Dowydas

Ant 60hz nera raudonos spalvos

Rekomenduojami pranešimai

Taigi mociute nusipirko nauja tv, philips 72cm, 100hz, kineskopinis su hdmi, ir t.t., galvoju isbandysiu savo xbox 360 turetu butu grazesnis vaizdas nei ant mano paprasto daewoo 72cm , bet pasijunges ant mociutes tv ziuriu kad kazkas netaip, nera raudonos spalvos, ir vaizdas blankus, nustatu 50hz viskas gerai bet nepasileidzia dauguma zaidimu , nustatau 60hz nera raudonos spalvos, prakaisiojau per visus 4 scart ir 2 tulpinius lizdus, taspats, kaip manote delko taip yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane lygiai tox pats telikas,viskas kuo puikiausia eina per HDMI, per komponenta nebandziau nznau,

Ir kai ikisu hdmi, iskart xboxas nusistato ant 1080i(ar p) nepamenu,ir nieko ten jau nenustatysi su resoliucija,

Tik dabar galvoju reikejo ne 72`, o 82` wide`a imt,

Tai tiek ir ziniu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taspats buvo galvojau kas cia per sapvlu nera ir blankios perjungt kur ten raudona pajungei kistuka perjunk i kita roudona ir spalvos susitvarkys ... tik kad ant lcd 82 cm su hdmi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu atgaivinsiu šia temą, susiklosčiu palankioms sąlygoms iškeliavau su xbox 360 pas močiute :lol:, pasijungiau viską, ir pagal jūsų komentarus turėjau nueiti i hdtv setings ir pejungti į perjungt konsole i 720p arba 1080i, bet einant i settings, man neleisdavo ieiti i HDTV settings, rašydavo kad reikia HD kabelio, pajunges buvau ant paprastu 3 tulpių, nes kito kabelio neturiu, tai kiek supratau reikia kito kabelio, bet kokio? Ačiu dievui GTA4 ėjo ant 50hz rėžimo su visomis spalvomis ir likau pažaidęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu atgaivinsiu šia temą, susiklosčiu palankioms sąlygoms iškeliavau su xbox 360 pas močiute :P, pasijungiau viską, ir pagal jūsų komentarus turėjau nueiti i hdtv setings ir pejungti į perjungt konsole i 720p arba 1080i, bet einant i settings, man neleisdavo ieiti i HDTV settings, rašydavo kad reikia HD kabelio, pajunges buvau ant paprastu 3 tulpių, nes kito kabelio neturiu, tai kiek supratau reikia kito kabelio, bet kokio? Ačiu dievui GTA4 ėjo ant 50hz rėžimo su visomis spalvomis ir likau pažaidęs.

reikia tokio:

Nuotrauka

jame yra hd tulpes tad galesi pajungti ant hdtv :P siaip perkant premium ar elite konsole jau toki duoda, su arcade buna paprastos 3 tulpes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.