustebęs, nes į 2gb flash'ą man viena daina tilpo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau siunciuosi ta kur scalman'as sake, paziuresim kaip cia bus.

 

Taigi, suformatavau per X'ą į tą reikiamą FAT32 formatą (ar kaip jis, bet suformatavau). Pajungiau prie pc flash'ą. Noriu įkelt atisiuntęs ŠITĄ, bet išmeta error'ą, kad flash'as yra pilnas (Jis yra ištikro 1GB). Taigi nueinu pažiūriu - like tik 3mb iš 1GB... O failo - NEIVIENO. Kame bėda? Megint 2GB flash'ą imt?

Pagal ideja, i ta flash'a reiketu kelti per programa XSTAF. Filmams, muzikai, bei nuotraukoms ziureti per XBOX 360 uztenka per kompiuteri formatuoto i FAT32 flesho. Bet jeigu Tavo box'as nebuvo junktas i Live, tai netures optional media update. Gali net nesivarginti bandyti paleisti per jy filma.

Redagavo Baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kas gali but, kad suformatavau, ir man rodo kad vietos neber... Reiks vakare megint 2gb imt.

 

Bet kas gali but, kad suformatavau, ir man rodo kad vietos neber... Reiks vakare megint 2gb imt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tas flash formatuotas per XBOX 360 i jy reikia kelti per XSTAF programa. Bet kaip jau minejau aname poste, jeigu tu noresi su situo flash leisti video, muzika ar foto per xbox, tai uztenka suformatuoti per PC i FAT32.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal ideja, i ta flash'a reiketu kelti per programa XSTAF. Filmams, muzikai, bei nuotraukoms ziureti per XBOX 360 uztenka per kompiuteri formatuoto i FAT32 flesho. Bet jeigu Tavo box'as nebuvo junktas i Live, tai netures optional media update. Gali net nesivarginti bandyti paleisti per jy filma.

na naujas dashas past suformatuotu aisku USB, bet seni dashai dar to neturi. o per pc tikrai FAT32 turi veikt puikiai ant xbox.pats anksciau taip kelis update esu dares, ir taip raso ir oficialiam xbox update saite ,kad butent FAT32 reikia. o siaip win 7 net neturi juk formatavimo i FAT32. na cia ka Moo megino. nzn pas ji manyciau Win 7 ,tai neaisku ka jis ten formatavo i koki formata.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi xboxe pries formatavus flash'a, galima pasirinkti kiek vietos naudos xbox ir kiek palikti laisvos :)

Redagavo Mindinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Update is flash turi padaryt dashboardo, bet jis nori leisti filmus, optional media update gausi tik is XBL, arba jtag'ams per FTP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sveiki, zodziu beda ta pati, gta4 is hardo freezina o kai losi is DVD tai viskas ok. Formatavau HDD, valiau catche, bet nieko, yra patarimu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbūt atsirado koks bad sectorius:/. O užsifreezina visą laiką toje pačioje vietoje ar nebūtinai? Ir ar tik ant GTA IV?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na naujas dashas past suformatuotu aisku USB, bet seni dashai dar to neturi. o per pc tikrai FAT32 turi veikt puikiai ant xbox.pats anksciau taip kelis update esu dares, ir taip raso ir oficialiam xbox update saite ,kad butent FAT32 reikia. o siaip win 7 net neturi juk formatavimo i FAT32. na cia ka Moo megino. nzn pas ji manyciau Win 7 ,tai neaisku ka jis ten formatavo i koki formata.

Iejau ant flash'o i "Format..." ir ten yra FAT32. Reiks vakare per visur megint formatint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek supratau tu nori 'imest' dash update, taigi flasha reikia formatuot per pc (siaip tai isvis jo nereikia formatuot nes irtaip buna fat32)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iejau ant flash'o i "Format..." ir ten yra FAT32. Reiks vakare per visur megint formatint.

na ir ok tada viskas, kas tau cia kur netilpo. per pc suformatavai USB, per pc imetei update i ji . kisi USB i xbox ir daro update, viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir ok tada viskas, kas tau cia kur netilpo. per pc suformatavai USB, per pc imetei update i ji . kisi USB i xbox ir daro update, viskas.

Kaip jis gali isirasyt, jai man rodo kad jis pilnas ir neina ikelt nieko, po to kai suformatavau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,jeigu xbox 360 yra 08-09-20 gamybos tai cia vis dar falconas ar ne?ir jeigu vietoi hdd naudoji flasha 20gb talpos tai galima uzimti tiktai apie 13gb ar ne?aciu uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,jeigu xbox 360 yra 08-09-20 gamybos tai cia vis dar falconas ar ne?ir jeigu vietoi hdd naudoji flasha 20gb talpos tai galima uzimti tiktai apie 13gb ar ne?aciu uz atsakymus

falcon. 20GB flashas tai kazkoks nestandartinis... siaip per 1 USB jungti xbox gali panaudoti max 16GB , kas persivertus i xfat gausis dar maziau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.