Impaler

Teisingas PlayStation CD/DVD įrašymas su Alcohol 120%

Rekomenduojami pranešimai

geriau rasyk pro Nero StartSmart geriausiai viska man iraso be problemu tik rasyk ant 2.4x greicio ir nebus jokiu problemu o jei bus tai cia jau cd-image failas jau kaltas :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neswarbu kad nebuna, imi Image Burning Wizard, nurodai ISO ir kepi. Viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia ne failo kalte zmones rase,kad jiems viskas puikiausiai veikia.Nu ka tada teks pas dede eiti bandyti perrasyti zaidus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka pasiulysit vietoj alchoholio ?pas mane wista ir buvau ysirases alchoholy tai nusmigo wista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzklausiu klausima kurio as sioje temoje neradau. Tai ar bent buvote patenkinti tuo, ka pavyko irasyti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai bandau irasinet ps2 zaida i dvd(per alc. 120 parsiusta is sito saito) daeinu (sekmingai) iki ten kur reikia pasirinkt irasinejio greiti bet pas mane nera to stulpelio (apacioje , desineje) pasirinkt ant ps2 ar ps1 irasinet! plz padekit... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekreipk dėmesio, kad nėra. Tiesiog praleisk šitą žingsnį. :) Reikės pakoreguoti gidą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane toks dalykas (ten kur su alcoholiu(is cia parsiustu) ten kur passirinkt greiti irasinejimo nera to stulpelio pasirinkt ant ps2 irasinet ar ant ps (pazimetas: 1)! plz padekit... :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ar tu aklas ??? Po galais pakelk akis y virsu ir paskaityk ka parasiau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš turiu klausimą dėl mds/mdf formato. Kartą turėjau tik žaidimo failus ir bandžiau su alchoholiu pasidaryt image , image pasidarė , bet įrašius žaidimą , jis nepasileido. Todėl dabar atsisiuntęs jau mds/mdf formato žaidima truputį supanikavau , kad ir vel neveiks, tai su ultraISO convertavau į .ISO ,tačiau ISo viduje liko failų su .bin galunę. Taigi ar rašyt tokį failą ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt tiesiog nepasisekė tada įsiršyt, to formato tikrai nereikia bijoti. Juolab jis nors ir nėra toks populiarus kaip ISO, bet geras. Jei turi originalą - rašyk originalą, jei ne rašyk BIN failą kaip DVD image. :oops:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai p jau nutiko su treciu zaidimu, parsisiuciu, isskleidziu, gaunu mdf faila, bet kai noriu irasyti, tai man jo nenuskaito, ar kaip cia pavadinti. noriu suzinot kas yra, ar cia tas zaidimas blogas?gal truksta kokiu failiuku ir neimanoma jo irasyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.