lauris540

PSone vertė

Rekomenduojami pranešimai

sveiki

kadangi as nebezaidziu su savo PSone tai nusprenziau ji parduoti,bet nezinau uz kiek.

PSone atristas su dviem pultais, 1mem card,visais laidais,ir ~45zaidimai.

Uz kiek galeciau toki parduoti ?

Redagavo konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pries kokius 5metus ps1 (stora) su tokia pacia komplektacija tik zaidimu apie 60 buwo atrista nusipirkau uz 50lt, dar pries kokius puse metu psone irgi atrista be nieko uz 20lt pasiemiau, seip tiksliai nzn, bet apie 50lt turetum gauti, esu mates skelbimuose kur po 100-150lt pardawineja ten turbut is medzio iskrite :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi manau kazkur 50lt vertas, aisku gali prasyti ir daugiau, bet mano nuomone apie tai nusimanantis zmogus daugiau 50lt nemoketu, galbut ir tu 50lt nemoketu. Nes vis delto ps1 konsole labai lengva gauti pats esu uz 3 storus ps1 mokejas 10lt, o uz su deze, dviem pultais ir memory card psone mokejau 20lt.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduok man psone sveika, dviem pultais ir deže už 50 lt paimsiu. Čia per turgų praėjęs taip apsipirkai ?

Pirkau parvesta is Anglijos,jei kur nors tavo mieste yra sandeliai kur pardavineja sendaikcius ir daiktu is kokiu kitu daliu patarciau uzsukti gal rasi pats kokio gerio. Parduoti tai neketinu, nes dabar kolekcijos dalis kita karta taip pigiai gauti gali ir nepasisekti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jo turguj visai neblogai pro sendaikcius yra praeiti, ten visko rasi, ir xbox, ir ps2, ir ps1, ir segu, visko ten yra :D Galvoju pavasari ps2 pasiimt is ten :D

Na as uz si ps1 nedaugiau 40lt mokeciau, nes lygiai pries metus psone pirkau uz 20lt, panasi komplektacija buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš gerą savaitę PS atrištą paėmiau už 30LT tik be vaizdo kabelio (tiesa lazeriukas biški pasėdęs,bet tai patvarkoma:) :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet cia 2 uz 40 bet gaila be laidu i tv ir be pulteliu.puikiai veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš saviški Psone slim su 50 game,trim pultais (vienas ne org) ir laidu i tv bei rozete pardaviau už 90lt bet 15lt kainavo siuntimas :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad visai beverciai tai jie nera ir niekad nebus uz dyka. cia UK jei per skalebimus zmones parduoda na su zaidimais aisku orgais todel negali buti labai pigiai, praso mazdaug 10-30 svaru dar. ir normali kaina kaip cia manyciau, aisku be zaidimu kita sneka bet be zaidimu tik sendaikciuose gali rast, as radau uz 2 PSX pilkus mokejau £3 , bet vel paimk kokia desimti zaidimu ir kaina bus vistiek. taigi tiek konsole ,tiek orgai zaidimai verte visada tures, ir veliau dar didesne manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.