ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Tinka tik WD hardai.

 

nu tai š**** b*!   :god:  ka tas M$ sau masto.... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidarius RGH tinka visi HDD be jokio paruosimo. Originalioms ir fleshintoms konsolems tinka tik tam tikros serijos WD hardai ir tai tik specialiai paruosti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki mano xbox atristas su RGH ir irasytas 16547 versija bet pasijungus kinect man praso updeito kaip man isirasyti ir is kur gauti updeita nera galimybes pasijungti prie interneto, sakau gal i usb galima isirasyti. Patarkit, Aciu

Redagavo raimryl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale ot keisti zmones... geriau per kelis forumus ta pati klausima uzdavines nei paklaus to kas katik surashe naujausia kernelio versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale ot keisti zmones... geriau per kelis forumus ta pati klausima uzdavines nei paklaus to kas katik surashe naujausia kernelio versija.

nu ne katik,ta versija apie 2013.1212 diena isleista. bet faktas,kad bijo pardaveju klausti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vot dar x360 slime neturiu bet zadu pirkti ir noriu atsakymu į visus kylancius klausimus ir jisai paskutinis. Kaip prie x360 slimo prisijungti interneta nes pas mane routerio nėra tik laidas kuris jungiasi į PC ir wi-fi galimybės neturi.Tai kokiu būdų man ta interneta prisijungti , esu kažka girdejas kad reikia MAC coda savo suzinoti ir per xboxa ten kaskur yvesti...
Noreciau issamaus atsakymo stepbystep arba bent linka ar kažka tokio numesti galite :)
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas priklauso nuo interneto tiekejo ir jo teikiamu paslaugu konfiguracijos. Daznai uztenka ikishti interneto kabeli ir palikti viska ant default nustatymu ir viskas veikia. Kartais tenka visus nustatymus susivesti rankiniu budu i xboxo nustatyms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,yra tokia problema, norėciau ant savo Xbox 360 Fat pasikesti DVD Rom, tai norejau suzinoti ar tinka visi Xbox Dvd romai ar reik pagal koky modely ieskot ar dar pagal kazka?

Aciu uz atsakyma :)

 

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoja keisti i toki pati modeli (geriausia net i tokia pat revizija) koks yra originalus. Pakeitus i kitoki gali neveikti dalis zaidimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Rekomenduoja keisti i toki pati modeli (geriausia net i tokia pat revizija) koks yra originalus. Pakeitus i kitoki gali neveikti dalis zaidimu

 

O imanoma pakeisti y jau atrista DVD Rom ?

 

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, jei pries pirkdamas pardavejui duodi savo dvdromo key ir/ar dummy failus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
taip, jei pries pirkdamas pardavejui duodi savo dvdromo key ir/ar dummy failus

 

Pas mane ant Xbox kai noriu zaist piratinius zaidimus, praleidziu juos per ABGX ir kai ydedu raso kad reikia diska pravalyti nors jis visiskai naujas (Verbatime)...ir taip ant beveik visu zaidimu..

 

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradziai nusipirk valomaji cd/dvd diska, gal jo uzteks po keliu pravalymu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoja keisti i toki pati modeli (geriausia net i tokia pat revizija) koks yra originalus. Pakeitus i kitoki gali neveikti dalis zaidimu

Kaip ziauru, tai speju paciam surasti toki pati dvd-rom'a ir pasikeist neimanoma. Tik nest i taisykla, kad patys surastu ir pakeistu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi normalias rankas ir iranga viska gali pasidaryti pats: ishsiardai xboxa, pasiziuri koks dvdromas, nusiperki toki pati, perfleshini su senojo dvdkey naujaji, surenki xboxa ir zaidi.

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.