GorDo

Kinect dashboard

Rekomenduojami pranešimai

na as gavau cia boxa trumpam su lt+ ir losiu isirasiau Black ops, viska leidzia normaliai.

Na tai papasakok:

- O naujas vakar dienos Dashboard Update įdiegtas? Nes viskas be to update veikia?

- O DVD ROM'as koks? Jei Samsung ar senas Hitachy - tai jie neturi AP25 apsaugos. Tad Black Cocks ir veikia.

:book:

 

-----

 

Paskutinės naujienos:

 

the protection has a new element to it, it's not "classic" AP25 (can't rip the data in the ways it had worked before). No other details yet.

 

 

k3rn3l just came into the irc and described the situation in one word "problems"

when asked if it was AP25, he only said "yes and no"

make what you will of it, he said work would begin in the morning and that was the end of it

 

Update from k3rn3l@#fw on the patching status: the new AP25 check has a new element in it, the data can't be extracted with the usual method. Work on it will resume tomorrow.

Tai patchų žaidimų kopijoms dar teks palaukti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai papasakok:

- O naujas vakar dienos Dashboard Update įdiegtas? Nes viskas be to update veikia?

- O DVD ROM'as koks? Jei Samsung ar senas Hitachy - tai jie neturi AP25 apsaugos. Tad Black Cocks ir veikia.

:)

hitachy pas mane :), tai tipo ką db, manes neflagins? nors man šiaip dzin, vistiek konsole ne mano, o tas žmogus i live nelenda.

nors jei AP25 neturi dvdromas, tai gal ir neflagins jo. hell knows :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hitachy pas mane :), tai tipo ką db, manes neflagins? nors man šiaip dzin, vistiek konsole ne mano, o tas žmogus i live nelenda.

nors jei AP25 neturi dvdromas, tai gal ir neflagins jo. hell knows :)

Ne visi Hitachi nepalaiko AP25. Štai išaiškinimas:

We already knew that the older 46, 47 & 58 Hitachi drives did not have AP25, however after further tests we can confirm that the 59 drive does not have AP25 either. Also confirmed by C4E.

<@c4eva> just had a look at 59, no ap25, so its >59 which is 78,79

Tad panašu, kad pas Tave šiuo metu yra kažkas iš šių: 46, 47, 58, 59. Jei jau pasileido Black Cocks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visi Hitachi nepalaiko AP25. Štai išaiškinimas:

 

Tad panašu, kad pas Tave šiuo metu yra kažkas iš šių: 46, 47, 58, 59. Jei jau pasileido Black Cocks.

gaila kad ne mano jis, galeciau su ramiai toliai losti. o po pora sav teks atiduoti ir vel losti org :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gaila kad ne mano jis, galeciau su ramiai toliai losti. o po pora sav teks atiduoti ir vel losti org :)

O Tu sakyk "pamečiau" arba "sugedo". Tipo "sorry.. shit happens". Ir pasilik sau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visi Hitachi nepalaiko AP25. Štai išaiškinimas:

 

Tad panašu, kad pas Tave šiuo metu yra kažkas iš šių: 46, 47, 58, 59. Jei jau pasileido Black Cocks.

79 is tikro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

79 is tikro

tai kas db bus? ateis Bill'as Gates'as pas mane ir pasiims xboxa? :)

ar jis toks unikumas, kad geriau kaip bulka sake "pameciau" sakyt. sedet su situo ir but unbaneble :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

After New Dash Update 12625 the following games do not boot (Black Screen):

Black Ops

Modern Warfare 2

Halo Reach

 

This is an AP2.5 Update so naturally this does not affect non AP2.5 DVD drives (Early Hitachi & Samsung).

 

If you had LT+ flashed then you will NOT be flagged for a possible ban (good Job c4eva !).

 

If you did not have LT+ flashed and you tried to boot these games as backups then you are probably flagged for a ban.

 

AP2.5 Data both PAL and NTSC have been extracted (thanks to c4 and k3) and c4 is now working on the patches and testing will commence.

 

There will be no need for a firmware update.

 

We recommend you do not update yet until there is a working method tested and released.

 

There is no ETA on release so do not ask. if you ask then other members have my permissions to facepalm the offender and ridicule them until they probably start crying

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nebedėkit jau tų pasenusių žinių.

Patch'ai šiems žaidimams jau yra išleisti vakar ir patalpinti į abgx.

Perleiskite minimų trijų žaidimų kopijas per abgx ir jos bus automatiškai ištaisytos. Įsirašykite iš naujo, o senus šių trijų žaidimų DVD įrašus meskite lauk.

 

Sėkmės pirataujant!

 

PS: Pertikrinau su abgx savo kopijas - viskas OK ir sėkmingai susitvarkė. Nebandžiau (nemėgstų šių žaidimų, tad testuoti nesiruošiu).

PS2: Dasboard update diegti jau yra saugu. Tik matomai yra nesaugu diegti bet kokius Title Update prieš tai neišsiaiškinus forumuose ar tai yra saugu.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nebedėkit jau tų pasenusių žinių.

Patch'ai šiems žaidimams jau yra išleisti vakar ir patalpinti į abgx.

Perleiskite minimų trijų žaidimų kopijas per abgx ir jos bus automatiškai ištaisytos. Įsirašykite iš naujo, o senus šių trijų žaidimų DVD įrašus meskite lauk.

 

Sėkmės pirataujant!

 

PS: Pertikrinau su abgx savo kopijas - viskas OK ir sėkmingai susitvarkė. Nebandžiau (nemėgstų šių žaidimų, tad testuoti nesiruošiu).

PS2: Dasboard update diegti jau yra saugu. Tik matomai yra nesaugu diegti bet kokius Title Update prieš tai neišsiaiškinus forumuose ar tai yra saugu.

ir is kur tokia informacija? nes patikrinus xbox-scene viskas dar kalbama kad it is coming, o abgx puslapis isvis apie tai tyli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isejo dabar tas dead space 2 jis toks visu laukiamas zaidimas ir be ap25 nenustebciau jei imtu ir padarytu su ap 25 kaip mw2 :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, paklausti norėčiau vieno dalyko. :huh: Ar galima ant LT (ne LT+) su Kinect DB (naujausiu) paleisti MW2 ar BO perrašytus su AGBX (kaip parodė bullka), nes dabar Black Screen meta. Čia klausiu, nes keliems žmonėms to reikia iš XBL.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, paklausti norėčiau vieno dalyko. :huh: Ar galima ant LT (ne LT+) su Kinect DB (naujausiu) paleisti MW2 ar BO perrašytus su AGBX (kaip parodė bullka), nes dabar Black Screen meta. Čia klausiu, nes keliems žmonėms to reikia iš XBL.

MW2 ir BO galima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.