scalman

Hitman: Absolution

Rekomenduojami pranešimai

Hardcore.., bukiems USA geimeriems gal ir hardcore, mane tiesiog purto nuo to amerikietiško žaidimu bukinimo, resident evil, silent hill, gothic ir t.t. visi šie žaidimai subukinti, kad tik butu kuo lengviau juos pereiti.

 

na ka jau padarysi . jo sutinku, idomu ar sulauksim tokio geimo kuris sakys ,va mes norim kad sitas butu tikras hardcore fanams , o ne visiem prieinamas. matyt nelabai nes viskas eina i tai kad jei bus visiem prieinama tai daugiau pirks. tik as nesuprantu kaip atskiri zanrai gali pasidaryt dar labiau prieinami. kas nelose Hitmanu ir pan zaidimu tai nelos ir naujo Hitman. o kas lose ,tai gali labai nusivilt jei bus koks super sulengvintas ir lengvutis geimukas su gera grafika. pvz man patinka ka girdziu is TR naujo reboot kureju, jie sako kad va keicia visai visa serija ir daro posuki kaip tik man manymu i labiau hardcore geimerius. jokiu autolock autojump ir pan dalyku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho! Žiauriai nudžiugino kad bus šis žaidimas. Visada man patiko Hitman serija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Video nerodo, tai spręsiu iš screenų.

Antras screenas man labai nepatiko, nes čia jau jis kaip koks Samas Fisheris ar Lara Croft užlipęs ant kolonos krašto, tai kažkaip jau per daug man atrodo.

Taip pat matau, kad išvaizda jo kaip per Blood Money, kas man nelabai... Toks veidas kaip maišas ant galvos aptemptas ar kalgotkes užsitempęs.

Šiaip žaidimas tikiu, kad bus geras, tik nenoriu, kad jau per daug nueitų į Splinter Cellą kokį.

Redagavo OutKast

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blood money buvo sedevras todel manau kazko per daug net nereikia aisku siek tiek pagerint grafika ir toliau test puikia istorija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=soL0bB6-wMk

 

..aisku tai tik CG bet nu grazu..tikrai

 

 

dar keli nauji Hitman screenai
Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

bei nauja info apie zaidima

- 47 is more agile and easier to control, he’ll be able to grab on ledges and balance around edges.

 

- The game will feature an integrated cover system integrated, human shields will also be making a return.

 

- Hiding in dark corners makes 47 invisible to suspecting enemies.

 

- Silent Assassin rating can be achieved by killing targets only, optimally the cause of the death should be accident.

 

- The game will have a film-noir flair to it.

 

- Dynamic music, expect it to keep changing everytime you play a level.

 

- Environmental objects can be used to dispatch enemies; Good examples are: strangulation with electrical cords, the good old chandelier and even a Bong.

 

- Glacier-2 engine returns once again, using a crowd system to showcase dozens of people on screen.

 

- Detailed graphics, fantastic lighting, fluid indoor/outdoor transitions will be on offer.

 

- For casual gamers, there is also an “Instinct” mode which can be turned off on higher difficulties.

 

Advantages the “Instinct” mode will bring:

 

- X-Ray vision

 

- Orange glow highlights position and routes of nearby NPC’s

 

- Highlights usable objects and special actions

 

- Enhances certain abilities (for example makes it harder for enemies to see through disguises)

 

- Using Instinct costs energy that can be replenished by performing “Hitman” actions like stealth killing foes.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko prieš naujoves neturiu, bet nežinau jau kaip čia bus su coveriais, atseit ant šešėliuose nematomi kaip kokiam SC:C. Dar tas, kad lengviau bus 47tą valdyt nepatiko, nes pakankamai ir taip nesunku buvo. Gal viskas ne taip žiauriai bus, kaip įsivaizduoju aš dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai kaai "Ave Maria" daina/muzika tinka Hitmano žaidimui, visam tam klimatui, žudiko istorijai. Labai smagiai kontrastuoja. Atsimenu kaip pakerėjo viena iš dalių, kai buvome bažnyčioje. Tai, mano nuomone, buvo labai geras kūrėjų ėjimas. Tikiuosi Absolution irgi mums pasiūlys religinį kontekstą arba bent jau Agento 47 moralės ir pareigų konfliktą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat matau, kad išvaizda jo kaip per Blood Money, kas man nelabai... Toks veidas kaip maišas ant galvos aptemptas ar kalgotkes užsitempęs.

 

nesityciok is klasikos, viskas grazu kad jo isvaizdos nepakeite nuo codename47 laiku, o jis buvo kazkur 98-2000m isleistas, bent istorija zn zaidimo, nenorek kad butu ilgi plaukai, kasiuke nugaroj, odeske su kaukole ir pan, cia slaptas valstybinis projektas, todel oficiali apranga, zmones ruosiami zudymui todel kaip ir armijoj plauku negali buti, nu o nakolke ant pakausio visi zino kam! Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesityciok is klasikos, viskas grazu kad jo isvaizdos nepakeite nuo codename47 laiku, o jis buvo kazkur 98-2000m isleistas, bent istorija zn zaidimo, nenorek kad butu ilgi plaukai, kasiuke nugaroj, odeske su kaukole ir pan, cia slaptas valstybinis projektas, todel oficiali apranga, zmones ruosiami zudymui todel kaip ir armijoj plauku negali buti, nu o nakolke ant pakausio visi zino kam!

 

:DD Ash ir nerashiau, kad man nepatinka jo ishvaizda pvz ish 47, Silent Assassin ar Contracts, man nepatinka jo ishvaizda ish Blood Money, kokia matau bus ir chia. Labai kazhkoks senukas atrodo, o pirmose dalyse atrodė toks kaip tikras zhudikas, rimtu veidu. Neįsiskaitei matyt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kurejai nuvaziavo per daug. Eini, visus dauzai, saudai kaip kokioj saudyklej. Manau nuvaziuos kaip su Conviction, nes ten jau irgi toks ziauriai veiksmo buvo zaidimas. Nu paziuresim kai iseis, kaip atrodys viskas realiai, nes daug ir negalima is tiek pasakyt.. Tikiuosi kurejai nepaseks daugelio kureju keliu ir nepasiduos pinigams, kad tik kuo daugiau kas pirktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dieve dieve, kaip zmones paziureje viena gameplay ir nepaklause nei vieno interviu sako, koks blogas bus zaidimas... Kurejai pasake, kad sikart priesu bus daug daugiau, ir jeigu ju greit neiszudysi, jie pasikvies pastiprinima vel ir vel, taigi Stealth tam tikrose vietose bus tiesiog BUTINAS, pasirinkimo laisve bus dar didesne, istorija intriguojanti, pabaiga bus puiki, ir zaidimas bus ilgesnis nei 4 valandos (Ah tas Angry Joe :)).

http://angryjoeshow.com/2011/06/aj-interviews-hitman/

Paziurekit ir nuomone pasikeis.

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.