ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, dabar nesuprantu truputi... Pas mane paprastas DVD-ROMAS, ne iHAS, bet XGD3 žaidimai veikia.. (BF3, COD MW3, NFS RUN ir t.t.) Tik va šiandien įsirašiau MaxPayne 3 į Verbatim diską, aišku iš pradžių perleidau .iso failą per ABGX, bet mėginant leisti žaidimą manęs prašo update, tad klausimas ar nieko blogo neatsitiks tą update atsisiuntus? Be to, mano konsolė FAT, flašinta į LT+ 3.0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dabar nesuprantu truputi... Pas mane paprastas DVD-ROMAS, ne iHAS, bet XGD3 žaidimai veikia.. (BF3, COD MW3, NFS RUN ir t.t.) Tik va šiandien įsirašiau MaxPayne 3 į Verbatim diską, aišku iš pradžių perleidau .iso failą per ABGX, bet mėginant leisti žaidimą manęs prašo update, tad klausimas ar nieko blogo neatsitiks tą update atsisiuntus? Be to, mano konsolė FAT, flašinta į LT+ 3.0

 

 

Labas, as updeitinau ir man nereikejo perflashint, bet mano dash'as buvo 2.0.14699.0 tai pasikeite i 2.0.14720 berots ir sau laimingas zadziu dabar :)

Redagavo zukelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano irgi dabar dasho versija 2.0.14699.0, net nežinau, kažkaip nesinori to update daryt... Yra gal dar narių susidūrusių su šia problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano irgi dabar dasho versija 2.0.14699.0, net nežinau, kažkaip nesinori to update daryt... Yra gal dar narių susidūrusių su šia problema?

 

Vienu postu virš šito savo pažiūrėk. (į tą postą, su kuriuo atsakė į tavo klausimą). Viskas puikiai atsakyta. Arba žaidimo komentaruose pasiskaityk(ten iš kur siunteisi), ten manau praktiškai visiems update išmetė. Simple, neupdatinsi - nežaisi, o po šito update problemų kaip ir nebuvo jokių, tai nematau dėl ko čia sukt galvą reikėtų.

 

Edit: kiek matau tai problemos kai kuriems yra, kurie su LT+ 2 sėdi, o tu su 3, bet kai tu ne su iHAS pats sėdi, tai neaišku ar tave paveiks ar ne, nors tiems kurie problemos yra tai irgi neaiškūs, jiems tai pasileidžia, tai nepasileidžia kai kurie žaidimai.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už atsakymus, atsisiunčiau update, nieko blogo neįvyko! MaxPayne 3 ir kiti neoriginalūs žaidimai kuo puikiausiai veikia.. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. Įsirašiau max payne 3, taip kaip turi būti. Įdėjęs kompaktą į x klausia ar daryt update.

Taigi, ar nenusiims, nenusimuš ixtreme lt 3.0 jeigu padarysiu tą update?

Dashboard mano: 2.0.14699.0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, vakar man ir buvo iškilęs toks klausimas. Galiu 100% pasakyti, kad nereikės per naujo flašint konsolės po update, taipogi veiks naujasis MaxPayne 3.

 

EDIT: Štai šioje temoje vakar aptarinėjome šį klausimą. http://www.playmanija.lt/forumas/t27145/klausk-su-xbox-360-susijusios-info-ir-nekurk-naujos-temos/page__view__findpost__p__281427 Gali pasiskaityti.

Redagavo iZyle

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Taigi nuspirkau štai šį laidą http://www.playmanija.lt/parduotuve/p33/xbox-360-komponentinis-hd-av-laidas/ pas mane televizioriuje yra 3 jungtys zalia melyna ir raudona, kai pajungiu laidą hd vaizdas yra, bet garso nera.Ką galetumete patarti? Gal reiktu kokio antgalio ?

 

TV turi but ir dar 2 jungtys prie anu 3 .balta/raudona. ten pajung garsa. tv nebutu prasmes det component jungties be garso pajungimo. :thumbsup4:

va tokios jungtys buna. ir garso buna sone tu 3 arba virs ju

 

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TV turi but ir dar 2 jungtys prie anu 3 .balta/raudona. ten pajung garsa. tv nebutu prasmes det component jungties be garso pajungimo. :thumbsup4:

va tokios jungtys buna. ir garso buna sone tu 3 arba virs ju

 

Nuotrauka

 

Pas mane nera tu dvieju jungciu (raudonos ir baltos)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, vakar man ir buvo iškilęs toks klausimas. Galiu 100% pasakyti, kad nereikės per naujo flašint konsolės po update, taipogi veiks naujasis MaxPayne 3.

 

EDIT: Štai šioje temoje vakar aptarinėjome šį klausimą. http://www.playmanija.lt/forumas/t27145/klausk-su-xbox-360-susijusios-info-ir-nekurk-naujos-temos/page__view__findpost__p__281427 Gali pasiskaityti.

 

ačiū labai. :thumbsup4:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei telikas neturi audio iejimo, gali tas dvi jungtis pajungti i garso stirintuva arba muzikos centra turinti aux in. Nors keista, kad neturi, turi buti vienas video ir du audio in pas televizoriu paprasta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane nera tu dvieju jungciu (raudonos ir baltos)

 

koks tv modelis? tada gal yra tokia kaip ausiniu lizdo jungtis garsui pajungt.nes garso pajungimas turetu but. tu tik modeli tv duok ir bus viskas aisku siaip. o jei nori aisku geriau jungt garsa atskirai per kazka pastiprinant ji. na blogiausiu atveju per pc kolonkes. tam reikes keliu perejimu.

jei nezinai modelio nufotkink tv galine sienele ir idek foto.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Jau portaluose yra siustis sis zaidimas.Norejau paklausti ar veiks jis man ant Lt 2.0.Papatchinus is lt 3.0 i 2.0? Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau portaluose yra siustis sis zaidimas.Norejau paklausti ar veiks jis man ant Lt 2.0.Papatchinus is lt 3.0 i 2.0?

 

Pabandyk ir suzinosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.