ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki . Turiu tokią kaip ir menką problemą . Tai manau gal jūs tikrai man padėtumėte . :D Taigi , turiu tokį lcd televizorių ir norėčiau prie jo pasijungti xbox'ą , kadangi nedažnai galiu pažaisti ant tėvų televizoriaus . Tai va problema tokia , pasijungiu xbox'ą per tulpes , tai vaizdas būna nespalvotas , nusistatau pal 50 , tada viskas gerai , spalvos yra , tačiau negalima žaisti žaidimų , o ant pal 60 viskas gerai veikia tik nėra spalvų . Kadangi tą tv galima naudoti kaip monitorių , tai galvoju nusipirkti vga cable , tik viena problema yra , nežinau ar viskas bus gerai , na ta prasme jei nusiperku tą cable , o vaizdas vistiek nespalvotas .. Tai va tokia mano problemėlė . Tikiuosi , kad jūs man padėsite . :D

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki . Turiu tokią kaip ir menką problemą . Tai manau gal jūs tikrai man padėtumėte . :D Taigi , turiu tokį lcd televizorių ir norėčiau prie jo pasijungti xbox'ą , kadangi nedažnai galiu pažaisti ant tėvų televizoriaus . Tai va problema tokia , pasijungiu xbox'ą per tulpes , tai vaizdas būna nespalvotas , nusistatau pal 50 , tada viskas gerai , spalvos yra , tačiau negalima žaisti žaidimų , o ant pal 60 viskas gerai veikia tik nėra spalvų . Kadangi tą tv galima naudoti kaip monitorių , tai galvoju nusipirkti vga cable , tik viena problema yra , nežinau ar viskas bus gerai , na ta prasme jei nusiperku tą cable , o vaizdas vistiek nespalvotas .. Tai va tokia mano problemėlė . Tikiuosi , kad jūs man padėsite . :D

 

to savo tv/moniko modeli duok. siaip vga laidas issprestu problemas visas.nors jei padielka tai gal ir nauju sukeltu dar kai pradetu dvigubintis vaizdas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to savo tv/moniko modeli duok. siaip vga laidas issprestu problemas visas.nors jei padielka tai gal ir nauju sukeltu dar kai pradetu dvigubintis vaizdas.

 

Pasirodo , jis lyg net ne lcd , nu bet žodžiu , kad kažkada kai turėjau xbox'ą prieš porą metų , tai žaisdavau ant jo ir viskas gerai buvo . Yakumo 17 TFT TV 43 Va toks monitorius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirodo , jis lyg net ne lcd , nu bet žodžiu , kad kažkada kai turėjau xbox'ą prieš porą metų , tai žaisdavau ant jo ir viskas gerai buvo . Yakumo 17 TFT TV 43 Va toks monitorius

 

na per vga jungti turetu veikt jis kaip normalus senas monikas.aisku ir spalvotai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na per vga jungti turetu veikt jis kaip normalus senas monikas.aisku ir spalvotai.

 

Nu ačiū už pagalba . Dabar tik teks surizikuot ir nusipirkti vga cable . :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo problema su pulteliu. Lt mygtukas užpūliuoja. Net kai aš nebūnu jo paspaudęs, ištiesų jis būna pasispaudęs, tačiau jį gerokai pamiklinus, jis trumpam vėl veikia normaliai, gal turit kokių minčių dėl ko taip galėtų darytis? Ar dažna ši problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt arba siuksliu prisirinko, arba kazkas istrige arba buvo apipiltas. Ishsiardyk ir ishsivalyk, turetu padeti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista tai, kad kai paspaudi rt, garsas skiriasi, nuo to kuris girdisi paspaudus lt. O negali būti bėdos su spyruokle (jei tokia ten yra)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visko gali buti. Nepamacius sunku kazka sakyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas zinot ka daryt ? Turiu rgh xbox elite su kinect, isikeliau fruit ninja kinect (demo kaip supratau 140mb uzima), bet neleidzia jo ijungti tipo reikia prie live prisijungti, ka daryt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, taigi noriu paklausti (sorry jaj pasikartos klausimas) ar ikelus zaidima i xbox 360 harda man mestu unreadable disc errora? Nes man kaip ir daugumai meta ta errora ant Dragons dogma ir nzn kaip padaryti kad nebemetytu nepadejo nei mp3 dainos paleidimas per usb, o reikiamo Liteon dvd rom ner pirkti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, taigi noriu paklausti (sorry jaj pasikartos klausimas) ar ikelus zaidima i xbox 360 harda man mestu unreadable disc errora? Nes man kaip ir daugumai meta ta errora ant Dragons dogma ir nzn kaip padaryti kad nebemetytu nepadejo nei mp3 dainos paleidimas per usb, o reikiamo Liteon dvd rom ner pirkti

 

Tai tu tiesiog pabandyk tą žaidimą isirašyti į hdd pirmai pradžiai...gali būti,kad tau net nepavyks jo įsirašyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xgd3 zaidimu paleidimui reikalinga lt+ 3.0 fw ir zaidimu irasymas su iHAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xgd3 zaidimu paleidimui reikalinga lt+ 3.0 fw ir zaidimu irasymas su iHAS.

 

tai pas mane lt+ 3.0 o ir visi kiti zaidimai veikia kuo puikiausiai iskyrus dragons dogma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.