ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Nusipirkau atrista xbox 360 s, LT3.0 (galvojau apie RGH nes pigesnis buvo, bet noriu zaisti internete). Taciau esu visiskai zalias (skaitau forumus, domiuosi, kad neklausinet durnu klausimu, bet.. galbut nepatingesit ir atsakysit)

 

Kaip ir minejau planuoju zaisti internete (pirksiu xbox live dar ir nebuvo nei karto prijunktas prie interneto xbox), taciau neorginalius zaidimus (ateityje tik keletas dominanciu zaidimu iseis, kurie pas mane bus orginalus ir del to nesinori gauti ban konsoles, kad galeciau juos zaisti). Kaip suprantu pas mane visada bus tik is diskelio zaidziama, bet galima ir irasytus diskelius ,,parsiustus" zaidimus zaisti internete, taip? Ar galiu gauti ban? 

 

Taip pat daugelis pardavineja diskelius neorginalius tvarkingai surasytus zaidimus. Visi panasus zaidimai yra patikimi, kad negauciau ban? Beto skaiciau, kad nebutina iHAS dvd jau tureti ir tinkami visi naujesni dvd room irasineti. Pas mane yra HL-DT-ST DVD+-RW GT50N (ant laptopo) su dual layer kaip suprantu, taigi jis butu tinkamas isirasinet zaidimus paciam, kad nereiktu pirkinet ateityje?

 

Dekui is anksto uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasitikrini zaidima atsiusta kad butu saugus ,isirasysi ir losi , tiek ziniu. MS dabar negaudo kaip ir nebanina jau lyg ir . tai cia ramu.

jau turimus zaidimus be problemu desi ir zaisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su laptopu vargu ar pavyks isirasyti normaliai zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien pastebejau, kad nauja xlive atnaujinima siulo. Ar saugus jis fleshintom konsolem?

pas mane Lite-on DG-16D2S_FW 74850C_HW A0A1 flashintas su LT+3.0, padariau updeita, BF4 veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas - Senai parsisiuntes zaidziu COD Ghosts ir viskas buvo gerai kol neatsisiunciau 14 title updeito. Zaidimas pradejo gliucint ir dabar visai nepasileidzia. Jeigu istrinu title updeitu folderi - veikia, bet tada negaliu zaist ant linko. Tik instaliuoju title updeitus ir vel nepasileidzia. Gal kas zino kame kampas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimeli. Nusipirkau nulausta Xbox 360. Tuo metu nepagalvojau, kad negalesiu prisijungti prie interneto:( O dabar taip norisi... Ar yra kokia nors kita galimybe prisijungti prie interneto? Nejaugi man reikia pirkti nauja nenulausta Xbox:( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimeli. Nusipirkau nulausta Xbox 360. Tuo metu nepagalvojau, kad negalesiu prisijungti prie interneto:( O dabar taip norisi... Ar yra kokia nors kita galimybe prisijungti prie interneto? Nejaugi man reikia pirkti nauja nenulausta Xbox:(

 

Su nuflashintu gali. Tik su rgh ar jtag negali. panaikint nulauzima gali ir bus kail orginalus vel. Priklauso kokiu budu nulauztas reik zinot.

Aisku jei nebanintas. Nulauztas gali but ir banintas.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimeli. Nusipirkau nulausta Xbox 360. Tuo metu nepagalvojau, kad negalesiu prisijungti prie interneto:( O dabar taip norisi... Ar yra kokia nors kita galimybe prisijungti prie interneto? Nejaugi man reikia pirkti nauja nenulausta Xbox:( 

 

Priklauso kokiu budu nulauztas. Jei RGH, tai xbox live jau panaikintas... yra LiNK galimybe, bet ji prastokai veikia. Taip pat gali pasidaryti Dual NAND, tada galesi ir is HDD zaisti offline, ir xbox live is DVD disku. Variantu yra ivairiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Xbox nulaustas RGH :(


As tik vieno dalyko nesuprantu: kam uzdarineti RGH jei po to negalima prisijungti prie live zaidimu. Kai pirkau toki irengini-man rekomenavo, kad tai teisingas sprendimas, bet nepagalvojau, kad bus tokiu pasekmiu :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rgh daro tam kad visi zaidimai tiesiai is hdd krautusi. Nereikia jokiu disku pirkt ir irasinet. Disku isvis nereikia i xbox det jokiu. Tiesiog isikeli ir zaidi. Va tam rgh. Ir as ji naudoju pvz. Tuo paciu prarandi online. Bet uz online ir taip moket reikia papildomai jei dar nepasake kad zaist. Gal to irgi nepasake. Reikia pirma susirinkt info o paskui tik pirkt.

Gal isvis ne sita konsole rinkais dar. Ps3 online nemokamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Xbox nulaustas RGH :(

As tik vieno dalyko nesuprantu: kam uzdarineti RGH jei po to negalima prisijungti prie live zaidimu. Kai pirkau toki irengini-man rekomenavo, kad tai teisingas sprendimas, bet nepagalvojau, kad bus tokiu pasekmiu :(

Ne viskas gi prarasta,gali naudotis Xlink paslauga,ji nemokama...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet vėlgi nepažaisi kokio GTA V online. O gaila.... Bet gali žaisti kitus tie kurie turi system link paslaugą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia kaip sakant "vis geriau nei nieko"  :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne taip paprasta tas xlink ir cia tikrai ne to iesko manau, ne gta5 palost :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.