ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

vot man baisu buvo kai ant auto, nes po valandos žaidimo xas rodydavo virš 70 laipsnių ir karštis gerai jautėsi, nors ir slimas. Įgrūdęs po tv staliuke, iš šonų ir galo beveik 10 cm likdavo,viršuj daugiau. naujajį pirkinį ten pat įgrūdau,bet beveik pusę iškišu į priekį ir ne taip kaista kaip xboxas,tylus,ru.pūžė. Japonai kieti ant konsolių  :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik niekur kist konsoliu . nejau taip sunku jas det ant stalo ar tiesiog ant grindu salia baldo ar stalo ar kazko. pvz rasomas stalas, jei nesinori det ant stalo galima ten kur kojas laikyt sonu pasukt kad ir i atvira erdve galas kad ziuretu..ar pan. no prob nieks ten nekaista per daug. jei auto nekelia apsuku tai nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

80-85 laipsniai dar nera kritine temperatura, nuo 90 laipsniu vertetu susirupinti jau.

 

Su dashlaunchu gali konfiguruoti cooleriu darba, pats nebandes bet kiek skaiciau ten yra kelios opticijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, galima, bet geriau ir paprasčiau yra daryti per fsd. Pastatai ant kiek procentų fanai suktusi ir viskas jis be jokių pasispardžiojimų tą padaro. Aš pats šiaip max'u buvau pastatęs tai man per sekubdę stabiliai po 2 laipsnius nukrisdavo iki maždaug 50 laipsnių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buna virs 70 kiek pamenu ir net negalvoju sukt del to galvos ten rankas kaisiot ar liezuvi ir tikrint kazka . Lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar imanoma i tik fleshinta konsole ikelt mokama DLC? pvz radau me3 citadel dlc piratu ilankoj, jei ji parsiuntus importuociau abu paketus i flasha ir tada is jo i boxa, ar veiktu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neveiktu. Su originalia/fleshinti konsole DLC gali tik pirkti. Ikelti galima tik su RGH/JTAG konsolemis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad flashintas kaip ir orgas neturi to dalyko lygtais. bet tikrint tikrai nereikia to, kas tau is to pasidarys geriau ar blogiau vistiek nepakeisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu X360 Slim kuriam yra darytas RGH ir Flashinimas. Sendien netyciom nepamates palaikiau nuspaudes dvd romo mygtuka. Poto xboxas nebeisijungia, mygtukai xboxo neveikia, o pultas atsijunge nuo xboxo. Ka tokio galejau pridaryt?

EDIT: Ech... veltui rasiau, po keliu minuciu vel viskas uzveike, bet visgi, ka gi padares as buvau tam xboxui?

Redagavo Birlo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu X360 Slim kuriam yra darytas RGH ir Flashinimas. Sendien netyciom nepamates palaikiau nuspaudes dvd romo mygtuka. Poto xboxas nebeisijungia, mygtukai xboxo neveikia, o pultas atsijunge nuo xboxo. Ka tokio galejau pridaryt?

EDIT: Ech... veltui rasiau, po keliu minuciu vel viskas uzveike, bet visgi, ka gi padares as buvau tam xboxui?

rgh'ui kai palaikydavau ilgai eject, už keletos sekundžių įeidavo į xell mode ar pan., ten galėdavai pamatyti savo cpu key, kuris reikalingas jei per naujo nulaužinėsi konsolę. Plačiau kiti apšvies :)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eject uzkrauna xell, nieko blogo jei taip ijungi konsole, tiesiog isjunk ir vel ijunk su on/off arba pultelio pagrindiniu mygtuku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKI :D nusipirkau xboxa falcona bet be maitinblokio :( ieskau kur dabar pirkti ir pastebejau kad maniskiui sako reikia 175W maitinblokio , tai kaip manote jei nusipirksiu kitoki maitinbloki nuo kito FAT modelio pvz 200W tai nesprogs man jis ? :D 
p.s jei kam nors nereikalingas voliojasi ir pigiai norit parduoti tai i pm parasykit :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbu pajungimas nes jis skirtingas. jei w daugiau tai tiks tik kad maziau nebutu. tiks ir universalus maitblokis su visiem tinkamu kistuku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.