sikaliusBD

ISO Emulator

Rekomenduojami pranešimai

gal galetumet patart koky veikianti ISO emuletoriu ar kaip cia pavadinus... Firmware 3.52mm3-4 .. Pries tai su 3.40 versija galejau lost ISO geimus, dabar nebegaliu :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galetumet patart koky veikianti ISO emuletoriu ar kaip cia pavadinus... Firmware 3.52mm3-4 .. Pries tai su 3.40 versija galejau lost ISO geimus, dabar nebegaliu :/

kazka be rysio cia parasei,arba as neikertu kokio tu nori ISO emuliatoriaus dar,tu nori custom firmware,tai taip ir sakyk,o jei pries tai ejo iso pas tave tai ir dabar turi eit tik nauji gal neis ,o taip tai tau tik versija reikia pasikelt customine,jei rimtai turi kokia 3.40 oe tai gali tiesiog is jos darytis 3.52m33 updeita ir viskas,man atrodo yra gidas 3.52m33 pasidaryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sakau kad pas mane firmware yra 3.52mm3-4 , bet dabar kazko nebepaleidz ISO .. ta turejau omeny

pasiziurek recovery koks kernelis nustatytas ir koks UMD pakrovimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, padejo.. Viena geima pasileidau, bet kazko nenor paleist "Medal Of Honor: Heroes" , nors ir pries tai jo nepaleisdavo.. Gal del to kad .cso failas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, padejo.. Viena geima pasileidau, bet kazko nenor paleist "Medal Of Honor: Heroes" , nors ir pries tai jo nepaleisdavo.. Gal del to kad .cso failas?

Bandyk siust is kitur ta zaidima :lol: ,nes daznai buna fake arba sugadintas failas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galetumet patart koky veikianti ISO emuletoriu ar kaip cia pavadinus... Firmware 3.52mm3-4 .. Pries tai su 3.40 versija galejau lost ISO geimus, dabar nebegaliu :/

tai gal umd diskelio neidejas tu ? nes pas mane irgi 3.52m33-4 , viska paleidzia kai idedu umd, tik kaikuriuos kazko lagina, pvp pursuit force ir gta vice city storie gal zinot kas pas mane yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.