Fake

Žaidimai reikalaujantys 4.30 OFW

Rekomenduojami pranešimai

Duplex jega pagyde ir Sony ir EA, nors nebepiratauju, bet taip jiems ir reikia.

 

Kaip čia yra kalbėjo, kad nauji žaidimai reikalauja ten 3.60 keys jau niekada nebus paleisti, o čia ėmė ir paleido. Ar koks naujas būdas atsirado?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. savo ps3 senai downgradinau is fw 3.55 y 3.41. dabar noriu vel ysirasyti 3.55 ir cfw kweam bet kaip bandau updata padaryti per revery menu praso 3.56 arba naujasnes fw. ar yra budu kaip isirasyti 3.55?dekui is anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. savo ps3 senai downgradinau is fw 3.55 y 3.41. dabar noriu vel ysirasyti 3.55 ir cfw kweam bet kaip bandau updata padaryti per revery menu praso 3.56 arba naujasnes fw. ar yra budu kaip isirasyti 3.55?dekui is anksto.

 

Tiesiog downgradink į tokią pat arba aukštesnę už gamyklinę versiją, poto updatink į 3.55 ir tuomet į kmeaw cfw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dabar pas mane 3.41 ir kai noriu update daryt praso 3.56 arba naujesnes versijos. gamykline pas mane buvo lyg 3.40.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dabar pas mane 3.41 ir kai noriu update daryt praso 3.56 arba naujesnes versijos. gamykline pas mane buvo lyg 3.40.

 

Tai pakartok procesą downgradinimo. Vėl įrašyk 3.41 fw. Poto bandyk į 3.55 updatint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunu, kad musu nepamirsta ir NE svenciu proga. Kalbu apie zaidimus. :thumbup: Na, kiek teko paskaityti, Uncharted 3 turi problemu su 9 lyg ir su 11 Chapteriais. Zmones siulo atsisiusti Save failus ir kai zaidimas "UŽsifreezina", tada naudoja Save faila ir persoka chapteri. Nezinau kaip jums, bet as nenoriu tokiu budu bandyti zaidimo. Beje, ar gerai supratau, kad sis zaidimas pasileidzia TIK is vidinio HDD? Jei taip, tikrai ne mazas dydis 45GB. Su BattleField 3 lyg ir viskas tvarkoje.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dabar pas mane 3.41 ir kai noriu update daryt praso 3.56 arba naujesnes versijos. gamykline pas mane buvo lyg 3.40.

 

Eik ir susirask tam tinkama tema, o paskui klausinek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Iskilo man tokia beda, viska padariau pagal instrukcija, bet paleidziant zaidima, Uncharted 3, ismeta lentele su update i naujausia versija. Tad norejau paprasyti, gal kas nepatingetu ideti Param.sfo faila? Nes speju, kad cia jis kaltas? Kazkaip ant Multiman jis modifikuojasi, o ant kaemw atrodo ne?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Iskilo man tokia beda, viska padariau pagal instrukcija, bet paleidziant zaidima, Uncharted 3, ismeta lentele su update i naujausia versija. Tad norejau paprasyti, gal kas nepatingetu ideti Param.sfo faila? Nes speju, kad cia jis kaltas? Kazkaip ant Multiman jis modifikuojasi, o ant kaemw atrodo ne?

 

Nu tai pasileisk su Multimanu zaidima ir Multimane paklaus ar nori pakeisti param.sfo is 3.72 i 3.55.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pasileisk su Multimanu zaidima ir Multimane paklaus ar nori pakeisti param.sfo is 3.72 i 3.55.

 

As naudoju Gaja + Kmaew. Del to ir ieskau, kad kas idetu modifikuota Param.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju Gaja + Kmaew. Del to ir ieskau, kad kas idetu modifikuota Param.

 

Nu tai b*..., susiinstakiuok papildomai ir multimana. Kam cia be reikalo rasineti, gaisti kitu laika ir prasineti, kai pats gali pasidaryti. As pats naudoju abu siuos menedzerius: multimana, tam , kad paleisti pirma karta zaidima, o jau veliau kitus kartus paleidineju su gaia. Elimentaru ir netingek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.