isstatu1

Achievements

Ar renkate achievementus  

72 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar renkate achievementus

    • Taip
      50
    • Ne
      22


Rekomenduojami pranešimai

Jeigu zaidimas man labai patinka, ir achievementai nera nesamoningi kodel gi ne? Kaip buna dazniausiai Capcom geimuose, kad neimanoma ju sirinkt, pvz DMC4 ar Lost Planet...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ju isvis nerenku man jie net nerupi. zaidziu tik savo malonumui. bet aisku ka juos gauni malonu, bet kad stengtis kad gautum tai tikrai nesistengiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai Trofejus renku , aisku ziurint koks zaidimas ir kaip ant jo uzsikabinu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as renku visus! stengiuosi zaidima kuo labiau pabaigti ir surinkti kuo daugiau achv. net jeigu del to reikia sukti is kelio arba zaidima pereidineti kelis kartus. netgi farcry2 bandau visus deimantus dabar surinkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek trofejus tiek achievmentus priklauso nuo zaidimo. Seniau achievmentus gana daznai rinkdavau jei zaidimas patikdavo, bet, kai bana gavau nebera prasmes juos rinkti.. :D Trofejus tai irgi kartais parenku, bet tai rinkti ant killzone2, gta4 insane yra, kad gta4 surinktum visus trofejus reikia 200 balandziu nusauti, aciu, bet gal ne. Nors nesakau, yra zaidimu kurie tokie idomus ir patinkantys, kad nori viska 100% juose surinkti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek trofejus tiek achievmentus priklauso nuo zaidimo. Seniau achievmentus gana daznai rinkdavau jei zaidimas patikdavo, bet, kai bana gavau nebera prasmes juos rinkti.. :D Trofejus tai irgi kartais parenku, bet tai rinkti ant killzone2, gta4 insane yra, kad gta4 surinktum visus trofejus reikia 200 balandziu nusauti, aciu, bet gal ne. Nors nesakau, yra zaidimu kurie tokie idomus ir patinkantys, kad nori viska 100% juose surinkti :)

Agree.

 

Aš renku irgi, bet kartais irgi sunervina, kai pasijungi kokį geimą ir žiūri, kad vos ne visi impossible yra. :) O dėl malonumo tai viiiisad yra kai nesistengęs gauni. Pvz kad ir tapati Fifa '10, sau loši mach'ą, muši golą, toks lėtas rieda rieda, ir nuo štangos į vartus, ir taip tau iškart achievment'as 15taškų iškrenta, ot jausmas... :)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Renku tik kartais jeigu žaidimas man LABAI jau patinka ir norisi surinkti viską. Kadangi labiausiai žaidžiu JRPG o ten beveik neimanoma surinkti visko tai labai jau ir nesistengiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamaciau nebloga diskusija kuria verta buvo prikelti is tolimuju puslapiu :)

 

Mano nuomone ach duoti ne siaip sau, daugelis is ju tave privercia isnarsyti zemelapi ir pamatyti kiek kurejai idejo i tai darbo arba pamatyti vietas kurias siaip butum praleides, bet del ach tau teko ten specialiai nueiti. Na ir aisq tavo skill irodymas, kai pereini visa zaidima ant didziausio sunkumo (pvz Dead Space 2 ar Mass Effect serija).

Surinkti visa 1000G ar gauti platinum troferju, yra vienas is pagrindiniu tikslu pasileidziant nauja zaidima, tik kartais zaidimai buna sugadinti durnais Grind'inimo ar Multiplayer achievementais, kur reikia belekiek laiko i juos ideti, kurio as ir taip neturiu, zinoma tokius zaidimus bandau pereiti kuo pilniau ir ispausti maximuma is ju.

aisq seniai seniai kai tik nusipirkau boxa buvo pabandyti keli game kuriu iki siol nenoriu zaist, o 70 ar 300G gadina bendra pereitu zaidimu vaizda, bet ka gali zinot, gal kada nors imsiu ir damusiu juos :)

 

Ir visada sakiau ir sakysiu, nesvarbu koks tavo bendras gamerscore, svarbiau yra kiek zaidimu tu perejes ant 1000G ar bent jau stengeisi tiek gauti.

jei pas tave 20000G o tu savo library turi 100 zaidimu, tai anoks tu geimeris, sakyciau vaikas kuris nori isbandyt viska, bet nieko nepazaidziantis iki galo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pvz ach kartais renku, kartais ne, bet jaigu zaidimas geras, ir man patinka as juos bandau surinkti, nevisus, bet beveik jai iseina ir noras yra. Bet dazniausiai zaidziu tik savo malonumu ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai visados renku kiek imanoma daugiau, turiu kelis zaidus su 1000 gs. Kaskaip man ziauriai patinka gaut achievmenta, tik nerenku tu, kur zaida reik pereit kelis kartus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai niekad nerinkau specialiai achievmentu, aplamai galėtu jų nebūt, jug realiai nuo jų niekas nepasikeičia, gameplay'us tas pats, turiu 563 žaidimus, bet retai kuriam žaidime surenku daugiau nei 500-600 taškų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Renku, bet nesu "specas" sioje srityje, tai tik 4 zaidimai 100% baigti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziu orgais tj stengiuos surinkt visus aisq patinkaciuose geimuose pvz forza 3 achievmentai labai ok

va bet gta 4 tj visiska nesamone todel nesistengiu tokiu rinkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nerinkau achievementu ir manau, kad specialiai nerinksiu, nes naudos is ju nera, zaidi zaidima savo malonumui ir nematau reikalo rinkt visus achievus. Aisku kiekvienam savo :first:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.