sariux

Kaip prijungti PSP prie TV

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas zinot kaip prijungti PSP 3004 prtie Televizijos gala?? Kai pajungiu garsas pasileidzia o vaizdo nera ant TV :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu... <_< Tau reikia, kad tavo PSP ekraną rodytu TV ekrane, ar tu nori, kad tavo PSP rodytų tavo Galos TV programas (TV3 LNK ir t.t.)?

 

Jai nori, kad tavo PSP ekranas būtų TV ekrane, tau reiks tam skirto komponentinio kabelio kaip šis:

Nuotrauka

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ta kabeli ir turiu bet kai ikisu i GALA TV siustuva man paleisdzia tik PSP garsa o vaizdo nerodo ir neina paleisti PSP zaidu <_< Gal kazka tuomet darau netaip dargal reikia ka nors paspausti ant pultelio ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Galą taippat, tai sakyčiau Galą junk per Scart jungtį, o PSP per tulpes. Reikia tulpes kišt ne į GALĄ, o į patį TV, ir tada per nustatymus nustatyt tą jungti, kad TV paleistų.

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ta kabeli ir turiu bet kai ikisu i GALA TV siustuva man paleisdzia tik PSP garsa o vaizdo nerodo ir neina paleisti PSP zaidu <_< Gal kazka tuomet darau netaip dargal reikia ka nors paspausti ant pultelio ???

vaizdo nerodo nes reikia PSP perjungt i TV rezima. ijungtam PSP ispausk ir laikyk Display knopke kuri yra prieki, laikyk tol kol ant PSP ekranas uztems, o atsiras ant TV vaizdas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu jusu paklausti ar tinka AV trisaskis kabelis stai toks paziurekite : http://www.consoleshop.lt/priedai/56-psp-av-kabelis.html kad pajunkti PSP per televizoriu tiesiogiai ikisus ta kabeli i TV kur yra 3 lizdai kur ikist .

Taip, tinka. :huh: Jis tinka tik prie PSP200x ir PSP300x, kadangi tavo yra PSP3004, tai tau tiks. -_-

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki dar karta PSP pajungei per TV bet kodel man rodo nespalvota vaizda???

TAi ir man idomu kodel nes pas mane toki pati irgi nespalvotai rodo o pas man epsp 3003 su 6.20 C versija toki pat laida turiu kaip ir foto kuri yra auksciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.