isstatu1

Achievements

Ar renkate achievementus  

72 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar renkate achievementus

    • Taip
      50
    • Ne
      22


Rekomenduojami pranešimai

Kodel gta 4 nesamone? ten gana viskas paprasta ir aisku kaip ir ka rinkti, tiek tiek kad reikia laabai dauk laiko :) bet vat ant tokio GT5 rinkti, tai jau nezinau. turi tureti dar daugiau laiko ir gelezine kantrybe :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nera sunkus tie GTA4 achievementai, buvau surinkes 1200 is 1500 ir tai daug chievu buvo online, bet nebuvo galymybiu surinkt ju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu zaidziu online tai renku achievementu,o jei sp tai nelabai nes nzn koks skirtumas ant sp rinkt vistiek nieko negausi is ju,aisku jei gauni kazkokius daiktus ar dar ka tai renku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prabalsavau NE, bet yra išimčių. Pagrinde nerenku, bet jei žaidimas labai patinka ir yra prie širdies, tai bandau iš principo damušt kiek galima daugiau achievementų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as atsisiunciau gta iv pc bet negaunu kas per š**** tas Windows Live yra negaunu o pirkti neturiu pinigu db leist ant zaidimo man pinigai yra svarbus dabar kitam dalykui o kai negaunu tu torfeju mane erzina nes man atrodo zaidimas nepareitas 100 proc ir atrodo kad nebaigtas zaidziau zaidziau ir meciau kaip gauti tos torfejus nemokamai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as atsisiunciau gta iv pc bet negaunu kas per š**** tas Windows Live yra negaunu o pirkti neturiu pinigu db leist ant zaidimo man pinigai yra svarbus dabar kitam dalykui o kai negaunu tu torfeju mane erzina nes man atrodo zaidimas nepareitas 100 proc ir atrodo kad nebaigtas zaidziau zaidziau ir meciau kaip gauti tos torfejus nemokamai?

 

Per daug nori. Reikia pirkti, jei nori rinkti achievementus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as atsisiunciau gta iv pc bet negaunu kas per š**** tas Windows Live yra negaunu o pirkti neturiu pinigu db leist ant zaidimo man pinigai yra svarbus dabar kitam dalykui o kai negaunu tu torfeju mane erzina nes man atrodo zaidimas nepareitas 100 proc ir atrodo kad nebaigtas zaidziau zaidziau ir meciau kaip gauti tos torfejus nemokamai?

 

tai jei tau gaila pinigu ir megsti piratauti,tai uzmirsk apie achievments rinkima,kadangi tik legalus zaidejai gauna galimybe rinkti trofejus,o nelegalam tai ko cia jaudintis del tu trofeju,jei tau zaidimas tikrai patinka tai nusipirk jy ir rink tuos trofejus dar ka ten,bet jei piratas esi tai kas tau cia atsisiuntei pazaidei istrynei eini nauja zaidima siustis,o kai perkit tai ir zinai kad pereisi viska nuo a iki z kad ir kaip atsibos nes bus verta del tu pinigu,gi viena zaidima nusipirkus jy perejus surinkus viska ir pardavus labai nubednetu,? nebent gyveni prie restorano kokio zaliam konteinery

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdejau kad Windowns Live žlugo ir berods baigsis ekzistavius o jie dar isisaugo??? nors nesvarbu tas pc vistiek ps3 turiu gal ir tiesus i vienam menesi reik negaileti pinigu va rusgejo menesi reiks tada pirkti ant ps3 savo GTA V ir dar pabandysiu Far Cry 3 girdejau labai geras bet zinau kad jis saudykilinis o su ps3 pulteliu nepatogu zaisti yra bet man

 

P.S. o visi zaidimai turi jos ar tik keli? kur butu apramai surast ant kokiu zaidimu yra tie trofejai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man trofėjai yra tiesiog smagus sidetrack kuris kartais praplėčia patį žaidimą. Dažniausiai prieš žaisdamas peržiūriu sąrašą, kad žinočiau dagmaž situaciją ir stengiuosi surinkti tokius kurie arba priduoda kažką gameplay (išbandai papildomų judesių, gameplay elementų etc) ar verčia labiau tyrinėti aplinką, patį map, etc. Niekada nerenku mazochistinių grinding arba multyplayer trofėjų ir šiaip nesistengiu surinkti platinum, nes dažniausiai tam reikia kelių perėjimų, o tam nelabai yra laiko, o dažnai iškart ir noro. Vienintelis žaidimas kurio tikrai norėjau turėti platiną buvo brutal legend, bet nuleidau rankas kai pamačiau, kad reikia sulošti ir laimėti gal 10online kovų, kai aš per 30min nesuradau nei vieno varžovo. :)

 

Šiaip PS3 turiu tik nuo praėjusiu kalėdų, tad norimų pereiti žaidimų sąrašas dar labai ilgas iš anksčiau (laukia apie 60-70žaidimų listas kuriuos turiu nusipirkti), o dar kai PS4 išėjo ir naujų žaidimų tik daugės, o laiko tik mažės, tai manau taip nei vienos platinos ir nebus, bet nesuku labai galvos. 

 

Mano nepilnų metų derlius (nes į parašą jo įsidėti kiek suprantu dar negaliu) http://psnprofiles.com/TrueKaimynas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visgi buvau sugundytas pabandyti surinkti pirmą platiną, žiūrėsime kaip ten seksis, bet kol kas klausimas apie renkančiu trofėjus įpročius.

 

Dažniausiai norint gauti platiną reikia žaidimą pereiti hard lygiu, bet dažnai būna sunku nuo hard pradėti kai nežinai valdymo subtilybių. Kaip jūs darote, ar bandote perlaužti iškart su hard ir paskui tiesiog antrą kart susirenkat greitai visus likusius trofėjus. Ar pereinat ant normal, parankiojat trofėjų kiek išeina, o paskui žaidžiat ant hard? Tačiau žaidiant ant hard jau taip lengvai likusių trofėjų dažnai neparankiosi, tad kokios jūsų rinkimo taktikos, kad nereikėtų pereiti po 3kartus? (nekalbu apie žaidimus kuriems tai būtina).

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš beveik visada pradedu nuo Hard, nes dažnai tai būtina norint atsirakinti "Very Hard", "Crushing", "Impossible" sunkumą :D Dauguma žaidimų ant Hard nėra labai sunkūs, o prie valdymo dar greičiau pripranti nei per Normal ar Easy. Žaidimas daug įdomesnis, kai sunkiau žaisti. Tenka naudoti taktikas, kurių kitaip nebūtum naudojęs, nes tiesiog būtų per lengva. Aišku viskas priklauso nuo žaidimo. Dažnai pažiūriu ar žaidimas neturi kokių "Missable trophies" ir tada pirmą kartą žaidžiant pirmenybę teikiu jiems. Jei jau visiškai nežinai kaip rinkti platiną, tai ps3trophies.org turi labai gerus gidus, ir dažnai užtenka Road Map perskaityt, ten labai puikiai aprašo kokiu eiliškumu geriausia rinkti trofėjus iki platinos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Jei jau visiškai nežinai kaip rinkti platiną, tai ps3trophies.org turi labai gerus gidus, ir dažnai užtenka Road Map perskaityt, ten labai puikiai aprašo kokiu eiliškumu geriausia rinkti trofėjus iki platinos smile.png

 

Na pirmą kart žaidžiant kažkaip nesinori tokių naudoti, norisi kažkaip sulošti pačiam be jokių žiūrinėjimų kas kelias min, kur čia dabar eiti, kad paimt kažką. Tai jei užkabins parintki ant mėgstamų žaidimų platinas manau geriausias būdas pereiti ant sunkiausio sudėtingumo ir einant surinkti svarbesnius trofėjus. Antrą kart pasidaryti ant easy ir pasibaigti kas liko, dažiausiai manau gan greitai tas išeina nes būna arba chapter selection koks, arba šiaip duoda išnaujo su visais upgreidais lošti kas daug lengviau ir greičiau. Tai realiai, jei žaidimui nereikia 3 ar pan perėjimų realiai 1, 1.5 užteks pagal mano pomėgius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @cheburator Visai pamiršau apie jį po to kai xbox showcase tiek gėrio parodė    
    • Nu vyrai, žaidimas jau metų gale bus prieinamas kaip early access, o jūs nieko nepostinat apie jį 😄 Jei trumpai, tai visgi žaidimas bus atskiras nuo pirmos dalies. Sunkesnis, lėtesnis. Cross-play, cross-progression, couch co-op (t.y. dviese su viena konsole bus galima žaisti). 100 bosų. Draugiškesnis naujiems žaidėjams.  
    • Hello everyone, I'm delighted to introduce myself to this vibrant community. I'm a seasoned internet marketing professional hailing from the charming town of Wallingford, CT, nestled in the heart of the United States. With over 15 years of experience under my belt, I've had the privilege of witnessing the evolution of the digital marketing landscape and have been an active participant in shaping its trajectory. When I'm not immersed in the dynamic world of online marketing or providing consultation to enthusiastic newcomers, you can find me in my backyard oasis, tending to my tropical plants. The art of gardening, much like the intricacies of marketing, requires patience, a keen eye for detail, and the ability to adapt to ever-changing conditions. I'm thrilled to be a part of this forum, where I hope to share my insights, learn from fellow members, and engage in thought-provoking discussions. Let's embark on this digital journey together, one click at a time. Hello everyone, I'm delighted to introduce myself to this vibrant community. I'm a seasoned internet marketing professional hailing from the charming town of Wallingford, CT, nestled in the heart of the United States. With over 15 years of experience under my belt, I've had the privilege of witnessing the evolution of the digital marketing landscape and have been an active participant in shaping its trajectory. When I'm not immersed in the dynamic world of online marketing or providing consultation to enthusiastic newcomers, you can find me in my backyard oasis, tending to my tropical plants. The art of gardening, much like the intricacies of marketing, requires patience, a keen eye for detail, and the ability to adapt to ever-changing conditions. I'm thrilled to be a part of this forum, where I hope to share my insights, learn from fellow members, and engage in thought-provoking discussions. Let's embark on this digital journey together, one click at a time. Hello everyone, I'm delighted to introduce myself to this vibrant community. I'm a seasoned internet marketing professional hailing from the charming town of Wallingford, CT, nestled in the heart of the United States. With over 15 years of experience under my belt, I've had the privilege of witnessing the evolution of the digital marketing landscape and have been an active participant in shaping its trajectory. When I'm not immersed in the dynamic world of online marketing or providing consultation to enthusiastic newcomers, you can find me in my backyard oasis, tending to my tropical plants. The art of gardening, much like the intricacies of marketing, requires patience, a keen eye for detail, and the ability to adapt to ever-changing conditions. I'm thrilled to be a part of this forum, where I hope to share my insights, learn from fellow members, and engage in thought-provoking discussions. Let's embark on this digital journey together, one click at a time. Hello everyone, I'm delighted to introduce myself to this vibrant community. I'm a seasoned internet marketing professional hailing from the charming town of Wallingford, CT, nestled in the heart of the United States. With over 15 years of experience under my belt, I've had the privilege of witnessing the evolution of the digital marketing landscape and have been an active participant in shaping its trajectory. When I'm not immersed in the dynamic world of online marketing or providing consultation to enthusiastic newcomers, you can find me in my backyard oasis, tending to my tropical plants. The art of gardening, much like the intricacies of marketing, requires patience, a keen eye for detail, and the ability to adapt to ever-changing conditions. I'm thrilled to be a part of this forum, where I hope to share my insights, learn from fellow members, and engage in thought-provoking discussions. Let's embark on this digital journey together, one click at a time.
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos