scalman

Hitman: Absolution

Rekomenduojami pranešimai

Ziurejau as interviu, trailerius ir visa kita kas susyja su Hitmanu (visgi viena megstamiausiu seriju). Tiesiog man Hitmanas niekada ne asocijavosi su tokiais scenarijais, kai reikia daug taskytis (nu budavo kelios misijos, bet ju is visu daliu paemus vienetai), tai jei cia bus irgi kokia viena, nu dvi tokios misijos su daug saudimo, tai nieko, bet jei visas zaidimas, tai tikrai labai nusivilciau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai galejo sukurt kita istorija patobulint grafika ir man per akis o dabar man atrodo siek tiek pagadino game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias Hitman - buvo tik pirma dalis. Vat ten paprastai šaudant žaidimo tikrai nepraeisi. Reikėdavo taktikos, strategijos ir proto kad pereiti. O kuo toliau - tuo žaidimas kažkaip vis važiavo ir važiavo žemyn. Nors man Contracts dar labai patiko jeigu žaisti jį kad SILENT ASSASSIN gauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias Hitman - buvo tik pirma dalis. Vat ten paprastai šaudant žaidimo tikrai nepraeisi. Reikėdavo taktikos, strategijos ir proto kad pereiti. O kuo toliau - tuo žaidimas kažkaip vis važiavo ir važiavo žemyn. Nors man Contracts dar labai patiko jeigu žaisti jį kad SILENT ASSASSIN gauti.

 

Pagaliau mano bendramintis! :) Pirma dalis tikrai nesveikiausia buvo, nes ten tikrai nebūni kažkoks nemirtingas ir negali bėgti ir šauti. Reikia gerai apgalvoti ir tik tada veikt. Net džiunglese, kur reikia visus šaudyti, reikia šaudyt apgalvotai, o ne bet kaip ir su stealth elementais. :) Contracts taip pat buvo gera dalis, nes kelios misijos nuo codename 47 remake'intos buvo, bet ir sukurtos buvo tikrai puikios ir bandant gaut SA reikia daug paplušėt (aišku priklauso dar kokia misija).

Apie šią dalį, tai tikrai nežinai kaip čia kai kurios naujovės sueis. Tarkim man sočiai užtenka BM gameplay, o coveriai, ten kaip SC: C, kad kai būni šešėlį - nespalvotas vaizdas, atrodo labai palengvina viską. Laikau "čiurikus" ir tikiuosi gero žaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriausi dalis buvo pirma, o poto kitos dalys manes nesuzavejo labai kaip pirma. Is sito game tikiuosi geros grafikos, kad butu idomus zaidimas kaip pirma dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriausi dalis buvo pirma, o poto kitos dalys manes nesuzavejo labai kaip pirma. Is sito game tikiuosi geros grafikos, kad butu idomus zaidimas kaip pirma dalis.

 

 

siaip gera grafika dar nepadaro gero zaidimo, o is scan'u matyti, kad kurejai eina visai kitu keliu, negu buvo ankstesnes dalys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš gamplay man aplinka labai priminė Lara Croft kažkurios dalies. Manau laukia įdomus, šiurpokas, gal net ir sunkokas žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš gamplay man aplinka labai priminė Lara Croft kažkurios dalies. Manau laukia įdomus, šiurpokas, gal net ir sunkokas žaidimas.

 

Ne į temą

Angel of darkness.
Nezinau, man atrodo puikiai, aisku isjungus WH cheatus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia tai bus zaidimas, bet man patiko kiek mentu buvo ir visi tave iesko :D

Jei nementu apranga sakes butu , arba zudyti reiktu visus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.