GorDo

Kinect dashboard

Rekomenduojami pranešimai

Nu ką, updatinau xboxą... Ištikrūjų malonus akiai dashbordas. Kažko įpatingo apart dizaino nepastebėjau. Marketplace pasikeitęs truputy.. Šiaip geras...

:thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei updatinsiu dashboard per USB, tai vis tiek negalėsiu naujų žaidimų žaist nors ir esu banintas live?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei updatinsiu dashboard per USB, tai vis tiek negalėsiu naujų žaidimų žaist nors ir esu banintas live?

tėp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau dabar nauju zaidimu zaist neis kol nepadarysi update? Tai dabar reiks laukt kol isleis nauja, saugia FW?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau dabar nauju zaidimu zaist neis kol nepadarysi update? Tai dabar reiks laukt kol isleis nauja, saugia FW?

viska tu gali zaist, tik Fable 3 su nauju Dash yra NESAUGU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is atnaujinimu "Supaprastintas prisijungimas prie belaidžio tinklo".

Tai cia turima omenyje tik wifi, ar gal but net belaidi 3G/4G interneta per usb modema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau įsirašiau, veikia man viskas puikiai. Dar į Live pasijungęs buvau. Nu ir ką? Nėr čia ko bijot, updatinkit visi :oops:

Netikiu kaskodel. Nes tvirtina kiti kas isbande kad iskart ragas su fable 3

Papasakok kaip viskas ne minute isbandes

Redagavo Deepweed1989

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau tai kas uzupdatina savo dashboarda i ta naujausia ir palosia fable 3 tai niekad nebegales losti jokiu zaidimu su savo xboxu? Ar nebutina net palosti to fable 3 kad tai atsitiktu?

Redagavo pheis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau tai kas uzupdatina savo dashboarda i ta naujausia ir palosia fable 3 tai niekad nebegales losti jokiu zaidimu su savo xboxu? Ar nebutina net palosti to fable 3 kad tai atsitiktu?

Visi naujesni game eis su ta nauja apsauga ir jei pas tave bus naujas dashboard tada jie neveiks. Na vienu zdz laukit naujo lt fw jis jau kuriamas :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man buvo bet nepamenu kuria versija erroras.Juodas ekranas ir visokiu nesamoniu prirasyta.o buvo tik vienas kartas ir tik palikus ilgaiu kompa. tai tokie tik tiek flag nebus turbut?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei as sedziu ant seno dashboard ir senos fw tai vistiek visus zaidimus patchinu i wave 3 ir jie visi veikia tai net neverta rasyti to naujo dashboard?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.