narkata

Kuris žaidimo leidėjas jums blogiausias ?

Kuris žaidimo leidėjas jums blogiausias (Būtinai parašykite kodėl)  

68 nariai prabalsavo

  1. 1. Leidėjai (Galimi keli variantai)

    • Sony
      6
    • Microsoft
      4
    • EA (Electronic Arts)
      18
    • Activision
      20
    • Blizzard
      4
    • Ubisoft
      1
    • Lucasarts
      3
    • Square Enix
      5
    • Rockstar
      3
    • 2K Games
      3
    • Namco
      2
    • Capcom
      5
    • Konami
      3
    • Codemasters
      4
    • Eidos
      3
    • Valve
      4
    • Bethesda Softworks
      2
    • THQ
      2
    • Atari
      5
    • Kiti
      9


Rekomenduojami pranešimai

Kuris žaidimo leidėjas jums blogiausias (Būtinai parašykite kodėl)

 

*****

Man blogiausias Leidėjas yra Activision

Nes jam beveik tik pinigai rupi (aišku visiems rupi) aišku beveik nieko naujo nepasiūlo vartotojams (turbūt ir gyvena iš COD)

Ir mėgėjai žlugdyti kitas kompanijas ,kuruos priima po savo sparnu

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Activision, nes nutrauke guitar hero ir true crime ir daug kitu zaidimu, bei uzdare daug kompaniju... Ea games irgi megeja leist didziuly mesla ir dar reklama nerealia uzmeta, bei irgi megsta kaikuriuos gerus zaidimus atsaukt, ar kokiu nesamoniu pridaryt pratesime... O Capcom tai pastaruoju metu suda leidzia, RE5 (kaip action neblogas), MvC3 ir dar keleta geimu. O gyvena tik is savo seriju, jokiu nauju IP...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Acitvision dėl aukščiau paminėtų priežasčių. Daug iš kitų kompanijų minėtų nepatinka tik dėl pačių žaidimų žanro, bet jei ne mano skonio tai nereiškia, kad kompanija bloga. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik Activision labiausiai nepatinka jau del isvardintu virs mano posto dalyku. Kitos (bent man) nera tokios blogos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ea - uzmuse beveik visas savo zaidimu serijas, (NFS, MOH ir t.t.) nes jas tiesiog skubino belekaip ir litu norejo

microsoft - uzmuse mygamercard.net del savo idiotiskumo ir nenorejimo bendrauti su bendruomene. na zodziu standartinis m$...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

activision ir ea, abi, nes daznai sviesta sviestuota pardavineti pradeda, kai visi pradeda skustis, tada jau kazka daugiau padaro ir parduoda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai visdelto: blogiausia kureju ar leideju komanda ? :)

Beto killer, nebepjauk. Microsoft game studios visai ne prie ko. Asmeniskai as pasirinkau EA uz tai,kad tiesiog pasityciodami kasmet nuo 2004 iki 2009 leisdavo vos ne identiskus NBA. Tik su naujais logotipais. Activision dar nesmerkiu, nes karve melzti reikia jei dar pieno duoda. O bet taciau, kam gi nepatiko zombiai, pasirode pirma kart ant cod5, nors ir po activision logotipu?

Redagavo G1edrius
Dar daugiau jungtuku vienam sakiny neisejo sudet? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na sorry, bet siandien labai susibiesinau kai pamaciau kad MGC ragas ir paskaiciau kodel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai visdelto: blogiausia kureju ar leideju komanda ? :)
Leidejo

 

*****

man idomu paklaust tie kurie balsavo uz Sony ar kitka ko jiems nepatiko , butu idomu suzinoti ?

Ir seip daug kas prabalsave neraso savo priezasties kodel nepatinka

*****

Atrodo kad duos i galva kad parasysite priezasti savo

*****

Ne į temą

O seip EA man patinka kad klasikinius zaidimus duoda atsisiusti nemokamai,PVZ bf:heroes ir neuzilgo BF:Play4Free ir dar C&C
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EA,todėl kad kaip kažkas ankščiau jau minejo melžia jie tą pačią karvę,pašaro pagaili ir pieno skonis nesikeičia :) o šiaip žiauriai nervina jų komercinis požiūris į geimerius,primena mūsų vyriausybę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip kokia blogiausia tais sunku būtų pasakyt, bet manau, kad tai gali būt square enix nes kiek matęs, kiek girdėjes ir žaidęs šitos kompanijos žaidimus, tai atrodo, kad jie stovi vietoj su visais žaidimais, tiek istorija, tiek grafika, bando išmelžt pinigus iš tokių garsių pavadinimų kaip final fantasy, lara croft, kane and lynch, prieš išleidimą rodydami koks kietas bus tas žaidimas, o kaip išeina ir šnipštas gaunas. Iš tikrųjų tai visos šitos kompanijos kuria gerus žadimus, tik žiūriu, kad kai kurie žaidėjai, dažniausiai pc' seriai yra per daug nusivylę žaidimu gyvenimu ir neįvertina kūrėjų darbo, jei vienas koks nors dalykas jiem nepatinka iškarto pradeda skiest, kad visas žaidimas š, išbando ir numeta, taigi reikia isižaist normaliai ir dar sako, kad gerų žaidimų neleidžia pastaraisiais metai's, žodžiu reik žaidimą mokėt įvertint.

 

Pridėk dar thq kompanija, manau jai tikrai verta būt tarp kitų, per 5 metus jų žaidimai tikrai stipriai patobulėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ea, vien del NFS serijos

irgi EA dėl tos pačios priežasties,pagaidino nfs seriją man asmeniškai viskas kas ėjo po most wanted nepaliko įspudžio ir nelabai patiko (nesakau kad total crap viskas kas po most wanted bet vistiek)

Ne į temą

Beje pastebėjau kad valve nieks nelietėt mldc,aš asmeniškai nk negaliu jai prikišti visi jos game kuriuos žaidžiau patiko,todėl jei jums kyla ranka dėl kažkokių priežaščių pažymėti Valve Keep your hands off nigga :)
Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.