Regisz

Mario Cempionatas!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki pacanai

Vakar labai uzsinorejau pažaisti sena ,bet nepamirstama platformeri Super Mario.Taigi parsisiunciau Emuliatoriu ir Super mario roma.Nu ir losiau.Belosdamas sugalvojau ,kodel mes playmanai negalėtume susirungti ,kas didesni Score surinks zaisdamas pirma syki:)

 

Taigi parsisiunciat si faila esanti zemiau, ji iskeliat.Spaudziat ant Jnes emuliatoriaus ji intaliuojat.Spaudziat "atverti" ir susirandat Roma kuris buvo tame paciame suspaustame faile ,kaip ir Emuliatorius tik kitame aplanke:)

 

Rasom kas kiek surinko tasku zaidziant is pirmo sykio:)Nesukciaukit.Good Luck:)

 

As surinkau 031500 tasku.Netalentingas geimeris as:(

 

Mario.rar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech...Senasis mario :)). Primena man zilitono laikus :)). Kažkada buvau radęs shortcut'ą, kažkurioj vietoj strakalioji viršun ir persikeli toliau :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech...Senasis mario :)). Primena man zilitono laikus :)). Kažkada buvau radęs shortcut'ą, kažkurioj vietoj strakalioji viršun ir persikeli toliau :))

oi permazai laiko praleides prie sito zaidimo, pirmas lygis, antras kambarys, paciam gale kambario yra liftas, nuo lifto soki ant virsaus plytu, virsum praeini ir randi 3 vamzdzius, 2,3,4 lygiai! paskui ketvirtas lygis antras kambarys, persoki lifta ir iskart ore kabo kelios plytos, po jomis issimusi nematomas plytas kad galetum uzsokti ir issimusti tas kurios matosi, vienoje is ju ira, kaip as vadinu 'rope', ja uzlipi ir vel rasi tris vamzdzius, 6,7,8 lygiai, o jei 4.2 kambary eisi iki galo ir vel i virsu uzsoksi ten rasi 5 lygi, nu o kur gyvybes suavotos jei domins veliau surasysiu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi permazai laiko praleides prie sito zaidimo, pirmas lygis, antras kambarys, paciam gale kambario yra liftas, nuo lifto soki ant virsaus plytu, virsum praeini ir randi 3 vamzdzius, 2,3,4 lygiai! paskui ketvirtas lygis antras kambarys, persoki lifta ir iskart ore kabo kelios plytos, po jomis issimusi nematomas plytas kad galetum uzsokti ir issimusti tas kurios matosi, vienoje is ju ira, kaip as vadinu 'rope', ja uzlipi ir vel rasi tris vamzdzius, 6,7,8 lygiai, o jei 4.2 kambary eisi iki galo ir vel i virsu uzsoksi ten rasi 5 lygi, nu o kur gyvybes suavotos jei domins veliau surasysiu!

MM.. Praleidęs laiko daug, pamiršęs dauguma viską ;D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau pasiulysiu idomiau pazaisti, iki 8,1 kambario su ko maziau tasku, ir kuo dagiau gyvybiu! instruktaza turite jei as nezino shortcutu, parasiau auksciau, mano pirmas bandymas 40100 ir 5 gyvybes, kas maziau? :)

 

051700 :) Kažkaip sunkiau čia nei ant konsolės.

trick tiktas kad reik gamepad nadoti, irmygtukus susidelioti taip kad sokomas ir saudymas salia butu, tada tas pats kaip su zilitonu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.